Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wypadanie włosów

Polecane posty

Gość gość

Nagle zaczęły wypadać mi włosy. Co się dzieje? Dobrze się odżywiam, dermatolog nic nie znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbadaj sobie żelazo i TSH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TSH zbadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zelazo a ferrytyne za 40 zl kafeglupki, prolaktyna, estrogeny, cynk, miedz, kw. foliowy, biotyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba z lenistwa. Kobieto, dziś to już 3 wątek na ten temat, poszukaj a nie zakładasz nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marines555
Gdybyś nie mogła pozbyć się tego problemu to polecam http://drhair.pl/ Jest to nowy preparat na rynku zawierający mikrowłókna które natychmiastowo zagęszczają włosy. Środek występuje w kilkunastu wariantach kolorystycznych więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zrobić sobie usg włosa. Ja robiłam w In harmony w Millennium Plaza. Na miejscu w salonie powiedzą Ci co i jak. No i oczywiście badania krwi, hormony etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta, wcierka jantar jest bardzo skuteczna, efekty widac juz po 2 tygodniach. Dodatkowo jak zrobiłam sobie kuracje kompleksem witaminowym Harmonella, ktory wzacnia cały organizm, zawiera składniki tj cynk i selen, które korzystnie wpływają na stan włosów i paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie wizyta u trychologa. I lekarza - badania hormonów. Miałas jakiś stres 3 miesiące wcześniej? Chorujesz na coś? Zrób badanie skóry głowy. jest fajna trycholog na Bielanach - Elwira Maj. Polecam Ci kontakt z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głonia
mi pomógł szampon z Agafii aktywator wzrostu.. włosy przestały wypadać i się wzmocniły ale jeśli u ciebie to coś poważnego to lepiej się zbadać jednak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mauorlenka
https://musecosmetics.eu/ na tej stronie znajdziesz rewelacyjny środek, który z całą pewnością pomoże Twoim włosom. Sama niedawno borykałam się z podobnym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, wcierka jantar u mnie też się sprawdza. Również szampon do włosów zdaje egzamin. Zaczęłam używać tych produktów z polecenia, w trakcie mezoterapii osoczem bogatopłytkowym w Karboklinice w Szczecinie. Włosy potrzebują także wewnętrznego wzmocnienia, nie tylko "na powierzchni". Moja metoda się sprawdza, już nie gubię tylu włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodów wypadania włosów może być mnóstwo jak chociażby przebyta gorączka, grypa, angina, osłabienie organizmu, antybiotykoterapia, zabiegi fryzjerskie. Niekoniecznie musi to być problem ze skórą głowy! Łykaj kapsułki z olejem z wiesiołka, polecam polską firmę Gal. Dodatkowo myj włosy ziołowym szamponem z jak najbardziej naturalnym składem. Odżywki i maski nakładaj na włosy, a nie na skórę głowy, aby nie zapychać ujść mieszków włosowych, jedz zdrowo i dużo pij. Polecam również ziołowe płukanki na włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam, sprawdź poziom TSH ponieważ kłopoty z tarczycą często odbijają się na włosach i paznokciach nie wspominając o innych dolegliwościach często przez nas bagatelizowanych. Oprócz tego sprawdź poziom witamin w organizmie bo to też może być kluczowe. Ja zazwyczaj stosuję ampułki radical do wcierania albo częściej maski do wypadających włosów. ostatnio sama przez tarczycę gubiłam włosy garściami ale zaczełam zabiegi z mezoterapii http://www.arsestetica.pl/zabiegi/twoj-problem/twarz/lysienie/ i widzę efekty, ale wiadomo najpierw trzeba poznać przyczynę a potem odpowiednio dobrać sposób leczenia. pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asked
Spróbuj masek odżywczych od Chantal. Mi tylko to pomogło uratować włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arsdale
Na mnie podziałał szampon Elastabion od Floslek, właśnie na wypadanie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup ziołowy szampon na wypadanie włosów najlepiej w aptece, a do tego olej z wiesiołka w kapsułkach Gal. Stosuj przez minimum 3 miesiące, a efekty gwarantowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinapotaczek
Zazdroszczę tym z was, którym pomaga zwykła wcierka z drogerii za 12 zł... Tez takich specyfików próbowałam, ale to niestety na niewiele się zdało. Postanowiłam podjąć bardziej radykalne kroki w postaci mezoterapii skóry głowy w hair medica. I widzę, że to pomaga, bo włosów na głowie mi przybyło i nadal przybywa. Przestały też lecieć- na szczotce zostaje tylko przeciętna ilość włosów, która wypada u każdego człowieka w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zaczęły mi wypadać włosy ostatnio. Byłam przerażona i chciało mi się płakać. Zaczęłam stosować wcierkę Jantar (używałam jej już wcześniej), dodatkowo biorę Biotebal od kilku dni (na efekty będę musiała czekać przynajmniej kilka tygodni), cynk i próbuję ograniczyć stres, ale trochę mi to nie wychodzi. Planuję zrobić sobie badania, ale nie wiem dokładnie jakie. Lekarz pierwszego kontaktu na pewno mnie spławi, a dermatolodzy wolą wypisywać leki i paćki niż wysłać na odpowiednie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurvina spamiaczek, przestań reklamować to GÓOOWNO!!!! To oszuści i naciągacze, proszę, u Anwen ostrzegają, na Wizażu też jest cały długi wątek: www.anwen.pl/2016/10/trycholog-naciagacz-ostrzezenie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julek56
Moje powiększające się zakola były świetnym tematem żartów wśród znajomych, sam starałem się podchodzić to tego problemu z dystansem, jednak nie było to wcale łatwe. W wieku 40 lat postanowiłem w końcu coś z tym zrobić. Zacząłem brać tabletki Profolan http://wypadaniewlosow.milejdi.pl i już po pierwszym miesiącu byłem zaskoczony rezultatami. Łysienie ustąpiło! W ciągu następnych miesięcy włosy zaczęły odrastać. Dziś wybieram się do fryzjera, a wieczorem mam randkę z moją nową dziewczyną. Mogę śmiało powiedzieć, że Profolan odmienił moje życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj maski regenerujące Chantal, a jak nie pomogą sięgnij po ich kurację prosalon med

