Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yhym99

nie mogę uwierzyć w miłość co robić

Polecane posty

Gość yhym99

Hejka mam problem. Nie umiem uwierzyć w miłość. Zostalam dwa razy zraniona. W domu nieciekawa sytuacja z tatą. Z Patrykiem jestem już 4 miesiące. Przez 2-3tyg było mocne zauroczenie ale powoli znikalo. Był pociąg fizyczny, który trochę już maleje też. Zakochalam się głównie w jego charakterze. Wygląd to na drugim miejscu. Zależy mi bardzo. Czasem czuję że go kocham i mowie to ale potem mam wątpliwości. Czasem krzyczę mu prawie że jestem szczęśliwa bardzo a zaraz czuje pustkę. Wiem że coś do niego czuje bo nie jest obojętny. On ciągle mówi że mnie kocha. A ja chyba nie umiem uwierzyć w to. Ciągle mam wątpliwości ,,czy to to, czy muszę skakać z radości gdy mamy się spotkac, co ja muszę czuć w danym momencie,,. Mój umysł analizuje każdy mój ****** czyn. Co ja mam robić?  Nie chcę go stracić bo jest dla mnie kimś ważnym. Czasem w środku słyszę ten cichy głosik który mi mówi że zostań bo to dopiero początek będzie dobrze to bedzie coś trwalszego itp. Proszę pomóżcie mi co robić :c tylko nie mówicie mi że jestem niedojrzała że mam siedzieć w książkach i się uczyć itp bo nie o to mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 miesiące to niedużo...wasza relacja dopiero się rozkręca :) za dużo o tym myślisz,niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×