Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czego uzywasz do codziennej pielegnacji wlosow?

Polecane posty

Gość gość

hej :) mozecie pochwalic sie swoimi produktami do pielegnacji wlosow? jakie marki sa godne polecenia? mialam ich juz calkiem sporo w swojej kosmetyczce i chcialabym postawic na cos nowego- moze mnie zainspirujecie :D prosze o powazne odpowiedzi, bez zbędnego spamu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie masz wlosy??? to co sprawdzi sie u mnie niekoniecznie sprawdzi sie u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psi smalec jest niezawodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkaaenka
ja zawsze szukam czegoś na promocji na stronie www.topdrogeria.pl marki Sylveco bo mają naturalne, fajne składy.. nie podrażniają i nie uczulają no i jak na kosmetyki naturalne pielęgnują rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlosy mam suche, troche sie elektryzują i bywają niesforne po myciu :( jakis czas temu rozjasnialam je i przez to wygladaja troche na zniszczone :) ale sa calkiem grube, mocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejuję raz na tydzień na noc Babydream albo olejkiem do ciała z Alterry. Myję na zmianę odżywką i łagodnym szamponem (np. z aloesem) albo płynem Facelle, raz na tydzień mocnym ziołowym (Joanna, Barwa) metodą "kubeczkową". Bardzo dobrze sprawdza mi się laminowanie żelatyną, robię mniej więcej 2-3 razy na miesiąc. Z odżywek gotowych Gloria, Serical Latte, Biotebal, Plus Solutions, Bingo z kolagenem, Nivea Long Repair, keratyna hydrolizowana, Garnier z olejkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz bez spamu? kiedyś potrafiłam 15min stać przed półką z szamponami i zastanawiać się, który wybrać. dziś biorę pierwszy z brzegu. odżywki przestałam stosować bo...nie chce mi się. włosy mam dokładnie w takiej samej kondycji, jak kiedyś. tzn jedyne, co im dolega to się lekko niszczą na końcach (długie, 3/4 pleców) i raz na rok je podcinam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym ja brała co leci a odżywek czy olei nie stosowała, to bym włosy miała w stanie siana rozdwojonego do połowy długości :D Wiem, bo takie miałam w liceum, gdy taką właśnie "pielęgnację" stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stawiam na jakosc, nie na ilosc. kiedys mialam cala mase jakichs odzywek, masek, wcierek, szamponow. tragedia. teraz mam jeden szampon i jedna odzywke ( ale nie kupuje w drogerii tylko zamawiam na inoar.com.pl) i wlosy wygladaja ladnie- nie puszą sie, sa gladkie i nie przetluszczaja sie tak czesto :) po prostu nie kupuj na raz masy kosmetykow, bo nawet nie bedziesz wiedziala, ktory z nic poprawil wyglad twoich wlosow, a ktory nie. kup jedna odzywke ( np. seria doctor jest swietna) i daj jej jakies 2 tygodnie, obserwuj wlosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od około 2 lat używam tylko naturalnych szamponów, odżywek, olejków itp. i moje włosy wreszcie są piękne :) Na efekt musiałam trochę poczekać (pierwsze pojawiły się po około 2 miesiącach) ale było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałaś olejowania włosów? Ja się długo nie mogłam przekonać do tej metody, ale naprawdę warto wypróbować :) A jak nie olejowanie to spróbuj choć na chwilę przerzucić się na kosmetyki naturalne, takie jak szampony i odżyw ki - zapewniam, że szybko zauważysz różnicę http://www.biomania.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olejowanie daje fajce efekty ale trzeba być bardzo systematycznym. Inaczej nic to nie da. Naturalne kosmetyki, oleje zresztą też to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KVURVVY reklamowe yebane, czy ona niewyraznie napisala "BEZ spamu"? :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaKukła
Ja do włosów stosuje produkty Herbatint. Lubie je, bo są naturalne i dobrze pielęgnują włosy. Od roku stosuję ich szampon aloesowy i odżywkę i się świetnie sprawdzają na moich zniszczonych włosach. Produkty te poznałam szukając naturalnych farb. Takie farby są droższe od takich drogeryjnych farb, ale skład jest nie do porównania. Znalazłam dla siebie naturalnie wyglądający kolor 5 N (mam ciemnobrązowe włosy), ale i tak wychodzi troche ciemniej niż powinien. W bardzo dobrej cenie znalazłam tu http://www.ziolavita.pl/trwala-farba-do-wlosow-5n-jasny-kasztan-135ml-herbatint-p2175.html Próbowałam też olejowania, ale nie mogę dobrać dla siebie odpowiedniego olejki. Może ktoś poleci jakiś do zniszczonych i suchych włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stosowałam farby Herbatint, są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obczaj bb krem z Inoaru :) tam jest szampon i odżywka- dostalam w prezencie, przetestowalam i wlosy sa po tym ładne i łatwiej sie rozczesują :) i nie mam problemów z ich ułożeniem,a do niedawna musialam sie niezle nameczyc, zeby stworzyc cos ludzkiego na swojej glowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala11989
Ja używam głównie naturalnych kosmetyków bo mam bardzo wrażliwą skórę głowy, no a przy okazji zauważyłam że po nich moje włosy są w dużo lepszej kondycji niż po drogeryjnych kosmetykach :) Moimi ulubieńcami jest lniana maska do włosów z olejem kokosowym i balsam myjący z betuliną. Ciężko je dostać, kupuję w sklepach internetowych, głównie na http://e-sklepmedyczny.com.pl/, warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej lubię szampon do włosów, ale jak się skończy, ujdzie też mydło w płynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×