Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wielki przypał?

Polecane posty

Gość gość

Dziś w szkole powiedziałem Cześć do obcej dziewczyny.. a to dlatego że była bardzo podobna do mojej koleżanki (przynajmniej z daleka) i w dodatku na mnie patrzyla więc pomyślałem że to ona, więc rzuciłem Cześć a ona się gapi jak na wariata i dopiero zauważyłem że to nie ta koleżanka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ee tam,niewielki..często sie to zdarza ludziom, ja kiedyś pomyliłam obcą babę z moją mamą i tak do niej zaczynam nawijać mamo coś tam coś tam ( już nie pamiętam co bo to dawno było) a baba na mnie wytrzeszczyła oczy jak sie zorientowałam że to nie mama uciekłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to było w tłumie ludzi i gdzieś sie mamie zgubiłam.. no albo gorszy przypał miałam,to już nie tak dawno w lumpeksie.. stoje sobie obok jakiejś baby i przeglądam ubrania,ona też.. nagle zaczyna mówić coś o śmieciach,że ludzie to syfiarze,że na ulicach pełno śmieci i ja jej przytakuję i zaczynam mówić,że ma rację,że to i tamto a ona się tak dziwnie na mnie patrzy,okazało się,że nie mówiła do mnie tylko do kogoś przez telefon a ja myślałam,że do mnie :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietko wyżej miałam identyczną sytuację hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to było w tłumie ludzi i gdzieś sie mamie zgubiłam.. no albo gorszy przypał miałam,to już nie tak dawno w lumpeksie.. stoje sobie obok jakiejś baby i przeglądam ubrania,ona też.. nagle zaczyna mówić coś o śmieciach,że ludzie to syfiarze,że na ulicach pełno śmieci i ja jej przytakuję i zaczynam mówić,że ma rację,że to i tamto a ona się tak dziwnie na mnie patrzy,okazało się,że nie mówiła do mnie tylko do kogoś przez telefon a ja myślałam,że do mnie X Hahahha ;D usmialam sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No z tymi śmieciami dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobre z tymi śmieciami. Też miałem podobnie. Byłem w Anglii i zagadałem do angielskiego kierowcy autobusu. Ten miał słuchawkę w uchu i gadał przez telefon. Nie zauważyłem tej słuchawki i myślałem, że gada do mnie. Pytałem o trasę, bilet itp., a ten gadał o zupełnie czymś innym. Długo nie mogłem skumać co się dzieje. Ale raz zdarzył mi się naprawdę niezły przypał z fajnym finałem. Na juwenaliach ostro się wstawiłem. Ale tak, że już byłem w innej rzeczywistości. Poznałem jakąś Gosię. Zacząłem się z nią całować po krótkiej, aczkolwiek miłej rozmowie. Gosia na chwilę mi zniknęła bo poszła tańczyć, ale po chwili znów ją ujrzałem. Więc podszedłem do niej i zacząłem się z nią całować. Po chwili odezwałem się, że może byśmy poszli Gosiu w inne miejsce. Wtedy usłyszałem, że ona nie ma na imię Gosia. Okazało się, że moja Gosia zniknęła, a ja po prostu wziąłem inną dziewczynę jak swoją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×