Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doroooootkaa

Szybko dochodzi i zniechęcił się do seksu

Polecane posty

Gość doroooootkaa

Współżyjemy z chłopakiem od pół roku (dla obojga był to pierwszy raz) - jest maleńki problem który mi nie przeszkadza lecz on stawia go na pierwszym miejscu - zbyt szybki wytrysk. Cały czas się tym zadręcza i odmawia mi seksu. Faceci jak pokonaliście ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musi spróbować z inną i problem zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech sobie zwali przed seksem kilka godzin. Pomoze bo potem bedzie dluzej mogl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy od psychiki widocznie ma za slaba zeby sb z tym poradzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam tego problemu, ale jakbym dochodził szybko to też bym się zniechęcił. Czuje, że nie daje rady i że jest w tym kiepski to po co ma cię męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perwersja27
Musicie sie bzykac po 2-3 razy po kolei, za każdym powinien wytrzymać dłużej. Moj nie ma z tym problemu a i tak rzadko nam jeden numerek wystarcza, zwykle sa dwa a czasami nawet trzy i za trzecim razem to juz mam wrażenie ze moze mnie z******* po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perwersja27
Za*ru*ch*ac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perwersja moja mówiłą tak po jednym razie chociaż czasami i jeden się nie kończył w co nigdy nie wierzyła bo byłem jedynym facetem który ją z*****ał. :( zależy od nastawienia podniecenia, niech poćwiczy mięśnie kegla ja średnio godzinkę się kocham jeśli partnerka wytrzymuje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×