Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gryph

Mam 22 lata i nie mam znajomych

Polecane posty

Gość Gryph

Od zdania matury, tj. od trzech lat, znajduję się w stanie totalnej społecznej izolacji. Nie mam ŻADNYCH znajomych, a wiem, że będzie jeszcze gorzej, bo zaczną się dzieci, śluby. Ktoś jest w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 38 i już nie mam znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 31 lat i też nie mam żadnych znajomych i siedzę sam w domu a o kobiecie to mogę tylko pomarzyć w snach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 latko a chciałabyś nawiązać chociaż internetową znajomość z kilka lat starszym facetem? :) może się nawet okaże że mieszkamy gdzieś blisko siebie i kiedyś będziemy chcieli się spotkać jesteś zainteresowana? podaj jakiś kontakt do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryph
Mam adres e-mail, ale nie mogę tutaj podać, bo zawiera imię i nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze możesz założyć jakiś nowy adres tak na szybko, którego będziesz używała tylko do kontaktów ze mną :) ja tez mam takie konto "dla obcych" jak sie troche poznamy zaufamy sobie to kiedys moze dowiemy sie o sobie czegoś więcej, wymienimy zdjeciami itp na wszystko przyjdzie czas o ile oboje bedziemy chcieli oczywisce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryph
Nie mam zaufania, ktoś z forum dla aseksualnych okazał się dewiantem, bo chciał ode mnie rozbieranych zdjęć. Oczywiście, ich nie dostał. Nie utrzymujemy już kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jeśli wszystkich wrzucasz do jednego worka to ok :) nie narzucam się miłego wieczoru życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gryph to nie facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podajcie numery GG to sie poznamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same here, 23 i też po maturze zaczęło się sypać, parę miesięcy później byłam,sama z jedną znajomą osobą mieszkającą na innym kontynencie. Do dziś tak jest, ani znajomych z poprzednich studiów, a na obecnych raczej kontakt w obrębie uczelni i moje propozycje piwa nie zawsze wypalały, podobnie impreza. Już się poddałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:43 mam tak samo :/ również studiuję za granicą i nie łapię na tych samych falach co tubylcy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez miewam taki stan:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×