Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

"dzieciata to jak trędowata" powtarzają faceci,a dziwicie się że samotne matki

Polecane posty

Gość gość
Tak wyzywaj idiotko autorkę od zakom0leksionych :D jaki to ma związek z kompleksami? ?? Prawda jest taka ze przegrały życie te rozwodki dzieciate i nikt o zdrowych zmyslach nie pcha sie w bagno. Chyba ze to wdowa to inna sytuacja. Ale skoro rozwodka tzn.ze byla tak beznadziejna ze trzeba bylo ja kopnac w d.Nie wiedziały komu dają? Nie dziwie się ze faceci nie chcą idiotek co nie pomyślały przed kim nogi rozkladaly. Popieram zdanie autorki i facetów którzy rąk mówią. Nie wzięłabyym rozwodnika z dzieckiem. Desperacji jednak popycha was do brania ochlapow bo same juz przegralyscie zycko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:05 znam faceta który mówi ze dzieciatej rozwodki to nigdy w zyciu! A wiesz kim jest? Synem właśnie takiej rozwodki. Widać na własnej skórze się przekonał ze na miejscu potencjalnego faceta swojej matki nie chciałby mieć z tym bardachem nic wspólnego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam faceta który jest synem właśnie takiej rozwodki i to on mi często mówił "dzieciatej to bym w życiu nie bral" - nie mówi wam to czegoś? Nawrt jako syn widzi że na miejscu potencjalnego nowego faceta swojej matki nie pchalby się w takie bagno. Bo jego matka sama ojca w d.kopnela bo licznik bił a chłopa nie było. Dorwala wiec byle kogo by splodzic dzieci a potem pozbawiła je ojca. Nie dziwię się że syn ma o niej zdanie dziesiąta to jak tredowata i nie dziwi się ze nikt jej nie chciał. Nie wiedziała komu daje wiec po co komu taka baba która mózg ma w miejscu macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [11:43 wybacz ale śmiem twierdzić że ciebie też żaden normalny nie chce i tylko równie chamowaty burak wytrzyma z taką miotłą i nie będzie się wstydził z nią wśród ludzi pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ale skoro rozwodka tzn.ze byla tak beznadziejna ze trzeba bylo ja kopnac w d." xxx współczuję ci niskiego poczucia własnej wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:50 tak się podbudowuj, przegrywie życiowy :) a o moje szczęście się nie martw bo szczęście mam bo myślałam zanim dawałam a nie na odwrót. 11:54 tak tak, zgadza się samotna mamusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale samotne matki POWINNY mieć niskie bo są zerem które same jest winne swej samotności. Nie myślały z kim dzieci plodza. Przestancie juz pierdoly pisać że nie było widać co to za facet. Widzialy galy co braly. Faceci się nie zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Za głupotę się płaci. Wyszła za mąż za byle kogo bo była "taka samotna", zafundowala dzieciom broken home czyli rozbita rodzinę. Tylko dzieciom współczuć a potem primadonna szuka faceta i myśli" ojej dlaczego tyle osób mnie nie chce przecież jestem raka wspanuala". Facet który bierze używane to tak jakby prostututke brał. Tez używana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:54 to właśnie z ciebie biją kompleksy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak bardzo zdesperowanym trzeba być, by brać kogoś rozwiedzionego z dzieciakami. Tak samo nie rozumiem jak bardzo pod ścianą trzeba być i jak zdesperowana by brać faceta po przejściach. Wokół jest tyle wolnych i z czystą karta. Koniec i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam. On ja wzial z dzieckiem, traktowal niemal jak swoje a ona....machnela sobie drugie z tatusiem dziecka, potem wmawiala tamtemu ze to jego :D on sie szczycil na FB cuda wianki USG wrzucal a to wyszlo ze to nie jego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem matka nie smaotna ale dla mnie samotne matki nie sa ZADNYM ZEREM tylko bohaterkami i maja prawo do normalnego zdrowego zwiazku. Nie dziwie sie jednak, że faceci z czysta karta nie ccha takiej partereki. Ja jezeli byblym wolna i sama tez nie chcialabym faceta z inwetarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:10 no właśnie o tym mówię ale niektóre jyz tu mnie z błotem próbowały mieszać a to im się nie uda bo mnie ich obraźliwe komentarze wynikające z kompleksow wcale nie ruszają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:10 x To bylo dobre:) Trzeba być naprawdę perfidnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, jak nie mieszam samotnych matek z błotem to znaczy że jestem jedną z nich :) wydaje wam się, że każda mężatka musi jechać samotne bo wy tak robicie? ale pustostany z was, a ty 26-letnia ciężarna histeryczko już się tu nie udzielaj bo tylko syf robisz. Serio nie masz innego pomysłu na młodość jak tylko pampersy i wojenki na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dekan
