Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anastazja19291

Obawiam się, że jestem w ciąży, potrzebuję z kimś o tym pogadać.

Polecane posty

Gość Anastazja19291

Na początku powiem, że mam zaledwie 15 lat i kilka miesięcy, więc dla wielu pewnie będzie niedorzeczne, że tak wcześnie zaczęłam współżycie, ble, ble, ble - ale nie o to tutaj chodzi. Moja sprawa, moja decyzja, więc komentarze na ten temat proszę zachować dla siebie. ;) Moje cykle zazwyczaj są względnie regularne, ale zdarzało się już kilka razy, że miałam nawet dwutygodniowy poślizg, jak to w moim wieku bywa. Nigdy nie bawiłam się w naturalne planowanie rodziny, bo to i niepewne, i stresogenne, więc po prostu co zbliżenie to gumka i nie było krzyku. Dla całkowitego spokoju ducha w dni, gdzie teoretycznie mogłabym mieć dni płodne na tydzień wstrzymywaliśmy się z chłopakiem ze współżyciem, toteż nie bałam się ciąży. No... aż do teraz. Ostatnią miesiączkę miałam 3 maja, mniej więcej z początkiem czerwca, powiedzmy około 5-6 powinnam dostać kolejną. Jak nietrudno się domyślić, zaczęłam trochę się już niepokoić, bo trochę okres się spóźnia. Usiadłam do stołu i zaczęłam liczyć. Wyliczyłam, że jeśli jednak brać pod uwagę tę prawie-reguralnosc cykli, kochaliśmy się w te przeklęte dni płodne. Panika więc tym większa, choć wciąż sobie powtarzam, żebym nie panikowala. Ostatnio miałam sporo stresu. Zdarzało się już też, żeby okres mi się spoznial. Mam temperaturę naturalną dla siebie, czyli trochę poniżej 36.6, około 36.2. Nie mam objawów ciąży w sensie nudności, czy sennosci. Poza tym, że od trzech dni pobolewa mnie podbrzusze i nieco powiekszyly mi się piersi, a okresu brak - nic nie wskazuje na ciążę. Ale wiadomo, tam w środku panikuję i nakręcam spiralę stresu. A jeśli gumka pękła? A jeśli plemniki przenieśliśmy na palcach? A jeśli wbrew wszelkim zasadom logiki jestem wiatropylna, albo w jeszcze jakiś inny cudowny sposób zaszlam w ciążę? Powoli zaczynam wariowac. Dziewczyny lub chłopaki, powiedzcie co o tym myślicie. W poniedziałek rozważam polecieć do apteki po test, jeśli przez weekend nie dostanę @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uprawiasz seks i jesteś wiatropylna tak jasne.. "Moja sprawa, moja decyzja, więc komentarze na ten temat proszę zachować dla siebie." - twoja decyzja, dzieci też będą twoje.. skąd my mamy wiedzieć czy zaszłaś w ciążę?? być może okres się tylko spóźnia i tyle być może to ciąża.. zaczekaj jeszcze trochę i zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×