Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dubrownik

Gej i stabilizacja!

Polecane posty

Czołem! Mam pewien problem. Jestem homoseksualny i nie potrafię znaleźć osób (mojej płci), które chciałby się związać na stałe. Rozumiem, że pierwotny instynkt każe mężczyzną zostawiać nasienie w tak wielu "miejscach" w ilu tylko dadzą radę. Mam konto na portalu randkowym dla gejów, ale tam właściwie sprzedaje się swoje ciało (to naprawdę wygląda jak targowisko). Moje pytanie jest następujące: 1. Macie, moi mili, jakieś pomyły, gdzie można poznać geja, który chciałby czegoś więcej? Pozdrawiam Was serdecznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chromosom Y
Ile masz lat? To tak z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chromosom Y
Po pierwsze, celuj w facetów poniżej 30-tki, bo oni mają jeszcze świeże i nie cyniczne podejście do związków i nie traktują ludzi jako narzędzi do masturbacji. Po drugie, ciężka sprawa. Najlepiej chyba poznać kogoś na neutralnym gruncie, problem polega na tym, że wtedy nie znasz jego orientacji. Z drugiej strony społeczna tolerancja dla homoseksualizmu chyba rośnie, więc może warto zaryzykować. Są portale z ogłoszeniami lokalnymi, np. Lento (z Gumtree i OLX nie wiem, czy nie usuną takich anonsów), ale nie wiem, jacy ludzie tam bywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chromosom Y
Po trzecie wszędzie można znaleźć ciekawych ludzi, ale na Fellow i Czaterii są to dość rzadkie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie zauważyłem, że geje po 30 żyją już tylko dla seksu z młodszymi ;/ Pisałem kiedyś ogłoszenie na Lento. Przytłaczająca większość odpowiedzi w swojej treści miała propozycje seksu, chociaż zaznaczałem, że nie to mnie interesuje. Miałem chłopaka i byliśmy ze sobą parę lat. Ale jakoś tak się potoczyło, że już ze sobą nie jesteśmy. Są takie wieczory, że bardzo tęsknię za tym, że ktoś na mnie wyczekuje w domu. Lubiłem, jak zawsze miałem z kim podzielić się troskami i radościami. I nie ukrywam... Można z nim było porozmawiać na poważne tematy. A geje, brzydko uśredniając, nie są zbyt lotni umysłowo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chromosom Y
Zdarzają się i lotni umysłowo, ciekawi, oczytani, gadatliwi. Szkoda, że na ogół żonaci i po 40-tce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopaki, ja Wam zaloze taki portal gdzie nie bedzie seks ogloszen. Tylko mi dajcie troche czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy Gościu! Czekam niecierpliwie! ; D chromosom Y Ty! No ja też się chyba zdecyduje. Dziś mi się śniło, że moje zwłoki zjada mój kot D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chromosom Y
Na żonę? Ty przynajmniej masz kota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szarik
Ty ...Horwacki...sam se odpowiedziales pierwszym slowem...czolem...p*****lnij se baranka i masz orgazm do samego ranka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na żonę. Zawsze to jakieś ulgi podatkowe. A jak się mocno postaram to i może potomek z tego będzie xD Nie mam kota. Śni mi się, że mam. Jestem za bardzo zabiegany, żeby mieć kota. Biedaczek by się męczył sam cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie zartowalam :) Nawet mam domene na taki portal. Kupilam ja dla checy. Potem probowalam namowic przyjaciela, zeby cos tam skrobnal. Mam do niej sentyment. I jedyne co mi przychodzi do glowy to portal randkowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chromosom Y
To jak Ty znajdziesz czas na tego nieszczęsnego amanta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę! Ten Gościu, to Gościówa! ;D No to Gościówo! Dawaj, dawaj! Ale zaznacz gdzieś proszę, że "stały związek" to nie żaden fetysz, żadne zoczenie, ani tym bardziej technika podrywu, ok? ;D chromosom Y Znajdzie się amant, znajdzie się i czas ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bede stamtad usuwac nieprzystojne ogloszenia. W koncu nie moge patronowac zadnemu nieprzystojnemu przedsiewzieciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówko! Mam już dla Ciebie hasło reklamowe: "Fabryka rowerów - dwa pedały i do przodu" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boskie. Podaj mejla, jak rusze z portalem wysle Ci linka. Bedziesz pierwszym userem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisalam :) Ja naprawde nie zartowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×