Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MarekKuchar

Zaniżone odszkodowanie

Polecane posty

Gość MarekKuchar

Mam pytanie. Niedawno miałem wypadek. Kierowca jechał jakby nigdy za kierownicą nie siedział, nie wiem jaki manewr próbował wykonać ale rozwalił mi cały bok. Samochód zawiozłem do warsztatu, naprawiłem, pozbierałem faktury. No i tutaj zaczynają się schody. Towarzystwo ubezpieczeniowe nie chce pokryć kosztów. Porobili sobie jakieś własne wyceny, które nijak mają się do rzeczywistości. Kwota, którą proponują PZU jest śmieszna. Na necie znalazłem informacje o firmie Salvum Odszkodowania. Piszą, że można dostac dodatkową kasę za wypadek i to w kilka dni. To prawda czy to jakaś ściema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo, dołączam się do pytania. Mam podobnie. I też gdzieś mi mignęli. Tylko że przez stronkę www.dopłata-odszkodowanie.pl. Ktoś coś? Bo ubezpieczyciel dał ciała na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest żadne oszustwo. To czysta matematyka. Jeśli prawnicy z Salvum stwierdzą, że ubezpieczyciel zaniżył kwotę odszkodowania, proponują Ci pieniądze za to, że sprzedaż im prawo do zaniżonego odszkodowania. Podpisujecie umowę, Ty dostajesz kasę a Salvum idzie do sądu, żeby od towarzystwa dostać więcej niż Ci zapłaciło. Opłaca się zatem i Tobie i im. Tylko ze dzięki Salvum nie trzeba się narażać na nerwy i koszta procesowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamika1
W pierwszej kolejności należy się zgłosić do rzeczoznawcy, aby wycenił ile będzie kosztowała naprawa, albo czy kwota, którą zapłaciliśmy nie była zbyt duża. Tutaj http://autowyceny.pl jest ciekawa oferta w tym zakresie. Można dzięki temu wiele zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KacperSobolewski
Faktycznie, jest w tym logika. Tylko że ja jestem prawie znad morza a z tego co widzę oni gdzie koło Łodzi. Czy to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O odległość się nie martw. Ja też nie mieszkam po sąsiedzku, a sprawę załatwili szybko i bez problemu. Po prostu czysta profeska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
luz; wcale nie widać, że się reklamujecie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też zanizyli,wstawili części zamienne.Minelo 2 msc i jeszcze nie wyplacili,czekają dalej na notatkę policyjna.Brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka kasa wchodzi w grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałem dodatkowe 1 000 zł. Ale to chyba zależy od tego jak bardzo oszwabiło cie towarzystwo ubezpieczeniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekKuchar
Jak trzeba naprawiać wóz, każda kasa jest dobra. Dzięki za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka dni to raczej takie sprawy nie trwają… Ale to zagmatwanych spraw o odszkodowania bardzo polecam kancelarię Meritum i tam Panią Mikołajczyk. W dodatku można napisać na biuro@meritumodszkodowania.pl i porada odszkodowawcza będzie darmowa. Po niej decydujesz, czy zajmują się Twoją sprawą. A są skuteczni, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o odszkodowanie to mogę Ci zaproponować firmę Liderio jest to kancelaria prawna która jest bardzo skuteczna. Mogę Ci ją śmiało polecić ponieważ jest sprawdzona przeze mnie. Byłem w sprawie windykacji ale wiem że zajmują się też odszkodowaniem :) jeżeli ktoś będzie potrzebować pomocy to już wiecie gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekKuchar
Ech, widzę ze nie jestem jedynym, którego ubezpieczyciel ocyckał z kasy, która mu się należy. Czy to Salvum może mi pomóc nawet jak sprawa została zamknięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się odezwał do D.A.S. to dobra firma, mam wykupione ubezpieczenie ochrony prawnej, a w tego typy sytuacjach jak odzyskiwanie odszkodowania to oni akurat się specjalizują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy kiedy to było. Mi pomogli po dwóch latach od wypadku, ale z tego co pamiętam opcja odkupu odszkodowań dotyczy spraw do 3 lat od wypadku. Poczytaj sobie na stronce. Zresztą, chyba to jakoś odgórnie ustalone przepisami, więc wszystkie firmy się tym zajmujące powinny mieć tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem, to EuCO zajmuje się tymi sprawami. Sprawdźcie sobie ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MarekKuchar - jasne, że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może powinieneś skorzystać z porady prawnej? Np. w http://kancelaria-wylag.com/ z pewnością udzielą ci informacji co powinieneś wykonać, aby odzyskać pełną kwotę ubezpieczenia. NIe ma co zwlekać, bo jak wiadomo, czas to pieniądz, a o swoje interesy trzeba dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama mam pecha do stłuczek i to nie z mojej winy. Raz nacięłam się na samego ubezpieczyciela, a potem już znajomi podpowiedzieli mi DRB. Solidni i podchodzą po ludzku, tłumacząc wszystko, co dla mnie jako kobiety jest bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaLoc
Witam serdecznie. Z mojego doświadczenia polecam współpracę z firmą CEWIK. Po wypadku drogowym, gdzie otrzymałam ewidentnie zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy, firma zaoferowała mi wykup mojego odszkodowania. Ja szybko i bez większych formalności otrzymałam należność. Nie miałam obaw, ponieważ wszelkie ewentualne spory sądowe są rozstrzygane między firmą CEWIK a towarzystwem ubezpieczeniowym, już bez mojego udziału. Wszystkich, którzy szukają wsparcia zachęcam do odwiedzenia strony http://cewik.pl/odkup-odszkodowan. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert Franczak
Powiem Ci że w moim przypadku było podobnie, nie chcieli mi policzyć oryginalnych części, które kupiłem tylko wyskoczyli mi z zamiennikami o połowie tańszymi. Na szczęście zgłosiłem się do firmy Poena, która doskonale sobie radzi z takimi przypadkami i załatwili sprawę w tri miga, zaufałem im a oni spełnili moje oczekiwania co do wyegzekwowania wszystkich mi przysługujących mi należności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraaaaaa1
Dla mnie EuCO jest najlepsze. Mają swoich prawników i nie pobierają opłat wstępnych. Faktem jest też, że opinie o EuCO sa bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja opinia o Salvum jest jak najbardziej pozytywna. Nie żałuję, że odsprzedałem im swoją szkodę. Profesjonalna obsługa, dobra oferta odkupu, pieniądze na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam zaskoczona tym jak profesjonalnie podeszli do sprawy. Od momentu przekazania im dokumentacji do podpisania umowy i wypłaty pieniędzy minęło kilka dni. Ode mnie jak najbardziej pozytywna rekomendacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałem z Salvum i polecam. Szybko zajęli się moją sprawą. Skorzystałem z opcji odkupu i bez nerwów i przepychanek z ubezpieczycielem zyskałem dodatkową kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rada jest taka - poczytajcie sobie opinie o EuCO. Dzięki temu będziecie mieli pewność, że dokonaliście naprawdę dobrego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam się na odsprzedaż mojej szkody w Salvum choć konsultowałma mój przypadek w EuCO. Przekonało mnie rzeczowe podejście no i oczywiście wyższa dopłata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×