Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Laserowa korekcja wzroku Warszawa

Polecane posty

Gość gość

Hej, Możecie polecić aktualnie jakąś dobra i sprawdzona klinikę która przeprowadza laserowa korekcję wzroku w Warszawie? Będę wdzięczna za odp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeszka
Zależy jaki dokładnie zabieg? Optegra przy bitwy Warszawskiej słyszałam bardzo dobre. Moj siostra tam robiła i wszystko poszło szczęśliwie. Zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pololka
tak, szczególnie, że mają tam teraz letnie promocje na EBK, LASEK, Lentivu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mavit? Ma ktoś jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol_riviera
o mavicie nic nie wiem, ale o Optegrze tak słyszałam - dobre opinie, warto teraz się zgłosić bo są promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Optegra to bardzo dobra klinika była i jestem zadowolona. Zabieg był bezbolesny i szybko doszłam do siebie po nim. Miałam robioną korekcje metodą Lasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejaka
no wlasnie sama się zastanawiałam nad tą klinika bo mają tam ten zabieg Lentivu, po którym szybko dochodzi się do siebie i w ogóle z tego co czytałam jest dobrym rozwiązaniem. Ktoś coś więcej w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Optegra jest dobra i dba o pacjentów! Np ostatnio słyszałam że wycofują metode Lasik bo jest przestarzała! Czyli zależy im na dobru pacjentów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wcześniej wyprzedawali jak nienormalni w postaci naganiactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parrad
e tam, nie przesadzałabym że wyprzedają....ja tam mimo wszystko jestem zainteresowana Lentivu! fajna i szybka metoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaPopowska
Ja jestem po zabiegu Lentivu ;) jakies dwa miesiace . I każdemu polecam ten zabieg , kto chce pozbyć sie okularów . Mieć zminimalizowane ryzyko wystąpienia zespołu suchego oka i dla osób ,które chcą szybko wrócić do codziennego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olllin
no mi sie ten zabieg bardzo podoba - sama czekam teraz na swój termin ale szczerze mówiąc już nie mogę sie doczekać poprawy wzroku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajkaa
ja jestem bardzo zadowolona z Lentivu - co prawda bałam się ze nie załapię się n a zabieg ale udalo się i nie mogłam sobie lepiej tego wyobrazić. szybko i bezboleśnie. no i w 2 dni po mogłam sobie pomalować oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaEnka
Również zdecydowałam się na zabieg laserowej korekcji wzroku Lentivu , po długich namysłach , uzbieraniu kasy oraz po czekaniu na jakąś promocję . No i ... się doczekałam ;) Byłam wczoraj na badaiach kwalifikacyjnych . Udało się ;) Zakwalifikowałam się i teraz uz tylko czekam na zabieg ;) Dam znać jak juz będę po ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

W Warszawie w Vidium Medica wykonują laserowe korekcje wzroku. Specjalizują się w tym, więc mają do zaoferowania różne metody korekcji, również te najnowsze jak Smile. To naprawdę nowoczesna meta, pozwala na wysoką precyzje korekcji wady wzroku w przypadku krótkowzroczności. Astygmatyzm też nie jest przeciwwskazaniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klinika Optegra wychodzi równiez na przeciw swoim pacjentom takim jak po 40-stym roku życia. Teraz jest możliwość by takieosoby równiez pozbyły się okularów dzięci zabiegowi Clearvu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie mieści się klinika dr Agnieszki Nowosielskiej, do której chodzę regularnie na badania, a rok temu poddałem się korekcji wzroku laserem, metodą EBK (powierzchowną, więc małe ryzyko powikłań i uszkodzeń). Polecam, bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i super, uważam ze każda klinika Optegry jest dobra a ta w Warszawie, przy takiej konkurencji jest bardzo dobra! no i teraz gdy trzeba dbać o zdrowie oni to zapewniają doskonale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o laserową korekcję wzroku to z czystym sumieniem mogę polecić Warszawski Szpital Okulistyczny wszo.pl. Wykonują ten zabieg bezpieczną metodą EBK dzięki której bardzo krótko trwa etap rekonwalescencji po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×