Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kura_na_rosół

seks z kilkoma facetami na raz

Polecane posty

Gość gość
45 minut temu, Gość Wiem co mówię napisał:

 Czyli to nie był seks a zwykłe k0rwienie się!

jakie tam k0rw... - jak robię coś dla przyjemności a nie dla kasy to nie ma mowy o k0rwi...u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ciekawe, to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
1 minutę temu, Gość Mikoś napisał:

Nie do końca się z tobą zgodzę. Kochający chłopak dziewczynę chce by ona była szczęśliwa i seksualnie zaspokojone. Nie zawsze jest wstanie to jej zapewnić. Dlatego sam namawiałem swoja dziewczynę na seks z kochankiem do tego sam się czegoś nauczę. Również mogę się z nią kochać w obie dziurki.

 

Przed chwilą, Gość Mikoś napisał:

Nie do końca się z tobą zgodzę. Kochający chłopak dziewczynę chce by ona była szczęśliwa i seksualnie zaspokojone. Nie zawsze jest wstanie to jej zapewnić. Dlatego sam namawiałem swoja dziewczynę na seks z kochankiem do tego sam się czegoś nauczę. Również mogę się z nią kochać w obie dziurki.

 Powtórzę, to nie seks, to k0rwienie się. Człowieku jak sam piszesz pipce nie dajesz rady a jeszcze za d0pę się bierzesz. Szok!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodo

Kolego nikt nie każe ci tego robić jesli nie jest to zgodne z twoim światopoglądem. Proszę jednak, nie obrażaj innych. Robimy to, jest niesamowicie. Kto nie wskoczył do tej wody poprostu nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Osobiście lubię seks z kilkoma facetami (dla bardziej ciekawych, sprawdziłam się i wiem że siedmiu to za dużo lecz trzech jest idealnie). Jestem singielką, pracuję i dobrze zarabiam, a seks jest dla mnie odskocznią, jest przyjemnością (większość panów tu piszących tego nie zrozumie ale panie tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

chłopak namawiał mnie na seks w szerszym gronie odmawiałam, ale trochę mnie korciło. Któregoś razu jak siedziałó u nas jego dwóch kolegów okazało się że przegapili jedną okazję. Coś mnie naszło i szybko zadeklarowałam że zaraz coś przygotuję. Do kuchni, szybko jego ulubiony drink, na tackę i ekstra dodatek - rozebrałam się ze wszystkiego, założyłam mocną biżuterię intymną, opaskę na oczy i powolutku wkroczyłam do salonu. Doskonale wiedzieli co zrobić z tym prezentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

odcinamy się bo się boimy, ale jak odpowiedni facet/ faceci i odpowiednia sytuacja to mniam mniam.

Jak już kobieta złapie luz to może być szałowo, oczywiście pod warunkiem że faceci zadbają o nią, nawet nie o jej przyjemność ale o zwykły podstawowy komfort - nawilżenie. To wystarczy, wtedy chętnie i swobodnie wystawia wszystko co ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaga

Miałam kółka razy seks w trójkącie mój chłopak i kolega podczas kilkugodzinnej zabawny. Kilka dni nie mogłam się kochać z chłopakiem dopochwowo tylko w opozycji 69. Podziwiam dziewczyny które przerobią trójkę i więcej chłopaków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
1 godzinę temu, Gość Jaga napisał:

Miałam kółka razy seks w trójkącie mój chłopak i kolega podczas kilkugodzinnej zabawny. Kilka dni nie mogłam się kochać z chłopakiem dopochwowo tylko w opozycji 69. Podziwiam dziewczyny które przerobią trójkę i więcej chłopaków. 

