Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PJ97

Czy byłem zbyt dobry?

Polecane posty

Gość PJ97

Hej :D Jestem świeżo po rozstaniu z dziewczyną, mega ciężko to znoszę Aż sam się zdziwiłem, że tak mi jest ciężko po rozstaniu Minął miesiąc, a ja cały czas o niej myślę, o tym jak fajnie byłoby gdybyśmy wrócili do siebie... Ogólnie to właśnie w tej dziewczynie zakochałem się po raz pierwszy, serio, nigdy wcześniej nie czułem takiego uczucia do nikogo, zrobiłbym dla niej wszystko Nigdy bym jej nie zostawił, nie zdradził Ona ma 16 lat, ja mam 19 I to nie jest młodzieńcza, głupia miłość Bo ja pod względem związku jestem dojrzały, wiem czego chcę Gdy się zakochałem, chciałbym być z tą dziewczyną do końca Zerwała ze mną? Dlaczego? Ogólnie mam taki charakter, że uwielbiam prawić komplementy, zwłaszcza jej często mówiłem, że jest piękna, że bardzo ją kocham, że nigdy jej nie zostawię Proponowałem spotkania, nie byłem kłótliwy Byłem bardzo uczuciowy dla niej Na przykład, ja zawsze mogłem z nią iść do koleżanek, tylko żeby z nią spędzić czas Ona nigdy mnie nie zabierała W ogóle była strasznie "oschła", nie okazywała uczuć, albo rzadko(byliśmy razem 7 miesięcy, a ona może ze cztery razy mi powiedziała, że mnie kocha) Mówiła mi, że nie jest zakochana? Ale ja serio byłem dla niej taki dobry, wszystko bym dla niej zrobił :( Jest jeszcze szansa, że do siebie wrócimy? Jak to zrobić? Jak sprawić żeby się we mnie zakochała? Dodam tylko, że jakoś w lutym przed walentynkami się rozstaliśmy, ale za jakieś dwa tygodnie do siebie wróciliśmy Ona zachciała, bo nadal utrzymywaliśmy kontakt Ale ona chyba i tak nic nie czuła :/ Teraz już nie piszemy od prawie tygodnia, bo odkąd się poznaliśmy pisaliśmy ze sobą codziennie, nawet po obu rozstaniach Nie piszemy, bo chciałem dać jej czas żeby odpoczęła ode mnie, od tego wszystkiego Jest mi ciężko bez tego kontaktu, strasznie za nią tęsknię Bez niej czuję się taki smutny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź sobie dziewczynę, która odwzajemni Twoje uczucie. O niej zapomnij, nikogo do miłości nei zmusisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PJ97
Ale kiedy ja serio myślę tylko o niej, na inne dziewczyny w ogóle nie jestem w stanie patrzeć Nie wiem co mam robić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejdzie, tylko musisz sobie dac czas. Przecież ona Cię nie kocha, z tego nic nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup lub zerwij bukiet kwiatów i pędź do niej. Być może Ona nie chciała uwierzyć w te komplementy, może boi sie uczucia, milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś Cię nie kocha, to nie pokocha Cię tylko dlatego, że Ty bardzo tego chcesz. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PJ97
A jestem w stanie jeszcze coś zrobić? Dodam tylko, że niedługo, za dwa tygodnie ma urodziny Nie wiem czy pisać, czy nie Bo prezent to już raczej na pewno odpada skoro "zerwaliśmy kontakt"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PJ97
A co do tego, że mnie nie kocha Mówiła, że mnie kocha, ale nie jest zakochana... Jak dla mnie kompletny absurd ;_; Mi się wydaję, że ona jest jeszcze zbyt młoda na poważny związek Byliśmy ze sobą niecałe 7 miesięcy, a ona stwierdziła, że to jest bardzo dużo... Nie patrzy tak jak ja na to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz zrozumiec ze w tym wieku co ona to raczej malo kto jest gotowy na powazny zwiazek i to jest w 100 % normalne. Ona ma dopiero 16 lat wiec sama nie wie czego chce i pewnie nawet nie zna uczucia prawdziwej milosci. To jest normalne w jej wieku bo ona dopiero sie uczy relacji damsko meskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona ma 16 lat to jeszcze z 5 razy sie zakocha za nim stwierdzi ze to ten jedyny. To ze pierwszy zwiazek jest ostatnim w zyciu to malo ludzom isie tak trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PJ97
No macie rację ;/ Czyli najlepiej jak sobie odpuszczę, a najwyżej za jakiś czas spróbuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz trafisz w odpowiedni monemt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PJ97
Jaki na przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym ortodontą jest dr Iwona Gnach- Olejniczak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×