Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po co ludzie dodają zdjęcia na fb z Majorki, Egiptu? Ja tego nie robię.

Polecane posty

Gość gość

Byłam w tym roku w Hiszpanii, na Majorce, na Chorwacji, w Portugalii, w Niemczech. Nie widzę potrzeby by lansować się tym na fb i wrzucać zdjęcia. Po co ludzie to robią? Może lubią dźgać innych w oczy? Ja mam na fb zarówno zjaomych sytuowanych tak samo jak ja, na których wycieczka po Europie nie zrobiłaby wrażenia więc po co mam się ośmieszać, mam też takich którzy ledwie mają na Kołobrzeg kasę więc tym bardziej nie zamieszczam zdjęć zza granicy bo po co wzbudzać żal, zazdrość? Mam wrażenie że ludzie lubią jak im sie zazdrosci i wrzucają foty by innym było żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby złodzieje wiedzieli kiedy ich w domu nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko, sytuowana jesteś chyba dzięki mężowi, bo sama inteligencją nie grzeszysz. Jak to po co? Żeby się dowartościować, pokazać. Ludzie tworzą na portalach społecznościowych iluzję swojego z***biaszczego życia. W rzeczywistości mają nudne życie i słabą pracą, więc jak im się uda gdziekolwiek wyrwać, to robią z tego wielkie halo, żeby udowodnić swoim znajomym z podstawówki, których od 20 lat nie widzieli, że jak im się w życiu super układa. Ukrywają to, że w rzeczywistości są nieudacznikami i siedzą na kasie w biedrze. Są świry, co robią fotomontaże nawet, żeby się pokazać pod palmami. Dla mnie to głupota z tym wstawianiem zdjęć nawet porannej kupy, ale kto co lubi. Ja nie wstawiam i nie oglądam, bo mnie nie interesuje życie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az tak ciebie ten fb boli ze juz kolejny temat zakladasz? Mieszkam w SZwecji i nie mam fb co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam FB i na nim moje 2 zdjęcia jedno stare drugie nowe aby starzy znajomi w razie czego wiedzieli że to ja żadnych pokazowek.Żadnych dzieci no i znajomych tez mam których faktycznie znam a nie sztuczne nabijanie sobie ludzi nawet nie akceptuje zaproszeń bo nie znam tych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to żeby się pochwalić przed znajomymi że ich stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ale z drugiej strony moi znajomi wiedza na co mnie stac i gdzie sie wczasuje wiec nie potrzebuje fejsa ale zgadzam sie z przedmowcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×