Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

"dzieciata to jak trędowata" powtarzają faceci,a dziwicie się że samotne matki

Polecane posty

Gość martyninka
Ja rozumiem życiowe kalkulacje i wszyscy mamy do nich prawo, samej trudno byłoby mi wiązać się z dzieciatym ale dlaczego tyle jadu i wulgaryzmów wylewacie na samotne mamy i ich partnerów? przecież ich nie znacie a określacie mianem odpadów, podludzi i desperatów którzy się nimi interesują. Ulgę wam to przynosi? lepiej wam z tym? nie możecie poprzestać na kulturalnym uzasadnieniu własnego zdania tylko muszą być te ohydne szpile? wy jesteście szczęśliwymi młodymi ludźmi niby? wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oszukujmy się rozwodka powinna pakować się już do trumny i ja jeslibym nią została to nie miałabym oczekiwań gruszek na wierzbie xxx ło matko. kobito lecz się albo już se trumne kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczy się kto jakim jest człowiekiem. Znajomy spotykał się z panną bezdzietną. Po roku wyglądał jak by miał zejść z tego świata. Toksyczna oszołomka. A niby miała być dobrą partią na związek. Poznał babkę z dzieckiem, chłopiec 11 lat. Facet szczęśliwy jak nigdy, wszędzie razem. Nie ma reguły, panna może być gorsza niż dzieciata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś popieram a jeśli mnie by facet zostawił to nie dziwiłabym się ze żaden wolny mnie nie chce. Sory resory smiech.gif tez nie bralabym używanego rozwodnika. Widzę że sporo tu przegranych bo straszne słownictwo króluje. Nie oszukujmy się rozwodka powinna pakować się już do trumny i ja jeslibym nią została to nie miałabym oczekiwań gruszek na wierzbie gość dziś I owszem gdybym była rozwodka uważała bym się za gorsza bo to by znaczyło ze albo ja byłam głupia i złe wybrałam albo jestem do kitu bo nie dało się ze mną być. Tak czy siak winna byłabym i ja i mąż. I tak, jest to powód do zaniżone samooceny. Moim zdaniem. A wy ciskajcie się nadal o parę słów prawdy ... rąk. Jakbym była rozwodka to uważała bym się za gorsza i mówi w pełni szczerze. Bo nie umiałam dobrze wybrać wiec by znaczyło to ze w papierach sobie narobilam przez brak pomyślunku. xxx a ja bym się nie uważała za gorszą a już na pewno nie szykowała do trumny. ludzie popełniają różne błędy, rozwód to nie koniec świata. skąd w tobie przekonanie że tylko kryształowy człowiek jest godzien życia, a mniej kryształowy to już tylko trumna? nie byłaś akceptowana w grupie rówieśniczej czy miałaś wymagających i zimnych rodziców. zluzuj majty dziewczyno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Winna by była gdyby tkwiła w nieudanym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerem sa dla mnie baby ktore uwazaja ze ktos jest ZEREM i przegral zycie bo nie ma męża. Takie podejscie zalatuje wiocha i 19 wiekiem. Ja mam dziecko UWAGA - z banku nasienia, nie mam męża, nikogo nie szukam,nie interesuje mnie czy maz autorki lub jakis inny cham budowlaniec dotknalby mnie kijem czy tez nie. Moje dziecko jest PIĘKNE, do tego inteligentne,jest dla mnie calym swiatem. Mam wyzsze studia,wlasne mieszkanie w Londynie, jestem tlumaczem. Dla jakiegos babiszona z Pcimia Dolnego zionacego jadem i frustracja moge byc zerem ale mnie to tylko smieszy. Ja jestem niezalezna, mam wymagajaca prace ktora przynosi mi wiele satysfakcji a ona siedzi i gotuje Panu Mezowi kopytka. Oby tylko nie przypalila bo jej Pan Maz kieszonkowe ograniczy. Kto tu jest zerem? Kobieto, zamazpojscie to juz nie taki awans spoleczny jak sobie wyobrazasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje dziecko wychowane bez ojca będzie skrzywione psychicznie. Ty jesteś zacofana bo skazałaś dziecko na życie w niepełnej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:47 taąaaa. Nie dość ze skrzywisz dziecko to jeszcze uważasz że praca jest super. Pierwsze kasze są super praca nie koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie krzywdzę dziecka.Dzieci chciane i kochane ktore wychowuje jeden rodzic