Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KochankaNaZawolanie

Zdrada

Polecane posty

Gość KochankaNaZawolanie

Rucha mnie chłopak koleżanki. Jestem singielka, lubie seks bez zobowiązań a mimo to ze mam wyrzuty sumienia wobec niej, nie moge mu sie oprzeć. Zaczęło sie na domowce u niej, goście sie rozeszli, ona spała pijana. Wyszliśmy zapalić i nawet nie wiem kiedy zaczęliśmy sie całować i obmacywac. To było nieświadome i mogliśmy wtedy przerwać jednak poszliśmy na całość. Od tamtej pory spotykamy sie 1-2 razy w tygodniu a zaczęło sie to w sierpniu ubiegłego roku. Takiej ekscytacji nie czułam nigdy. Ostatnio było wesele naszych wspólnych znajomych, był z nią a w*****ał mnie dwa razy tamtej nocy. Nie potrafię tego skończyć bo tak naprawdę chyba nie chce. Ostatnio powiedział ze chce to skończyć ale nie nasz romans tylko zerwać z nią i byc ze mną. A mnie podnieca to co jest teraz, zdaje sobie sprawę ze jak zaczniemy byc razem to ta ekscytacja zniknie. Nie wiem co mam robić. Zaryzykować związek czy zakończyć ta relacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh, to wtedy znajdziesz se nowego kochanka a ten ci bedzie obiadki gotowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochankaNaZawolanie
Tylko ze ja jestem singielka, on zdradza ze mną swoją dziewczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie znajdź innego i niech cię ****** a potem kolejny itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale jak juz z toba bedzie na legalu to wtedy jego bedziesz bic po rogach, tak to dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to Ty też zdradzasz tylko że koleżankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×