Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Optymistycznie dla mam od mamy

Polecane posty

Gość gość

Jeśli oczekujesz, że powiem, że macierzyństwo jest piękne, cudowne i usłane różami oraz wygląda jak z reklamy, to cię rozczaruję. Bycie rodzicem jest ciężką pracą i wielkim wyzwaniem. Akurat ja lubię wyzwania. (...) Być może to, że przyjęłam moje dzieci, otoczyłam je miłością i wychowałam najlepiej, jak potrafię, jest jedną z niewielu dobrych rzeczy, jakie uda mi się zrobić. Jest to dla mnie jednak ważniejsze od tego, co wartościowe w oczach świata, np. podróży czy poznania znanych osób. Ważniejsze od kariery. - Nie czuję, że dzieci mnie ograniczyły. Wręcz przeciwnie. Pewnych rzeczy nie udałoby mi się zrobić bez dzieci i to one dały mi nowy napęd i wiarę w siebie. Zaczęłam odkrywać w sobie zupełnie nowe przestrzenie. Xxx Znalezione na gazecie kropka pl. Może komuś te wypowiedzi dodadzą otuchy :-) mi pomogło, dlatego się dzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macierzyństwo jest jak komputer dla osób które o nim słyszały ale nigdy nie obsługiwały :-) Dla jednych jest gehenną, dla drugich wyzwaniem, dla trzecich miłością i spełnieniem. Każdy jest inny i każdy odbiera to co napisałaś w innym stopniu. Prawda jest jednak taka że człowiek który mądrze kocha swoje pociechy nie wpada z jednej skrajności w drugą. Polecam. Da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×