Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biust biust biust

ZDJ piersi, czy tak widzicie małe, średnie, duże czy inaczej? które najleplsze?

Polecane posty

Gość orgazm on
sa duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opisane jako duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biust biust biust
zgadzacie się, że tak wyglądają 1) ogromne 2) duże 3) średnio-duże 4) średnie 5) małe do rączki 6) małe 7) mikro piersi? czy macie inne zdanie? :) jaki rozmiar najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepze są z przedziału średnio duże - małe do rączki ogromne tak jak mikro - przesada duże i małe - mogą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się i najlepsze są ogromne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
średnio duże i średnie najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moda niebieska
zgadzam się, ale ocenić nie mogę :P sama mam takie do rączki i uważam że są świetne, ale to moje zdanie :) ale każde piersi mają coś w sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te średnie to jak dla mnie to sa małe cycki :P A te małe do raczki to prosze cie.. piegi juz prawie u niedorozwinietego jeszcze dziecka, a nie kobiety :) Ogromne, to przesada, ale tez maja amatorów :) Duże i srednio-duze , to ok, idealny jak dla mnie rozmiar, nazywam go po prostu normalnymi piersiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się zgadzam autorem/ką małe to małe średnie to średnie duże to duże małe piersi do rączki - czyli są małe i mieszczą się idealnie w dłoni, nic nie wystaje, gdyż cała pierś jest uchwycona i nie jest na tyle mała by ręka leżała płasko na klatce :P mi wszystko jedno, nie ma dla mnie znaczenia, bo partnerka się liczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te małe do raczki to prosze cie.. piegi juz prawie u niedorozwinietego jeszcze dziecka, a nie kobiety - lubisz dobijać innych jak widać ja mam takie cycki a dzieckiem nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te małe do rączki są idealne do dłoni, zauważ że przed słowami "do rączki" znajduje się słowo "małe", czyli takie które się mieszczą w dłoni, ale że są do rączki to idealnie lub prawie idealnie wypełniają dłoń takie piersi są równie świetne co średnie, gdyż taki biust nie opadnie, jest dłużej jędrny i długo zachowuje ładny kształt/wygląd co według mnie jest najważniejsze, a i jest co pieścić ty pewnie jesteś jednym z tych co uważają że biust zaczyna się od dużego D, wszystkie mniejsze to nie biusty, ale większość uważa tak jak autor/ka, sam też tak uważam inna sprawa że dla mnie najważniejszy jest wygląd a nie rozmiar, bo co mi z tego że jest duży jak już nie jest ani jędrny ani ładny? tak samo z małymi, co z tego że jędrny jak kształt nie jest dobry a i brodawki są nieproporcjonalnie wielkie? oczywiście na pierwszym miejscu jest partnerka, jej osobowość, potem jej twarz, potem cała sylwetka, a następnie poszczególne części ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Easybest
Mi sie najbardziej podobają duże, ogromne i te kształtne małe piersi do rączki. Te z zapisz.net tez sa świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te z zapisz net są duże (ale nie ogromne) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie do rączki i jestem bardzo zadowolona. A mówcie co chcecie, że leczę kompleksy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani z zapisz.net ma prze seksowny dekolt i piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:08 Ja bym powiedział ogromne-duże. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam do rączki :) mają do tego ładny kształt oraz małe jasne suteczki i otoczki :) uważam że na moją drobną sylwetke są idealne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze to te do rączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zawsze ten widok uspokaja i poprawia mi humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaCh
Według tego podziału ja mam coś pomiędzy duże a ogromne (22 lata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×