Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OrbitrekPorady

Orbitrek porady. Wszystko o orbitrekach, testy, porady, rankingi.

Polecane posty

Gość gość
fajna stronka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111Agatka111
ciekawa, nie widziałam jej wcześniej, a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard_1
to lepiej go zdejmij ze swojego oka. Lepiej rozejrzyj sie za orbitrekiem a nie zabawka dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OrbitrekPorady
Ryszard_1 nie można podchodzić do tego jednoznacznie, ponieważ nie wszystkich stać na dobry sprzęt. Nie mniej jednak droga Żanettee, kupując tani orbitrek z niskiej półki musisz się liczyć z tym, że nie jest to orbitrek na lata. Nie chodzi tutaj o samą jakość, ale też możliwość progressu. 5 kg koło nie dostarczy Ci wrażeń i efektów, gdy Twoje mięśnie się trochę wzmocnią. Wtedy mielenie w miejscu będzie mijało się z celem treningu. Oczywiście, możesz powiedzieć, "nie stać mnie na droższy", to już Twoja decyzja, czy kupujesz jednorazówkę, czy nie kupujesz wcale, w końcu orbitrek to nie towar pierwszej potrzeby i można się bez niego obyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard_1
Ja jakbym miał kupować kiepściznę, to wolę te kilka stów zapłacić i pochodzić przez pół roku na siłownię i więcej ten trening przez pół roku mi da niż rok na kiepskim orbitreku. Masz rację - nie stać mnie = nie kupuję. Półśrodki zawsze nie wypalają a chytry 2 x traci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanette
On jest tani bo jest w promocji około 50% akurat teraz, normalnie kosztuje 1400zł, więc to mała cena jak za orbiterek? może faktycznie, nie znam się za bardzo na takim sprzęcie. Stać mnie na lepszy, ale rzuciły mi się w oczy te promocyjne, dlatego spośród nich szukałam :) Przejrzałam jeszcze dokładniej sklepy i poradziłam się znajomej, która ćwiczy na orbiterku i zdecydowałam się na ten https://www.sporti.pl/product-pol-43431-Orbitrek-Spokey-Perugia-832282.html z kołem zamachowym 7kg, myślę, że będzie odpowiedni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard_1
Heheh z pewnością rewelacyjny sprzęt skoro go 50% przeceniają ahhahaa :) Co do tego na którego się zdecydowałaś - 7 kg - masakra :( Wydaje mi się, że wybierając w cenie 2000 zł 7 kg koło, jesteś związana z tym sklepem i nas tutaj spamujesz. Tani Rzeszowski chwyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaffka
Ja nigdy już nie kupię NO NAME ze śmiesznym kołem. Pieniądze wywalone w błoto. Jak cie nie stać na orbitreka to nie kupuj. Ludzie kupują badziew, a potem czytamy "orbitreki nic nie dają", "orbitrek mi się popsuł". Masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka232
Przesadzacie, droga Zanette tamten droższy nie jest zły, sporti spoko sklep, mają przecież bardzo bogaty asortyment to przejrzyj dobrze i wybierz coś jeszcze lepszego, bo tamten może i nie jest zły, ale na pewno mają lepsze :) nie czepiajcie się dziewczyny bo widać, że jest zielona w tych sprawach. Na allegro też może poszukaj, tam również można dostać dobry sprzęt w niezłej przecenie. Jest lato to chyba wszędzie orbiterki są tańsze bo wszyscy wolą ćwiczyć na powietrzu niż w domu, domyślam się, że stąd te promocje a nie dlatego, że sprzęt jest do bani. Szukaj z nieco cięższym kołem zamachowym, chyba, że jesteś bardzo drobniutka to może na początek takie wystarczy. Ludzie, dziewczyna chce ćwiczyć, szuka porad bo się na tym nie zna a wy jej raczej takimi tekstami nie motywujecie do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard_1
Majka232 - jak tam pogoda w Rzeszowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard_1
P.S. Macie "bardzo bogaty asortyment" ?!?!? Haha 10 orbitreków, z czego pół to jakieś chińskie wynalazki - wooow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OrbitrekPorady
Zanette ja powiem po ludzku. Jeśli masz możliwość zwiększenia budżetu do ok. 2000 zł, kup orbitrek z cięższym kołem zamachowym niż wspomniane 7 kg. Uwierz mi - będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka232
Ryszard_1 Twojej głupoty nawet nie skomentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard_1
Majka232 głupotą to jest wasze pisanie bzdur w internecie i myślenie, że ludzie dadzą się zrobić w balona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanette
Majka rozumiem, że chodziło Ci o asortyment ogólny sklepu nie o orbiterki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z pewnością ahahahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka232
Owszem :) Przepraszam, jeśli wprowadziłam Cię w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×