wyrastaja na normalnych doroslych. Wiem to bo kobiety samotne na zachodzie mogą korzystac z uslug bamkow spermy od wielu lat i ich dzieci maja sie swietnie. Na pewno lepiej niz dzieci tępych Wieskow,ktore wyrosna na takich samych pijakow i kryminalistow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Q.. a 16.21 bo ty nie wiesz że wielu dawców w bankach spermy to właśnie pijacy/uzależnieni psychopaci albo kryminaliści ? A dziecko jak zacznie sie dopytywać o tatusia to co powiesz ? Że wiatrem zapylona :::P ? Jesteś głupsza od tych z których się naśmiewasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, że lepszy tatuś który bije, gwałci, poniża, wyzywa, nie daje na dom - niż żaden, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:22 miałam super rodziców a w klasie koleżanki a ty masz IQ 10 cepko i nie baw się w domoroslego psychiatre bo Tobie jest prawdziwy potrzebny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:47 dzisiaj nikogo już twój londun nie wznieca :D tez jestem tłumaczem tyle ze w Pl a tobie się wydaje ze każda osoba o tradycyjnych poglądach nie ma szkół?? Wyższych studiów? To dopiero ciemnota z jukeja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:47 moja teściowa jest dr nauk ścisłych a uważa że rozwód to zło. I jak to się ma do twojej dziecinne teorii? I nie jest że wsi a z dużego polskiego miasta. Ciemna jesteś jak tabaka w rogu!! Bawią mnie takie kretynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oczywiście, że trędowata, a co to faceci nie mają jaj aby samemu sobie zrobić dzieci a nie wychowywać i zapierdalać na czyjeś bachory. Jak głupie baby pozwolą sobie na robienie dzieci z byle kim i zostają samotne to dobrze im, cipy się nie daje byle komu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotna matka czy rozwódka ma dwa wyjścia : albo rozżalić się nad sobą i desperacko szukać szczęścia albo olać przeszłość i z przytupem rozpocząć nowe życie. Ja wybrałam to drugie i mam teraz 30 letniego faceta, poznaliśmy się w pracy i karta w zasadzie czysta- zostawił 25 letnią dziewczynę dla mnie. spodobałam mu się jeszcze jako mężatka - twierdzi że woli kobietę zaradną niż lasencje których problemy ograniczają się do wyboru koloru tipsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie, dla tych, co z dzieckiem poznały kogoś, wzięły slub i mają jeszcze jedno dziecko z nkm czy kochacie faceta z którym załozyłyscie rodzię i który pokochał wasze dziecko jak własne, mniej od swojego dziecka? on szlachetny, a wy emocjonanie ograniczone i tak, prawda??;-//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyżej ty ile masz lat -45 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem łatwiej znaleźć pannie z dzieckiem męża niż facetowi z dziećmi żonę.... .kobieta woli swoje dzieci faceci często o swoich zapominają jak znajdzie się taka co mu będzie robić dobrze w kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie o wiek było do tej "z przytupem" :::::P .Znam podobną -rozwódka 28 lat 2 dzieci. Przytup uprawia w klubach studenckich Ostatnio idzie na całość co tydzień nowy chłopak wyrwany -konsumpcja w aucie czy w pokoju w akademiku...Tacy 20-22 letni .A jak pozna jakiegoś jelonka to bedzie "złamana samotna matrona wzór cnót wszelakich co podły małż porzucił " :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 29 lat i co? mam się użalać nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pyyam ponownie- czy szlachetnych meżów i tak kochacie mniej od dzieci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wymagam, żeby kochał moje dziecko. ma je po prostu tolerować i tyle. a że ją lubi i mała też go uwielbia to nie efekt mojego nacisku. najgorzej cos komuś narzucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:05 rzeczywiście masz się czym szczycić... odbic faceta innej. wiesz, teoretycznie Radek Majdan tez jest cacy bo nie ma dzieci a wszyscy wiedzą że maczal w większej ilośc***ip niż masz włosów na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×