Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mówcie co chcecie ale fajnego mamy Prezydenta

Polecane posty

Gość gość
A temu, że obiecał byc prezydentem wszystkich Polakow x Naprawdę trudno rozmawiać z DZIECKIEM. Jesteś taką naiwnością, że uważasz, że człowiek zostawia swoje poglądy, powiązania środowiskowe i już? :D To jest niemożliwe i wręcz byłoby szkodliwe, bo taki prezydent wisiałby w próżni. Idiotyzm. Idea - "prezydent wszystkich Polaków", to papka dla naiwnych, którzy nie rozumieją polityki. To jest niemożliwe. Kwaśniewski nie był moim prezydentem. Był dla mnie obrazą. Dla ciebie obrazą jest Duda. No i co? Pozabijamy się? Musimy z tym żyć. Prezydent jest prezydentem wszystkich w sensie formalnym, prawnym, ale nie ideowym, moralnym. Jeśli z kimś się nie zgadzasz, to się z nim nie zgodzisz. Jeśli porzuciłby swoje poglądy, byłby podejrzany jako człowiek z zasadami. Nie miałby zasad, tylko czystą ambicję, by zdobyć fotel. Dziecko jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze winnien reprezentować I szanować wartości UNIWERSALNE x Wychowała cię lewicowa szkoła, uczelnia, propaganda. Uniwersalne, czyli jakie? Kto decyduje, co jest uniwersalne? DZIECKO lewicowej propagandy. Jest was miliony i prawdę mówiąc, będziecie musieli się męczyć długie, długie lata z inną wizją świata, bo wiele wskazuje na to, że poważne zmiany polityczne i kulturowe nadchodzą nieodwołalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę trudno rozmawiać z DZIECKIEM. Jesteś taką naiwnością, że uważasz, że człowiek zostawia swoje poglądy, powiązania środowiskowe i już? smiech.gif To jest niemożliwe i wręcz byłoby szkodliwe, bo taki prezydent wisiałby w próżni. Idiotyzm. XXXXX Zatem formalnie on mnie moze w d,,ę , pocalowac, wolę byc dzieckiem, niz czlowiekiem bez własnego zdania, jak PAD. Poza tym nie obrazaj mnie, nawet na forum anonimowym, jak nikogo nie obrazam tylko wypowiadam swoje zdanie, bo ponoć jeszcze wolno?? On wisi w prózni tak propos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze winnien reprezentować I szanować wartości UNIWERSALNE x Wychowała cię lewicowa szkoła, uczelnia, propaganda. Uniwersalne, czyli jakie? Kto decyduje, co jest uniwersalne? DZIECKO lewicowej propagandy. Jest was miliony i prawdę mówiąc, będziecie musieli się męczyć długie, długie lata z inną wizją świata, bo wiele wskazuje na to, że poważne zmiany polityczne i kulturowe nadchodzą nieodwołalnie. lapka.gif xxxxxx wychowali mnie rodzice i nauczyli szacunku dla kazdego człowieka,rowniez z odmiennymi poglądanii. TY masz zdaje sie kłopot z tym. mnie zmiany nie wprowadzają w meczarnie szczegolne. Więc sie nie turbuj mną. Zmiany były, sa i bede, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J and J dziś Panie Prezydencie prosimy się zalogować smiech.gif xxxx Hehehhe dobre brawo dla Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, czy z leśnym ru/cha/dłem też rozmawia o lewicy i swojej wspaniałości. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Panie Prezydencie prosimy się zalogować " x miałeś mi chłystku napisać co takiego upoważnia cię do uznania że prezydent jest w jakikolwiek sposób "sterowany" czy wręcz jest "marionetką". widzę że wycierać sobie gębę frazesami to potraficie, rzucać bezpodstawne oskarżenia też ale honoru to za grosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wychowali mnie rodzice i nauczyli szacunku dla kazdego człowieka,rowniez z odmiennymi poglądanii." x o ile tylko te "odmienne" poglądy są "uniwersalne" czyli takie jak twoje. gdy nie są to już o szacunku jakoś zapominasz. dokładnie tak jak ci napisał ktoś wcześniej - przyzwyczajaj się do tego że ludzie których przez dziesięciolecia spychaliście na margines dyskusji, którym odmawialiście prawa do swoich poglądów a wręcz do istnienia, których przez lata wyszydzaliście i obrażaliscie wreszcie zdobyli władzę i tak samo jak duda nie jest "waszym" prezydentem tak komorowski czy kwaśniewski nigdy nie byli moim. tylko ja o tym nie skamlałem na każdym kroku bo rozumiem mechanizmy demokracji i godziłem się z demokratycznym wyborem polaków jakikolwiek on nie był. x ale pomijając ten fakt że wy dudy nie lubicie to każdy musi przyznać obiektywnie że doktor prawa, inteligentny, oczytany, znający języki i bez kompleksów poruszający się na całym świecie o klasę przewyższa tego alkoholika kwaśniewskiego czy wtórnego analfabetę komorowskiego który nas z nato