Też się szanuję i tylko trójkąt 2m+1k. Podczas grupowych z dużą ilością chłopaków cipka się rozszeża i nie ma przyjemności seksu z chłopakiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ze stałym partnerem to nie przypuszczam, żebym czuła się swobodnie. Ale zdarzało mi się w konfiguracjach towarzyskich - wyjazdowych w luksusie takim, że zgodnie stwierdzaliśmy że nie sposób wykorzystać na maksa. Jak jednoczesnie jest luz, bezpieczeństwo na tym poziomie że wręcz fizycznie czułam dbałość o moje potrzeby i komfort - to czemu by nie ? Ilu się mną bawiło - 3 czy 5 - nie miało wielkiego znaczenia, jak nic mi nie groziło i było milutko. Jak dużo to raczej ich kłopot - jak się "dopchać" do miodu, dla mnie bez znaczenia - przymknięte oczy ale cała reszta swobodnie otwarta. Oczywiście morze lubrykantów pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva.D.

Ja fantazjuję o gangbang :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś
7 godzin temu, Gość Eva.D. napisał:

Ja fantazjuję o gangbang 🙂

Ja marzę o kobiecie co lubi tskie klimaty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
Dnia 27.10.2019 o 21:52, Gość Eva.D. napisał:

Ja fantazjuję o gangbang 🙂

Evo nie krępuje się, na początku będzie ciężko (strach ma wielkie oczy) lecz później.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona
27 minut temu, Gość Ela napisał:

Evo nie krępuje się, na początku będzie ciężko (strach ma wielkie oczy) lecz później.... 

Jest krepujace rozebrać się przed kilkoma facetami ale później jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia

Na raz nie, ale po kolei jednego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona
2 minuty temu, Gość asia napisał:

Na raz nie, ale po kolei jednego wieczoru.

Ilu jednego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia
1 minutę temu, Gość ona napisał:

Ilu jednego wieczoru

4 kolegow z klasy. Zrobilismy prywatke no i bylo po kolei, ale w osobnym pokoju bez kibicowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

Jak się czulas po ja po dwóch bylam obolala i całą sie kleilam od spermy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia
43 minuty temu, Gość ona napisał:

Jak się czulas po ja po dwóch bylam obolala i całą sie kleilam od spermy 

Normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

Teraz też jest ok tylko pierwszy raz był okropny jak dwóch naraz składało dwa otworki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
55 minut temu, Gość asia napisał:

4 kolegow z klasy. Zrobilismy prywatke no i bylo po kolei, ale w osobnym pokoju bez kibicowania.

 

Przed chwilą, Gość ona napisał:

Teraz też jest ok tylko pierwszy raz był okropny jak dwóch naraz składało dwa otworki

Kwasu solnego bym wam nalał do piczek, dopiero orgazmy byście miały 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

 

Kwasu solnego bym wam nalał do piczek, dopiero orgazmy byście miały 😄

A ty co pedale, zalujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wstyd wam stare zboki na emeryturze fantazjować? Trumniaki jébane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia

O co wam wszystkim chodzi? Macie jakis problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość asia napisał:

O co wam wszystkim chodzi? Macie jakis problem?

 To ty masz problem z wściekiem macicy nie my 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milf
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

 To ty masz problem z wściekiem macicy nie my 😄

Ty oczywiscie wiesz co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milf

Dziewczyna miala fajny wieczor z jej kolegami. Ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
3 godziny temu, Gość ona napisał:

Jest krepujace rozebrać się przed kilkoma facetami ale później jest super

Nie jest krępujące rozebrać się, jest nie wiedza przed pierwszym razem z kilkoma facetami. Jeżeli nie próbowałaś z kilkoma facetami na raz nie staraj się tego zrozumieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venus
Dnia 22.10.2019 o 03:55, Gość Ela napisał:

Osobiście lubię seks z kilkoma facetami (dla bardziej ciekawych, sprawdziłam się i wiem że siedmiu to za dużo lecz trzech jest idealnie). Jestem singielką, pracuję i dobrze zarabiam, a seks jest dla mnie odskocznią, jest przyjemnością (większość panów tu piszących tego nie zrozumie ale panie tak).

Miałam raz z piątką chłopaków i nie był tak zajebisty i nie zerżnęli mnie jak następnym razem z trójką chłopaków. Mój chłopak uczestniczy w każdym seksie grupowym. Podczas gdy byłam ostro zerżnieta z trójką zawdzięczam że jeden z nich miał takiego ...a gdzie ledwo wchodził w moją ciasną cipkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×