Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hana89

fotobudka na wesele czy poprawiny

Polecane posty

Gość hana89

Witajcie, chciałam Was zapytać co mysliscie o fotobudce na weselu ? Czy to fajna zabawa ? A może lepiej na poprawinach bo raczej poprawiny to już swobodna impreza bez kamery i fotografa. Jaka Wasza opinia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez będę miała foto-budke ale na weselu na poprawinach już nie to samo :) a foto budka nie wymaga "sztywniactwa " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, naprawdę nie macie na co pieniędzy wydawać? Każda pyta, gdzie taniej, gdzie mniej wydać, a tu na bzdurną zabawę na poziomie komunijnych dziec****eniędzy wam nie żal? To weźcie lepszą wersję talerzyka, weźcie lepszy zespół, dajcie lepsze ciasto gościom na pożegnanie, załatwcie lepszą wódkę. Jak ktoś chce, może zaimponować gościom elegancją, smakiem, muzyką. Fotobudka wywoła jedynie politowanie, że takie żałosne atrakcje szykujecie. Naprawdę na nic na poziomie was nie stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez sensu tak zaraz krytykować, każdy organizuje takie atrakcje na wesele jakie mu się podobają. Ja byłam na kilku weselach z fotobudka i zawsze była oblegana. Osobiście bym wolała zainwestować w barmana niż w fotobudkę ale w sumie to rzecz gustu. Jak szukacie fajnych pomysłów na atrakcje dla gości to polecam portal http://www.weselewawa.pl/. Może coś siobie wybierzecie bo jest sporo propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam że fotobudka jest żałosna. Byłam raz na weselu gdzie była i tylko PM robili sobie zdjęcia ze świadkami nikt wiecej nie poszedł uważali wszyscy to za straszny badziew i stratę pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fotobudka świadczy o niedojrzałośc***ary, biorącej ślub. Zamiast pieniądze na coś konkretnego przeznaczyć, choćby dać gościom lepsze jedzenie, to oni fundują zabawę jak z jarmarku. Komu to potrzebne? Gościom, młodym, czy zarabiającym na wypożyczaniu fotobudek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MykPstryk Warszawa
Zdecydowanie na weseleu, kiedy wszyscy są nastawieni na zabawę. Fotobudka to fenomen na każdej imprezie, która podkręci humor twoich gości. Wspólnymi zdjęciami zbliży wszystkich biorących udział w zabawie. A nikt nie przejdzie obok obojętnie. Po całej imprezie uśmiech nie będzie schodził Ci z twarzy, kiedy przypomnisz sobie wspólne zdjęcia Twoich bliskich i przyjaciół. Nasze biura znajdują się w Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Szczecinie. Fotobudka MykPstryk jest dostępna w całym kraju Wejdź na naszą stronę, warszawa-fotobudka.pl , sprawdź ofertę oraz pakiety promocyjne. Zapraszmy na naszego fb MykPstryk Fotobudka MykPstryk & Smile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SesjaParty
Polecam naszą fotobudkę na jedno i drugie. Kilka takich przyjęć mamy już za sobą. Jeśli zdecydujesz się na lokal z którym współpracujemy to koszt takiej fotobudki wcale nie będzie wysoki. Sprawdź listę lokali na https://sesjaparty.pl/partnerzy Jeśli masz więcej pytań to napisz do nas wiadomość. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marilyn33
Cześć, my mieliśmy na weselu i myślę że to najwłaściwsza pora na foto budkę :) Wynajmowaliśmy budkę tutaj http://www.fun-fotobudka.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z fotobudki, z przebierania się w niej, przywiozłam sobie z wesela kuzynki świerzba. Nigdy więcej podobnych atrakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj macie namiary - http://www.foto4fun.com.pl/sprzedaz.html Fotobudka to nie są wysokie koszty, a jednak to robi różnicę, stanowi całkiem fajną atrakcję - przynajmniej my to odbieramy w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotobudka na weselu zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem, fajna atrakcja dla wszystkich gości i dużo smiechu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetna zabawa, w dodatku coraz częściej się spotykam z parami młodymi, które bardzo zabiegają o to, aby taką fotobudkę gościom postawić : ) Zresztą równie dobrze się sprawuje podczas wieczoru kawalerskiego, urodzin czy tez w sylwestra : ) Polecam www.fotohihi.pl maja fajny cennik, a jeszcze lepszą budkę : ) Miałam okazję porównać pare, ta zdecydowanie najbardziej przypadła mi do gustu pod wieloma względami ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnij, u mnie to dziadostwo stało w kącie sali i nikt, naprawdę nikt się tym nie interesował. Dołóż do zespołu, bo ten robi atmosferę wesela. Weź lepszy. U nas pieniądze na fotobudkę, to była kasa wyrzucona w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się ze bardziej na weselu, ja sama myślę o fajnej atrakcji a weselu , chciałabym pokaz kawowy. Moi znajomi właśnie proponują mi perfect service! Podobno bardzo fajne, ktoś słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvinka_
Ja jestem jak najbardziej za. To fajne urozmaicenie zabawy, zarówno na weselu, jak i na poprawinach. Osobiście nie przepadam za zabawami weselnymi, takimi jak kaczuszki, więc jak tylko jest okazja, korzystam z innych atrakcji. Byłam też właśnie na takim weselu z fotobudką i mogę potwierdzić, że zainteresowanie było bardzo duże. Cennik wynajmu fotobudki dostępny jest na stronie http://fotobox4you.pl/cennik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile fotobudka może być naprawdę ciekawym rozwiązaniem, uważam, że często jest ona po prostu chybionym pomysłem (wszystko tak naprawdę zależy od tego ilu i jakich gości będzie na weselu). Osobiście jako ciekawą alternatywę polecałabym pokaz iluzji (taki, jak np. https://pokazy-iluzji.pl/iluzjonista-na-wesele/ )- można zorganizować go naprawdę tanim kosztem, a z moich doświadczeń wynika, że często przyjmowany jest lepiej, niż fotobudka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem znacznie lepiej w pierwszy dzień. Jednak niech to będzie atrakcja dla wszystkich. To wgl w zabawie nie przeszkadza, w końcu jest przy niej max nascie osób naraz. A jak szukacie naprawde dobrej, to sprawdźcie sobie tę od eventteam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że lepiej jeżeli będzie ona w pierwszy dzień jako główna atrakcja. Jeśli szukasz dobrego adresu to sprawdź na www.Fotobudka24h.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotobudka Aparatka

My polecamy fotobudkę na 2 dzień zabawy! Zdecydowanie ta opcja sprawdza się najlepiej w większości przypadków. Jest więcej dzieciaków, jest większy luz i tym bardziej mniejsza ilość atrakcji. Fotobudka 2 dnia, może być wesołym i kreatywnym podsumowaniem wesela. Goście będąc zadowoleni, zapamiętają na długo takie przyjęcie.
Specjalizujemy się w obsłudze PREMIUM. Fotobudka APARATKA dojedzie praktycznie w każde miejsce, o ile przekonacie Ją do siebie :)
Częstochowa i nie tylko.

www.fotobudka-aparatka.pl
660 531 130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotobudka Aparatka

Często otrzymujemy właśnie takie pytanie. Jak już wiecie, dużo zależy od Was, ale jeśli macie sprawdzoną fotobudkę, to zdecydowanie sprawdzi się na poprawinach. Fotobudka Aparatka Częstochowa poleca się: 660 531 130  https://fotobudka-aparatka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×