Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jego była...

Polecane posty

Gość gość

Mój chłopak utrzymuje kontakt ze swoją byłą. Generalnie na początku nie miałam z tym żadnego problemu, dla niego to było już skończone, a ona wyszła za mąż. Wiem, że piszą do siebie często smsy, nie wiem o jakiej treści, bo nie odważyłam się grzebać w jego telefonie. Ostatnio wyjechałam z moim chłopakiem na weekend, mieliśmy razem spędzić czas, wyłączyć telefony i odpocząć. Podczas naszego pobytu jego była miała urodziny, więc włączył telefon żeby złożyć jej życzenia, powiedziałam, że nie ma problemu. Niestety moja ciekawość wygrała i zajrzałam do jego telefonu. Poza życzeniami urodzinowymi napisał jej również, że w ramach prezentu ma napisać mu jedno swoje życzenie, a on zrobi wszystko by je spełnić i że jest mu bliska jak nikt inny. Zamurowało mnie, nie powiedziałam mu o tym, co przeczytałam. Mam ogromny dylemat, z jednej strony wiem że jestem dla niego ważna, znam swoją wartość, ale z drugiej strony bardzo mnie to zabolało. Wygląda na to, że jest mu bliższa niż ja. Nie wiem czy z nim porozmawiać najpierw, czy zataić sprawę i czekać co wydarzy się dalej. Proszę o porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się przyznała, że przeczytałam, oczywiście on obróci kota ogonem i to Ty będziesz winna, bo po co grzebiesz. Ale prawda jest taka, że faceci nie piszą takich smsów pierwszej lepszej, wychodzi an to, ze była jest na pierwszym miejscu. Jak poczekasz na rozwój wydarzeń, to się przygotuj, bo któregos dnia mozesz ich nakryć w łózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to b.wlka. milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem juz rok z nim zadowolona jestem z niego bo w lozku pracuje cudnie i ma fajne ktory mi pasuje.Az pewnego dnia dostaje SMS od jego bylej ze jest zaplodniona przez niego. Myslalam ze zwarjuje on sie wypiera wszystkiego a nie wiem co wyjdzie z tego . I czy dalej sie z nim bzykac czy mu ten SMS wytykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×