Faceci z czysta karta, ktorzy biora sobie samotne matki, to zwykli desperaci z zanizona samoocena i uposledzonym instynktem samozachowawczym. Nie ma nawet takiej opcji zebym kiedykolwiek wpakowal sie w taki zwiazek, znam swoja wartosc i nie zadowalam sie byle czym... W przyszlosci chce miec dzieci (minimum dwojke), ale chce zeby to byly MOJE dzieci ( a nie czyjes ) z MOJA zona ( a nie z ex jakiegos fagasa ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 12:10 no właśnie o tym mówię ale niektóre jyz tu mnie z błotem próbowały mieszać a to im się nie uda bo mnie ich obraźliwe komentarze wynikające z kompleksow wcale nie ruszają xxx tak, bo te teksty typu bagno, barachło, przegryw, rozkładanie gir przed byle kim wcale nie są obraźliwe i tylko o życiowe rozterki ci chodziło, a zakompleksione baby się na ciebie rzuciły i obrażają... oj jakaś ty biedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:18 jaka ciężarna 26 latko? Ja nawrt w ciąży nie jestem i nie planuje! Kolejna klakiernica biorąca przypafkowa osobe za jakieś autoreczki innych tematów? Nie udalo ci się wróżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka młodość? 25 lat to juz stara baba do rozrodu a ta co mówi ze 25 lat to młodość to pewnie jest jeszcze starsza i widoków nie ma ani na ciążę ani na nic. Zresztą syf to imię twojej matki i nie rozmnazaj się bo nasyfisz jeszcze więcej pało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dekan - no z ciebie taki książę i kulturny dżentelmen, że już się najlepsze panny tego świata w kolejce ustawiają i oczywiście same dziewice :D sorry ale na ciebie to nawet mariolka z dyski nie będzie chciała splunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dekan och tylko nie to! a tak o tobie śniłam. teraz się załamię... buahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole 25letnia pasjonatke dzieci i jak ty to mówisz pieluch (kompleksy od ciebie biją :) ) niż takie dno jak ty. I nie wyśmiewaj się ze ktoś "nie miał innego pomysłu na zycie" bo jak ktoś tak mówi to z automatu przebijają przez niego jakieś braki. Widać czegoś ci brakuje bo tak to byś nie hejtowala od pieluch i czegoś tam matek . Wypowiedzial się wam facet a wy dalej swoje choć wiadomo ze prawie każdy facet woli kobietę bezdzietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dekan
12:23 Fakt jest taki ze przebieram w kobietach, nie "czepiam sie" byle czego, znam swoja wartosc i szukam tej odpowiedniej. Co w tym zlego? Idz leczyc swoje kompleksy gdze indziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś do rozrodu to jesteś ty ze swoimi świniami w chlewie i inne tobie podobne smarkule bez szkoły dla których wy****ie się w obsrane pampy to jedyny progres w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha bo tu każda wyzywa od pieluch, od kur domowych, że "nie miała pomysłu na zycie" a do paly pustej nie dociera ze jedna marzy o dziecku jak jest mlodsza a drugiej to przychodzi później. Tępy matol woli wysmiewac młodsze matki a w nocy płacze w poduszkę bo też by chciała mieć dziecko. Z daleka od takich zawistnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa facet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:39 gotuj się dalej. Dooobrze!!! :) ja mam frajdę jak widzę ze wyzywasz bo wychodzi wtedy twoja prawdziwa natura :D ta niby ciężarna 26latka to przy tobie oaza kultury. P.s tez uważam ze dzieciate rozwodki to bardzo słaba opcja a faceta powyżej popieram. MYŚLISZ JAK NORMALNY ZDROWY FACET. gratuluję rozsądku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam,i mam w rodzinie,bardzo fajna babka,szwagier to tez fajny facet,na poziomie,nie miał problemu z dziewczynami, ma wysoki status społeczny a razem od lat,bardzo się kochają.Jak się poznali to dziecko miało 8 lat.Dla prawdziwego faceta nie ma w takim razie znaczenia to czy kobieta będzie miała dziecko czy nie.Drugi przypadek sąsiadka ,zołza i wrednota, jej mąż,na poziomie,też przystojny,z kasą zostawił ją dla babki z dwójką dzieci małych.Do dzisiaj szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram a jeśli mnie by facet zostawił to nie dziwiłabym się ze żaden wolny mnie nie chce. Sory resory :D tez nie bralabym używanego rozwodnika. Widzę że sporo tu przegranych bo straszne słownictwo króluje. Nie oszukujmy się rozwodka powinna pakować się już do trumny i ja jeslibym nią została to nie miałabym oczekiwań gruszek na wierzbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I owszem gdybym była rozwodka uważała bym się za gorsza bo to by znaczyło ze albo ja byłam głupia i złe wybrałam albo jestem do kitu bo nie dało się ze mną być. Tak czy siak winna byłabym i ja i mąż. I tak, jest to powód do zaniżone samooceny. Moim zdaniem. A wy ciskajcie się nadal o parę słów prawdy ... rąk. Jakbym była rozwodka to uważała bym się za gorsza i mówi w pełni szczerze. Bo nie umiałam dobrze wybrać wiec by znaczyło to ze w papierach sobie narobilam przez brak pomyślunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×