Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alicja851107

Przepływowy podgrzewacz wody

Polecane posty

Witam. Niedługo planuję remont łazienki. W budynku w którym mieszkam nie ma tzw. "siły", a ja bardzo bym chciała pozbyć się tego wstrętnego bojlera i założyć przepływowy podgrzewacz wody. Pytanie tylko czy znajdę taki podgrzewacz, którego nie będę musiała zakładać nad lub pod umywalką, ponieważ marzy mi się pojedynczy, założony na ścianę w łazience, który ogrzeje mi wodę w kuchni i łazience jednocześnie. Koszt nie gra tu roli, tylko niech to nareszcie wygląda i sprawuje się tak jak bym chciała. Proszę podpowiedzcie mi coś, bo jak czytam specyfikację na różnych specjalistycznych stronach to jednak nadal nic nie wiem. Może jakieś linki? Z góry dziękuję i pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamos
sprawdź sobię ofertę firmy dafi i myślę że bez problemu znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Z tego co wiem to mają takie małe przepływowe podgrzewacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka34
Zdecydowanie oferta firmy Dafi w kwestii przepływowych podgrzewaczy wody jest najlepsza na rynku, sprzęty są bardzo solidne, a oferta naprawdę bogata, więc warto zorientować się w niej dokładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdz http://www.jp-instalacje.pl/ , ktorzy posiadają bardzo urozmaiconą ofertę jeśli chodzi o podgrzewacze wody. Pomagałem znajomemu przy instalacji jednego z nich, gdyz postawil na ich ofertę - obecnie bardzo sobie chwali ten produkt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na działce mamy coś takiego i to się sprawdza, ale w mieszkaniu mamy wodę z wodociągów warszawskich tzn ciepła jest od razu w kranie a zimna normalnie, zresztą to bardzo dobra woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoliname7
Na tym blogu https://www.mgprojekt.com.pl/blog/ znajdziecie ciekawy artykuł dotyczący podgrzewaczy wody. Myślę, że eksperci z MG Projekt rozjaśnią wam ten temat. Faktycznie wybór jest trudny, bo sporo tego na rynku. Na pierwszym miejscu należy zawsze jednak stawiać jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neski

Sprawdźcie sobie firmę Biawar z Białegostoku. Mamy od nich trójfazowy podgrzewacz przepływowy z serii K-2 electronic i sprawdza się znakomicie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru urządzenia i firmy. Na stronie internetowej firmy znajdziecie mapę autoryzowanych dystrybutorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka

My mamy gazowe urządzenie do podgrzewania wody. Zamówiłam go kilka miesięcy temu na wodtech.pl bardzo fajny. Mało zużywa gazu, energooszczędny i do tego była bardzo tani. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malkolm77

Biawar to bardzo dobra firma. Też mamy ich podgrzewacz i działa sprawnie, bezawaryjnie, jest funkcjonalny a nie kosztował majątku, także z mojej perspektywy warto tę firmę wziąć pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×