Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brunetos244

fdsf

Polecane posty

Gość gość
Mam pytanie. Wy też rzygacie, czytając tego narcystycznego lalusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie. Styl pisania, ewidentnie wskazuje na kobietę. To chyba ukryty, ale już świadomy już swojej orientacji homoś, który do końca wierzy, że za pomocą k***w zagłuszy naturalny instynkt. Do końca roku posmakujesz penisa brunetos. Możesz walczyć, ale ze swoją naturą nie wygrasz. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mam pytanie. Wy też rzygacie, czytając tego narcystycznego lalusia? x już nie... bo nikt tutaj go nie bierze na poważnie każdy wie, że jak krowa, która dużo muczy mało mleka daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunetos244 dziś Liczyłem na prawdę o Tobie. ;) Jeżeli o mnie chodzi - możesz tylko zgadywać, próbuj dalej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunetos co Ci to da, że zamoczysz? Jesteś obrzydliwy, czemu przystojni chuje nie mają uczuć? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ironiczna wiemy że z nudów dostajesz już na dekiel ale uprzejmie prosze opuść ten wątek :) pokój z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tacy nas kręcą? Myślimy, że zdobędziemy takiego lovelasa a on myśli jak tu zaliczyć i spierdolić, nawet jak nie dasz to spierdoli bo nie będzie za jedną latał. Uroda wam w głowie się przewróciła... :o Zostaliście wychowani przez środowisko, za dużo łatwych puszczalskich szmat nauczyło przystojniaków narzucając się im by brać zamiast dawać... Taka prawda, nigdy nie dostali po dupie. Piękno nie tkwi tylko w urodzie, ale i we wnętrzu. Jak widzę co to za typ od razu mi brzydnie a wy tępe szmaty dawajcie dupska takim śmieciom co nie mają uczucia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś przecież żarty sobie stroje :) Jade, wiadomo że każdy lubi dobrą zabawe i pewnie pójde z jakąś do łóżka. Wielkie mi halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile już kobiet skrzywdziłeś lovelasie? Ile dałeś im nadzieje, że jak przelecisz to się odezwiesz a nie odezwałeś się i szukałeś dalej? Ile kobiet które się szanowały i nie dały Ci nic ty uznałeś to za porażkę i także olałeś? Jesteś rozpieszczonym niedojrzałym mężczyzną bez uczuć! Tak jak się nie szanuje puszczalskich kobiet tak my kobiety nie szanujemy lovelasów. Ile z Twoich ust padło "odezwę się" ? Krętacz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xen1234
O jaki ty żałosny jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Wybacz ale dziewczyny też lubią dobrą zabawe i nie urzeka ich seksualna wstrzemieźliwość i praca w zakonie. Kochają seks tak samo jak faceci więc dlaczego do diabła miały by sobie tego odmawiać ? To nie one zepsuły facetów. To zrobiła telewizja, moda i inne przekazy informacji które zmanipulowały umysły ludzi, narzuciły tabu i cały szajs że teraz kobiety muszą ukrywać swój apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ Ty chłopie masz przebieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę tego pojąć jak można iść z nowo napotkanym mężczyzną do łóżka czy to przystojnym czy innym, już bym wolała sama sobie zrobić dobrze niż iść do łóźka z jakimś obcym mężczyzną. To uwłacza mojej godności, szacunku do samej siebie a także mogą pojawić się choroby czy jeszcze gorszego dziecko w drodze. Dla mnie to nie pojęte, zamoczy i zapomni. Leczysz kompleksy tak? To samo by było jakbyś zrobił to z lalą dmuchaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś @Ile już kobiet skrzywdziłeś lovelasie? Wyobraź sobie że żadnej ! :) A wiesz dlaczego ? Bo nigdy nie zdąrzyłem z żadną stworzyć czegoś poważniejszego i nie owijałem w bawełne. Wiec mnie nie oceniaj bo g****o wiesz. Jestem porządnym honorowym gościem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę to zrobić z moim jedynym z miłości i mogę być dla niego ostra, uległa lub jaka chcę być niż dla obcego mężczyzny chociaż wyglądałby jak celebryta. Trzeba się szanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co was obchodzi jego przebieg niech ro ha nawet żaby po co czytacie te bzdurNe jego posty przeciez ten facet to intelektualna niemota dlatego kobieta jest na raz bo za chwilę się skapcy z kim ma do czynienia to sama mu podziękuję wiec on pierwszy ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mówiłeś do kobiet, że się odezwiesz? Lub mówiłeś, że się spotkacie na pewno jeszcze a nie odezwałeś się? Nie lepiej powiedzieć "słuchaj nie zaiskrzyło i nie szukam kobiety chociaż jesteś atrakcyjna to ja nie chcę się z nikim wiązać, nie rób sobie nadziei" Wolałabym takie coś usłyszeć niż łudzić się, że ktoś się odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sztuką jest zdobywać co rusz to nową na chwilę, a stworzenie głębokiej więzi więc na mnie to nie robi wrażenia. Zwłaszcza, że jeszcze istnieje coś takiego jak choroby weneryczne i nie łudź się, że tylko tobie dadzą bo pewnie wielu i może będziesz bzykał po kimś ale obawiam się, że tego już nie zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Poznajesz facetów, od dupy strony? Współczuje, jesteście siebie warci o ile to, o czym pisze ten błazen jest prawdą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha! Teraz ten kretyn uciekł, bo wie, że za to co mi pisał na czacie na FB jest zniszczony! Zmień nazwisko lepiej Sebastianku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on lubi być jednym z wielu jednym z 1000 i po 100 innych tam wkładać takie przetarte szlaki mu pozostały i wydeptane ścieżki po innych tak w życiu jest jeden lubi kokosy a inny śliwki robaczywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×