Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marson

Co dojrzałe kobiety lubią w młodszych?

Polecane posty

Pytanie kierowane do kobiet 30+ ;) Mam 17 lat, niedługo 18. Ubóstwiam dojrzałe kobiety. Moi koledzy dziwią się czemu zwracam uwagę na kobiety 30+, a spławiam rówieśniczki. Dziwią się też czemu nie chcę mieć dziewczyny, ale to inna sprawa ;) (nie chcę się uwiązywać i nie chcę nikogo krzywdzić). Uprawiałem seks z dziewczyną w moim wieku i szału nie było - była bardzo spięta, zupełnie nic nie robiła... (taka była zawsze pewna siebie, a zobaczyłem ją z innej strony :P ). Marzy mi się taka dojrzała kobieta 30+. Uważam, że z kobietami jest jak z winem :) Mam z takimi więcej tematów, zawsze rozmowa się klei. Chciałbym takie znajomości przenieść do łóżka mówiąc krótko i na temat. A także wiedzieć, czym mogę zainteresować taką kobietę, żeby stworzyć nowe znajomości. Co lubią w młodszych facetach dojrzałe kobiety? Mam 170cm wzrostu, z wyglądu jestem podobny do aktora Davida Duchovnego (tylko, że zawsze mam ogoloną twarz i nie mam tak wysokiego czoła ;) ). Zachowuję się dojrzale, inaczej niż wszyscy w moim wieku. Nie brakuje mi pewności siebie. Potrafię żartować sam z siebie. Dowcipkuję z podtekstami. Rówieśniczki mnie po prostu nużą, nie mam o czym z nimi gadać i jest z pewnością trudniej zaciągnąć je do łóżka, bo nie wiedzą czego chcą, nie są świadome siebie i... a to nie miały jeszcze pierwszego razu i czekają na księciuniów z bajki, albo nie dadzą, bo wyjdą na puszczalskie. A ja nie chcę się z nikim wiązać, tylko chcę móc się zabawić. I chcę wiedzieć, co lubi w młodszych facetach moja grupa docelowa, czyli kobiety 30+ (wszystkie powyżej 30 - 30,40,50, wiek nie ma znaczenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×