Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dieta i przekąski

Polecane posty

Gość gość

Moja dieta to po prostu zdrowe odżywianie. Staram się szukać zdrowszych zamienników np dla cukru. Już od dawna używam erytrolu ze Swojskiej Piwniczki, na zmianę z ksylitolem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia90

Ja polecam przekąski "Dobra kaloria" kupuje w dobrej cenie w Drogerii Natura. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynkaKasia

Suszone owoce jak najbardziej: chipsy bananowe, suszone daktyle i figi 🙂 kupuję w drogerii Natura za 6-7 zł 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chełmno

A czy jest ktoś może z okolic Chełmna i wie, gdzie takie fit przekąski mogę dostać? Zależy mi na tym, żeby nie zawierały cukru, bo to by zniszczyło moją całą dietę. Koleżanka wspominała, że w naturze są jakieś fit batoniki crunchy. Próbował ktoś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w pobliżu i dość często zaglądam do Natury w Chełmnie. Trzeba przyznać, że mają ja fajnie wyposażoną. Na te przekąski tez się kiedyś skusiłam i naprawdę są smaczne. Nie wiem czy miałam taki dzień, czy to one tak zadziałały, ale byłam pełna energii 😃 więc jeżeli ćwiczysz to polecam tym bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 13.06.2016 o 15:30, Gość gość napisał:

Mój mąż jest na diecie (ja przy nim solidarnie też). jednak oboje lubimy słodycze. Co pojadacie zamiast czekolady i ciasteczek?

najlepiej to tak rozplanować plan diety by raz w tygodniu np w niedziele pozwolić sobie na deser zjeść jedno ciastko czy czekoladę, taką prawdziwą 🙂 ale najlepiej polecam jeść chrom raz dziennie na noc 😄 odechcieje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 13.06.2016 o 15:30, Gość gość napisał:

Mój mąż jest na diecie (ja przy nim solidarnie też). jednak oboje lubimy słodycze. Co pojadacie zamiast czekolady i ciasteczek?

najlepiej to tak rozplanować plan diety by raz w tygodniu np w niedziele pozwolić sobie na deser zjeść jedno ciastko czy czekoladę, taką prawdziwą 🙂 ale najlepiej polecam jeść chrom raz dziennie na noc 😄 odechcieje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chełmno
23 godziny temu, dada16 napisał:

Mieszkam w pobliżu i dość często zaglądam do Natury w Chełmnie. Trzeba przyznać, że mają ja fajnie wyposażoną. Na te przekąski tez się kiedyś skusiłam i naprawdę są smaczne. Nie wiem czy miałam taki dzień, czy to one tak zadziałały, ale byłam pełna energii 😃 więc jeżeli ćwiczysz to polecam tym bardziej

O to super 😃 Do ćwiczeń ciężko mi się zabrać, więc dobrze, że chociaż będę miała na nie siłę. Już nie będzie wymówek. A sprawdzałaś skład. Są faktycznie takie zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jakoś mocno się nie wczytywałam, ale nie zauważyłam nic co by mnie zaniepokoiło. Wiem na pewno, że nie ma w nich cukru i są pyszne 😃 Jak będziesz w naturze kup sobie jeszcze te chipsy owocowe. Też są mega 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Dowiedziałam się u siebie w Naturze w Jaśle że na stronie jest możliwość konsultacji z dietetykiem i skorzystałam 🙂 Kg lecą, a przekąski? Przy okazji jakiegoś batonika crunchy też można kupić, ale to też w granicach rozsądku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×