Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Najlepsze lakiery hybrydowe

Polecane posty

Gość gość

Bardzo mi odpowiada marka Claresa jeśli chodzi o hybrydy. Różne lakiery się nakładało klientkom i tak naprawdę tutaj dopiero jestem zadowolona z tego jak się lakier zachowuje pod pędzelkiem, łatwy w rozprowadzeniu, wyjątkowo trwały. Opłaca się dołaczyć do ich programu, po zarejestrowaniu na konsultanta można kupować o połowę taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eksperymentowałam z różnymi firmami, ale najłatwiej pracuje mi się na Semilacu. Jeśli chodzi o trwałość to w mojej ocenie też najlepiej wypada właśnie Semilac. Przy dobrze zrobionym manicure paznokcie wytrzymują w idealnym stanie ponad 3 tygodnie. Przy innych lakierach nigdy nie udało mi się osiągnąć takiego wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Ja odkąd na targach w Warszawie poznałam "na żywo" manicure tytanowy i markę Lart Supreme robię tylko tytany. Obecną stylizację mam już ponad 4 tyg i gdyby nie odrost to mogła bym jej nie zmieniać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio bardzo lubię Hi hybrid 🙂  piękne kolorki (dla zainteresowanych - teraz jest promocja na fioletowe odcienie) ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem od lat wierna Semilacowi <3 Zawsze idealnie się trzymają na paznokciach, a wybór kolorów jest ogromny. Zwłaszcza polecam nowości z serii All in my hands - piękne pastele <3 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cały zestaw Semilaca, od ok roku sama sobie robię paznokcie  i jestem bardzo zadowolona. Ale ja zawsze lubiłam malować paznokcie 🙂 sprawia mi to przyjemność. Kupiłam cały zestaw startowy i raz na jakiś czas uzupełniam o nowe kolory. Ogólnie jestem z tych produktów zadowolona, mani trzyma się 3 tyg (i często zmieniam go właściwie tylko ze względu na odrost). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska

Ja znalaam fajne w niemczech , ale slyszalam ze w polsce tez  juz sa Momoko,maja duzo kolorkow!!! No I mega sie trzymaja I pigmentavja tez jest super. Moze troche gestawe ale to w sumie nie jest jakis problem. Placilam 6€ ,to chyba nie duzo mi sie wydaje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heja

Słuchajcie, a ile tak naprawdę można bez przerwy nosić hybrydy? Ja miałam nonstop (oczywiście z przerwami godzinnymi na zmycie starego lakieru i położenie nowego w salonie) mniej więcej od 15 czerwca do 16 sierpnia i teraz moje paznokcie są bardzo słabe, musiałam się na razie pozbyć lakieru i ściąć je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2019 o 19:41, Gość heja napisał:

Słuchajcie, a ile tak naprawdę można bez przerwy nosić hybrydy? Ja miałam nonstop (oczywiście z przerwami godzinnymi na zmycie starego lakieru i położenie nowego w salonie) mniej więcej od 15 czerwca do 16 sierpnia i teraz moje paznokcie są bardzo słabe, musiałam się na razie pozbyć lakieru i ściąć je.

też tak miałam ostatnio... niestety trzeba robić przerwy w hybrydach najlepiej takie do odrośnięcia zniszczonej płytki czyli koło miesiąca... i jakieś odżywki stosować, ja mam z semilaca witaminową odżywkę 10w1 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2019 o 14:59, agaciakarol napisał:

Ja mam cały zestaw Semilaca, od ok roku sama sobie robię paznokcie  i jestem bardzo zadowolona. Ale ja zawsze lubiłam malować paznokcie 🙂 sprawia mi to przyjemność. Kupiłam cały zestaw startowy i raz na jakiś czas uzupełniam o nowe kolory. Ogólnie jestem z tych produktów zadowolona, mani trzyma się 3 tyg (i często zmieniam go właściwie tylko ze względu na odrost). 

Mam podobnie 😄 i też mam zestaw z Semi dostałam na urodzinki, super trafili z prezentem 😄 ogólnie lakiery z zestawu by wystarczyły ale jest tyle pięknych kolorków...😍

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, jusiawarda napisał:

Mam podobnie 😄 i też mam zestaw z Semi dostałam na urodzinki, super trafili z prezentem 😄 ogólnie lakiery z zestawu by wystarczyły ale jest tyle pięknych kolorków...😍

no to na kolejne urodzinki zestaw lakierów 😜 semi ma teraz kolekcję pięknych jesiennych kolorków ... let,s meet sobie zobacz może się skusisz 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zuniedzielka napisał:

no to na kolejne urodzinki zestaw lakierów 😜 semi ma teraz kolekcję pięknych jesiennych kolorków ... let,s meet sobie zobacz może się skusisz 😄 

zuniedzielka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię pracować z lakierami Indigo z Tarnowskich Gór - są trwałe. Dodatkowo firma ma w swojej ofercie również bazy dzięki którym płytka paznokcia pozostaje w dobrej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu robię sama hybrydy w domu, początki były srednie ale teraz wychodzi mi już całkiem nieźle. Zaczynałam od semilaca, ale odkryłam Neessa, lakiery dużo tańsze a super jakość i dobre krycie jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To moje ulubione: LaLaq Ink. Kupuję je na stronie mosbeautyshop.pl, z czystym sumieniem polecam, bo mają w sobie to coś i są jakościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam tylko i wyłącznie lakiery hybrydowe marki Claresa . Naprawdę doskonała jakość w świetnej cenie! Polecam wszystkim hybrydomaniaczkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałam wieeele firm lakierów hybrydowych. Kultowy Semilac mi się nie sprawdza, ale nie są to jakieś poważne wady. Na mojej płytce jest nietrwały i najzwyczajniej w świecie nie umiem precyzyjnie pracować ich pędzelkiem 😜 ale wiem, że wiele moich koleżanek najbardziej lubi semilaca. Ja najbardziej lubię Neonail i Indigo, innych już nie używam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×