Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Garncarz

Duże wesele

Polecane posty

HEj, za niedługo się żenię i potrzebuję przygotować kilka rzeczy. Jedną z nich jest catering. tutaj rodzi się pytanie czy możecie mi pomóc. Znalazłem takie "Barwy Smaku" i nie wiem czy mogę im powierzyć zadanie przygotowania jedzenia. Korzystaliście kiedyś z ich usług? Jak smakowało Wam ich jedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zastanawiam się gdzie w warszawie znajdę salę na ok. 200 osób? Planujemy spore wesele, a większość lokali organizuje na maks 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam duże wesele w hotelu Villa Estera pod Warszawą http://www.villaestera.pl/. mają piękną salę bankietową, własną winiarnię i ciekawie zaaranżowany ogród. Poza tym organizują wesela również w święta takie jak np. zielone swiątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małagonia_
Moja siostra też szuka miejsca na wesele i z tego, co mówiła, to zastanawia się nad hotelem Willa Zagórze. Tu można zobaczyć, jak wygląda http://www.willazagorze.pl/pl/wesela-okolice -pod-warszawa.html . Znajduje się ok. 7 km od Warszawy, w naprawdę ładnym zielonym otoczeniu. Spokojnie da się tam zorganizować wesele na 200 osób. Na miejscu oczywiście można zapewnić gościom nocleg, więc to spora wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możesz. Katering to najgorsza z opcji, jeśli chodzi o planowanie wesel. Potrawy są odgrzewane, albo z termosów, często zaparzone i ich smak jest co najwyżej dyskusyjny, a najczęściej słabo nadają się do jedzenia, powodując często na dodatek problemy z wątrobą i żołądkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka

Siostra brała ślub w maju tego roku i pomoc znalazła w pracowniaartis.pl i jest bardzo zadowolona - zresztą my wszyscy. Każdy detal został dopilnowany od a do zet i wszystko udało się przepięknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×