Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Myślicie że napalony facet zwaraca uwagę na szczegóły ci..ki?

Polecane posty

Gość gość

pytam na wszelki wypadek? zdarzyło się wam że coś zauważył i koniec było..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakis pedzio może ale normalnemu hetero wystarczy by byla czysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cipka to cipka, jest ukrytym skarbem do ********** gorzej maja faceci - pala na wierzchu, wszystko widac, moze sie nie spodobac duzo czesciej niz psitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytam bo cieżko wiedzieć jak dokładnie wyglada, a nie wiadomo do czego dojedzie po randce.. wiadomo bielizna seksowana musi byc, ale na co jeszcze zwrócić uwagę tak z praktyki żeby nie było żenady? na biust na pewno będzie się gapił, ale jak dojdzie do czegoś, to wiecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luzik :) Mój znajomy udaje, że wybiera w dziewczynach- czasami opowiada, że "takiej" to by nawet kijem na ruszył...a później ***** co się tylko da :p Gruba, brzydka, paląca papierosy, wszystko jedno Tacy są faceci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym na pewno zwrócił. Ale to dlatego, że jestem gejem. Jakby tam była cip... to bym zwątpił chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy to wie że TomaszB ***** wszystko jak leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi mi o kwestię typu równa depilacja, do tego ogólna kwestia ułożenia ciała, nie zawsze to wygląda dla nas dziewczyn zachęcająco.. :-( ale taki napaleniec chyba o tym nie wie :-) macie takie obawy, przecież nie wiem co on zamierza mi tam robić :-) w sumie przy pierwszej okazji lepiej przejść do rzeczy lepiej m.in. z tego powodu, a bardziej głębsze rzeczy na inną okazję, jak to robicice, rozgrywacie zazwyczaj? przyznam się że dawno już tego nie przeżywałam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wchodzę, robię swoje, spuszczam się i wychodzę - i tak się sprawy mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsza ta firana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boze jakbym miala takie rzeczy przezywac to nigdy bym chlopa nie znalazla. z moim ex robilismy to na wszelkie sposoby i nikt nikomu nie dogadywal jak czlonki sie ukladaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj dwaj zobczeńce na babskim, tak przy okazji to nie chcecie trochę tego podotykać, pomasować itd.. bo wtedy trzeb a chyba uważać, a moze sie nie znacie na babskich rzeczach i tak sie nie kapniecie :-) jak babak się pobudzi to żadnej firany nie będzie, lol :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przychodzę z latarką i centymetrem. Najpierw zaświecam (to taki halogen o dużej mocy) i oglądam dokładnie, czy wargi sromowe są równe, czy aby nie za długie, spełniają normy europejskie, porównuję odcień skóry z katalogiem, czy aby nie ma krostek, włosów. Wyciągam z aktówki papierek lakmusowy i badam PH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak moze podejsć tylko facet :-) dla dziwczyn to ważne żeby czuć się wtedy komfortowo, przeciez to sa uczucia i w ogóle.. Wg mojego zdania sa trzy mozliwości: 1. mozesz być za luźna : sytuacja typu ciążą, tampony itd 2. dwa to za ciasna, jak jesteś młoda i bez doświaczenia 3. facet moze miec problem z gumką w babskim ciele, kwestia wypadania itd Jeżeli źle się czujesz, to powiedź mu żeby przeszedł do rzeczy zamiast wstępnych spraw z językiem.. itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:50 wczoraj laska opisywała ze gosciu wyjal z aktowki ogorek i posuwal nim ja w anal a potem wytarl w przescieradlo i schowal znowu do aktowki, bo mama mu mizerie z niego zrobi. dzis z aktowki wyciagamy metr i papierek lakmusowy. xx no zawsze mowilam ze ci z aktowkami to zwyrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zwracają, przynajmniej przesadnej, cipka to cipka. Na pewno żadnego tym nie zniechęcisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chcę cię czuć konfortowo, to tylko tak się mówi, tak samo jak cycki to cycki, a potem że nie takie brodawki, ze opadają itd, to wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazda cipka jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przyznam, że się zainspirowałem tamtą historią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×