Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziwna relacja, czy nie robie zle?

Polecane posty

Gość gość

ja 16-latek dopiero idący do liceum, ona 25 z mężem i dzieckiem, trafiliśmy na siebie przypadkiem w internecie, godzinami rozmawialismy, niedawno zobaczyliśmy się - długo ją przytulałem, usiadła mi na kolanach, calowalismy się. jakoś tak ją lubię, ona mówi że pierwszy raz w zyciu czuje się sobą i pierwszy raz ktoś chce ją słuchać i poświęcić jej uwagę. Nie wiem czy w rzeczywistości nie robię jej czegoś złego, to chyba nie ma przyszłości... co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ma męża, rodzinę, chciałbyś mieć taką żonę? Która umawia się z gówniarzami na randki? Ładnie zaczynasz, jako kochanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że robisz źle tak samo jak ona, fajna żonka nie ma co. On pewnie siedzi z dzieckiem, a ona po randkach lata i się całuje, super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nie kochanek:)czy chciałbym mieć taką zone-nie patrze w relacji z nią pod tym kątem, ale może się okazać że będzie miała z tego duży problem jeśli to wyjdzie na jaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całujecie się, spotykacie, ona ma męża, tak jesteś kochankiem, tym drugim. Młodo zaczynasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źe upał daje Ci się we znaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym takiego chłopa, ktory wysłuchałbym mnie, przytulił, poświecił troche uwagi...:) Gdzie znaleść takiego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakaś chora psychicznie idiotka, żeby mieć 25 lat, dziecko, męża i obściskiwać się z jakimś 16 letnim smarkiem trzeba mieć zryty łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×