Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kafe czekolada

Z jakich powodów faceci urywają kontakt po spotkaniu?

Polecane posty

Gość gość
no ja tez tak mam jak twoj znajomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe czekolada
Świetnie, tylko wszyscy ci, z którymi się spotykałam, twierdzili, że oni mają odmiennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja potwierdzę że facet jest wzrokowcem. zobaczył i uciekł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe czekolada
Napisałam, że wcześniej widzieli aktualne zdjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynam wypowiedź 1. Facet gruby też lubi szczupłe 2. Może byli żonaci 3. Mogłas się nie spodobać 4. Może szukali koleżanki 5. Może tylko na sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie nie trafiłaś jeszcze na swojego. Próbuj dalej i również uważam że lepiej szukaj starszych od Ciebie przynajmniej te 4 czy 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe czekolada
Napisałam, że nie wykluczam starszych ani młodszych, ale z pewnością nie będę specjalnie rozglądała się za starszymi. Raz, że większość wygląda 15 lat starzej ode mnie (nie chwaląc się, nie wyglądam na swój wiek), dwa - prawie wszyscy w tym przedziale wiekowym byli dużo mniej dojrzali od o 10 lat młodszych kolegów, trzy - moi obaj ex byli o tyle starsi i wolałabym już nie popełniać tego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oto moje powody, tez tak mialam: -bo pewnie na sfotoshopowanych zdjeciach wygladasz na 6,5 w skali 1-10 a tak naprawde jest 4 (moj przyklad) -bo facet liczyl na sex a nic z tego nie wyszlo -bo mieszka za daleko i stwierdzil ze nic z tego nie wyjdzie -jak obcokrajowiec-liczyl ze bedziesz z nim gadac plynnie w jego jezyku a nie po angielsku -bo poznal w miedzyczasie kogos innego -bo tak naprawde nie chce nikogo poznac na powaznie, tylko na jedno spotkanie, nudzi mu sie, szuka odmiany -bo twierdzi ze powinnas sie pierwsza odezwac -bo rozmowa sie kleila w necie a w realu jakos nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe czekolada
Wysyłam zdjęcia bez przeróbek i to możliwie najgorsze ;) Mi się wydaje, że część liczy na piorun, część na sex, a część jest uzależniona od spotykania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×