Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arturo88

Lampka nocna

Polecane posty

Czy ktoś z Was ma może lampkę Magic Colors od Nilsena? Zastanawiamy się z żoną nad zakupem takowej do pokoju dziecka - nie jest to tania inwestycja więc wcześniej chcieliśmy sie dowiedzieć czy rzeczywiście jest taka super jak opisują. Fakt, że ta zmiana kolorów to dobra rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam i jestem bardao zadowolona - w sumie moje dziecko bardziej bo to ono ją użytkuje ale jest super nowoczesna. zmiana kolorów bardzo dobrze działa na oczy wiec polecam jak macie dziecko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odwiedź Obi, mają oni bardzo dobre lampki activeet, od biurkowych począwszy to pięknych szklanych z efektem 3 d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie jako lampki nocne sprawdzają się lampy solne. Takie lampy dają łagodne światło i mają pozytywny wpływ na powietrze. Polecam wam zajrzeć na stronę www.latkowski.pl Firma ta zajmuje się sprzedażą lamp solnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja prdl, ale nieudolny ten spam :o ale jak widzę reklamiarze kafeteryjni wywodzą się z tutejszych elit :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka899999
Nocne lampki najlepsze są z materiałowymi abażurami bo dają wtedy przyjemny blask i nie oślepiają nikogo :) Moja dodatkowo ma drucianą podstawę i wygląda szałowo, a kupiłam ją kompletnie przez przypadek na mlamp.pl Teraz w życiu bym jej nie zamieniła na inną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domer
Wiesz co ja kupiłem dobrej jakości lampkę nocną Led "Lisa" w JBPartner https://jbpartner.pl i jak najbardziej mogę polecić ponieważ ma możliwość regulacji wysokości, jasności świecenia oraz zastosowano w niej filtr ochronny EYE PROTECTION dzięki któremu oczy się tak nie męczą nawet przy kilkugodzinnym odpoczynku z książką wieczorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×