Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zupa na chrzciny

Polecane posty

Gość gość

wkrótce chrzczę córkę, zastanawiam się czy wypada na pierwsze danie zrobić zupę szczawiową. Rosół jest nudny. czerwiec jest obfity w uroczystości u mnie w rodzinie i jak mniemam na dwóch weselach podany bedzie rosół na pierwsze danie, nie wygłupie się inną zupą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczawiowa to tak trochę średnio...a nie chcesz czegoś nowego spróbować? ja na przykład ostatnio zupę chrzanową robiłam, bardzo dobra wyszła. Użyłam do niej chrzanu Polonaise, dzięki temu miała wyrazisty smak ale tez nie byla zbyt ostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na youtube jest zupa cygańska - bardzo dobra, na bogato, kolorowa, cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie nie ma być na bogato, bo to przystawka a potem podam 3 rodzaje mięs wiadomo surówki kasza/ziemniaki itd. Tylko ten rosół mnie męczy, a szczawiowa jest też lekka ale zaostrza apetyt, no nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co to zastaw się a postaw się? Jedno mięso, jeden dodatek, ewentualnie ze 2-3 surówki dla koloru, potem deser. Zupa też jedna, zrobiłabym sezonowo krem ze szparagów jeśli u ciebie jeszcze są. Albo z zielonego groszku z miętą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bogato- zaprosiłabym do restauracji, jednak nie stać mnie. Kobiety policzmy: 1 kg schabu 15 zł, 1 kg ćwiartek 6 zl, 1 kg karkówki 12 zł, reszta to grosze czyli ziemniaki, surówki i ciasto też zrobione w domu. Impreza za 100- 150 zł dla 10 osób. Pytanie było o zupę bo takie mam wątpliowści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×