chciał wyprowadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już wolałam alkoholika Kwacha, miał większą charyzmę, lepsza dykcję i składnię (kakkka kaakkaja.. to tylko wypadek przy pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezydent Duda to Rolls Roys przy poprzednikach.Po tepaku ,pijaku i idiocie to inna jakość. Lemingi i zidiociali kodomici mieli wyć i wyja.Prezydent ,Prezes Polski i pani premier to jedna drużyna. Tak trzymać i sprzątać Polskę po postkomuchach i peowcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz Prezydent przynajmniej nie chodzi z jakąś babą przyklejoną na plecach i nikt go nie steruje w którą strone skręcic i co komu powiedzieć tak jak było z jego poprzednikiem bronisławem a i leszek bez wachowskiego nie wiedzał jak poprawnie bąka puścić więc śmieszni są ci co piszą że Prezydent jest marionetką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, teraz z majtek wystaje mu kaczka na muchomorze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda to najlepszy prezydent od 89 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądałam dzis jego spotkanie z piłkarzami naprawde fajny prezydent ,nie taki typu" wicie rozumicie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprzednicy to takie Dyzmy ten jak narazie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo u Dudy jest kultura i klasa wrodzona ,a tamci tego nie mieli z chama pana się nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż się spytam, ta fucha na hejt i reklamę to dobrze płatna? Bo nie wierzę, że społeczeństwo jest aż tak tępe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część jest.Kto glosowal na PO i Komorowskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właściwie to ciągle słysze że duda jest złym prezydentem ale to co widze to raczej jest własnie odwrotnie i przynajmniej ja do niego nic nie mam i nie chciała bym powrotu żadnego co już byli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.24 głosowała inteligencja :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Bardzo się cieszymy, że mamy rząd kukiełek. Żywimy nadzieję, że dłoniom prezesa jest w pacynkach wygodnie i ciepło, a lalki nie cierpią na hemoroidy, bo mogłoby je uwierać. Liczymy na wiele lat obchodów narodowych żałób i całego stada pomników i tablic pamiątkowych. Mamy nadzieję, że po śmierci kota prezesa, statua futrzaka będzie widoczna z kosmosu. Rzecz jasna, na kocie będzie zasiadała prezydencka para. Czyli Jarosław i Lech. ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo W 2017 roku Dzień Kota wypada 17 lutego (trzec***iątek). Pozostały 263 dni, czyli ok. 8 mies. i 3 tyg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to jest wszystko co ta swołocz potrafi. powtarzać w kółko i w kółko te same bzdety. całe szczęście duda gdziekolwiek się nie pojawi to pokazuje klasę niedostępną do tej pory żadnemu z jego poprzedników i to mimo hejtu przekonuje do niego coraz więcej ludzi nawet tych którzy nie przepadają za pisem. antypisowskiego betonu nic nigdy nie przekona. klasę dudy widać choćby w tym że sa apelował do prokuratury aby nie wnosiła oskarżenia w stosunku do autora tego filmiku "pijany duda kradnie kwiaty z pod pomnika". stwierdził że przepisy o znieważeniu głowy państwa powinny być stosowane tylko w przypadkach skrajnych a każdy polityk uczesniczący w życiu publicznym musi liczyć się z krytyką i satyrą. jaka to jest przepaść między nim a komorowskim który do faceta prowadzącego stronę "antykomor" wysłał służby specjalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie on zna języki ? Bo liczba mnoga świadczy ze niby więcej niż angielski czyli tyle samo co dzisiejszy licealista - wiec szału nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bliźnięta zawsze tak mają że jedno zakłada rodzinę a drugie nie. Poza tym Duda jest ok. Prezes też. Myślą o kraju nie o zagranicy. Próbują zadbać o mój interes nie interes niemca-odpowiada mi to. Czekam aż odkręcą wszystkie nie godne dla nas Polaków ustawy podpisane przez PO oraz czekam na spełnienie wszystkich obietnic wyborczych...w tym podatków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postkomunistyczna hołota nigdy nie pokocha obecnej władzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W koło same sprzedwaczyki co ich nikt już kupić nie chce. Jęczą, smęcą narzekają byłą władzę wychwalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×