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogły szampony Elastabion Flosleka, a przy okazji nie obciążyły kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam problem z włosami od ładnych kilku lat. Po pierwsze strasznie się przetłuszczają, więc myje je codziennie, co wiadomo je osłabia i tym samym wypadają. Od jakiegoś czasu stosuję wcierkę vitapil, do tego kupiłam sobie szczotkę niewyrywającą włosów i jest według mnie duuużo lepiej. Już nie chodzę i nie znaczę swojego terenu włosami :) Korzystam jeszcze z rad z artykułu :http://znajdzlekarza.pl/swiadomypacjent/wypadajace-wlosy-zmora-kobiet-i-mezczyzn może i wam pomogą. Strzałka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam tanio Alpicort E. NOWY, nieotwierany. Zużyłam jedno opakowanie, kuracja wcześniej dobiegła końca, a byłam zaopatrzona w dwa opakowania. Jedno całe zostało. Zapłaciłam za niego w aptece 70zł, sprzedam za 40zł. Proszę pisać pod adres Lotos-79@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylem na zabiegu w jednej z warszawskich klinik i szkoda gadac wyrzucilem pieniadze w bloto mam straszny problem z lysieniem i chcialem temu jakos zaradzic w tej warszawskiej klinicie po prostu mnie oszukano posstanowilem jeszcze raz poszukac jakiejs kliniki i znalazlem MicroHaar w poznaniu. serdecznie polecam bo wiedza co robia i juz nie ma ogromnego kompleksu zwiazanego z lysina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×