Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziewczyny pomóżcie

Polecane posty

Gość gość

Od lutego mniej więcej mam problem z wyproznianiem sie. Ciężko to idzie Ale jakoś co kilka dni po trochu. I rośnie mi brzuch, przelewa mi się w nim czasami jak naciskam to mnie boli czasem czuje puls tak raz tylko. Kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia Ale mówi że nie doszedl. Jak leżę na plecach widzę jak się unosi brzuch takie tętno jak bicie serca. Robiłam testy jeden wyszedł negatywny drugi wgl a trzeci delikatna ledwo widoczna jedną kreska. Czy mogę być w ciąży ? Czy coś poważniejszego mi jest ? Pomóżcie bo nie wiem. Byłam u ginekologa na badaniach normalnych jajniki w pozadku. Okres miesiąc temu miałam o jeden dzień spóźniony teraz dostałam dwa- trzy dni spóźniony a zawsze regularnie zawsze wieczorem i nie wiem co mi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjadłaś coś w lutym i to rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbadaj jelita lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dziwne to jest. Czuje takie rosnące coś we mnie Nie wiem co to może byc. Rozpycha mnie i rośnie mi brzuch Ale waga ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do lekarza internisty. Problem raczej nie jest ginekologiczny, ktoś Ci słusznie mówi, że może być coś z jelitami czy w ogóle przewodem pokarmowym. Nie lekceważ, lepiej sprawdzić, co jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na uwadze ciąże bo okres się spóźnia dzień dwa już drugi raz Ale nie wiem może przez stres ze się stresuje co mi jest. Cały czas mam przelewanie bulgotanie w nim i rośnie a waga ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja mama miała okres słabszy taki ja mam teraz od 3 miesięcy i takie bulgotanie miała 4 miesiącu i wtedy dopiero dowiedziała się ze jest w ciąży bo też poszła z jelitamu bo bulgotalo jej też i okazało się ze to ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy robiłaś ten test ciążowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lutym a drugi jakoś w kwietniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×