Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wpisujcie atrybuty kobiecości

Polecane posty

Gość gość

- sukienki - nie przeklinanie - długie rozpuszczone włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
empatia.tego facetom brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długie włosy, pełne usta, pełny biust, jasna cera, magnetyczne spojrzenie, szczupła sylwetka, średni wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długie włosy, pełne usta ( pozdrawiam poprzednika:) ) , ładne, delikatne dłonie, oczy w kształcie migdałów, szczupła sylwetka z krągłą pupą. Aha, uśmiech. Biały, kobiecy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co znaczy "migdałowe oczy"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Migdałowe to duże oczy o podłużnym kształcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładna twarz, duże piersi, odpowiedni stosunek obwodu talii do obwodu bioder, zarośnięta ciipka, barwa głosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże piersi to jest podstawowy atrybut kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piersi jako atrybut kobiecości były promowane kilkadziesiąt lat temu. Teraz podkreśla się pupę. Pupa jest atrybutem kobiecości. Duża, okrągła, kształtna. Wraz z szerokimi biodrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pytam o ciało tylko przedmioty/ strój/etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie jako kobiete podniecaja u innych kobiet paznokcie w kształcie migdałków: http://aleksandra-jas.blog.onet.pl/wp-content/blogs.dir/704766/files/blog_tw_4709061_7174150_tr_migdal2.jpg od razu robie sie mokra xx co do pupy to to jest sprawa sztucznie rozdmuchana wiadomo przez co. taka prawda że natura tak to urządziła, że z reguly to faceci mają piękniejsze dup.eczki - wieksze, kształtniejsze, mocno odstające. tak jakby facetom tylko tam szedł tłuszczyk. to jest genialne i nic nie przebieje meskich tyłeczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, zatem ja jestem w tej sferze konserwatywny: Spódnice są dla mnie bardzo kobiece. Dłuższe też są atrakcyjne, takie zakrywające nogi. Podkreślają kobiecość. Rozpuszczone pachnące włosy są bardzo kobiece. Czerwona szminka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:07 No chyba sobie jaja robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cipowy zapach. M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie robie sobie jaj, obserwuje tyłeczki meskie - wiekszosc z nich ma je pieknie odstajace, kształtne, no takie porzadne, ze jest za co złapac. a jak patrze na kobiety to czesto bida z nedza - wiekszosc ma płaskod***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewny krok na wysokiej szpilce, seksowne kształy, zmysłowe spojrzenie, błyskotliwość, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A krótka fryzura, jeśli jest trafiona, pięknie podkreśla rysy twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makijaż jako środek podkreślający urodę a nie maska :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja tez się zgadzam. zauważcie, że wysportowani faceci mają zawsze twarde, zwarte, odstające pupki. tak się śmiejecie z płaskodupia u kobiet. dla mnie facet z małym, wysuszonym tyłkiem to porażka. kobieta z małym tyłkiem spokojnie ujdzie, zwłaszcza, jeżeli ten tyłek jest "wpasowany" w całą sylwetkę. wielkie d**y u kobiet to wynik lansowania celebrytki kim kardashian. jeszcze dekadę temu wszyscy ślinili sie do modelek typu gisele bundchen. a męskie wystające tyłeczki zawsze były pożądane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o to wlasnie mi chodzilo. przeciez jak kobieta szczupla to ciezko o to zeby miala bog wie jaki tylek. mi chlopak zawsze mowil ze jak siadam mu na kolanach to czuje moje kosci wiec cudow nie ma, nie kazda silami trenignow i jedzenia jakiego - weglowodanowego? wypracuje wielkie du.psko. laski sobie implanty wsatawiaja w posladki = do tego doszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie pytam o ciało tylko przedmioty/ strój/etc Atrybutem kobiety nie jest strój a jego brak,nie ubranie a nagość,jest okrągła tam gdzie facet jest płaski i na odwrót,jest mięciutka tam gdzie facet jest twardy. Dla mnie bardzo ważny jest tyłek,a z charakteru słabość fizyczna,delikatność,umiejętność bogatego wyrażania odczucia i uczucia słowami których facetom brak,to wasze kobiece roztrzepanie i podzielność uwagi na kilka rzeczy na raz,ton głosu,to mnie w was kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli typ kobiety uległej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy mnie każda jest uległa,nie uległe mijają mnie już op zapachu lub stają się uległe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem jak możecie podważać pupę u kobiet. Chyba piszą to panie o płaskodupiach zazdroszczące innym kobietom ładnych pup. Pupa była pierwotna względem piersi! Pupa była pierwszym wabikiem na samców. W przyrodzie dalej tak jest. Czy samiczki zwierząt mają piersi? Nie! Mają wymiona, ale pojawiają się do karmienia. Piersi u kobiet zawsze były funkcjonalne, a nie erotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zauważyłem by ktoś podważał pupę kobiety jako atut.Odrzucamy ( ja,większość moich kolegów) jedynie tyły w rodzaju tego a la Kardashianka, który jest wielki i obleśny; jak powiedział Martin Sheen taki tyłek to śmietnik i olbrzymia sra/\ka .Ja tak brzydko bym nie nazwał; uważam jednak że takie olbrzymie gabaryty są aseksualne; pupcia jest najlepsza kiedy jest nieduża, krągła, wysportowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damska torebka. :D ... "Gdzie są kluczyki od samochodu? - W mojej torebce :O :O Już znajdę :O" Rozróżnianie kolorów :D ... "Co myślisz o tym seledynowym kolorze? Że jaki on jest? :P" Oj mnóstwo tego :) , co nie powinno dziwić, to tylko kobiety a i tak za nimi szalejemy. :D I kto tu jest głupi? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie pulchne kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj 06:36 nieduża, krągła, wysportowana? Aha...czyli jak u faceta. To fajne masz gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duża, szeroka, odstająca pupa wąska talia niechude nogi umiejętność chodzenia na obcasach czerwone usta jeśli chodzi o piersi to osobiście kocham każde, jeśli tylko należą do pewnej siebie kobiety emanowanie kobiecością: powłóczyste spojrzenie, umiejętne eksponowanie nóg odzianych w pończochy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×