Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak podchodzicie do seksu

Polecane posty

Gość gość

Witajcie moi drodzy :-) założyłam się z moim partnerem o przekonanie. Ja jako kobieta uważam że seks jest do zabawy i przyjemności i mężczyzna lubi zrobić kobiecie minetke i sprawia mu to przyjemność za to mój parter twierdzi że seks jest również od przyjemności ale ważniejszą rolę odgrywa rozładowanie emocji, złych wrażeń w ciągu dnia. Twierdzi również że kobieta bardzo rzadko dochodzi podczas seksu oralnego i nie sprawia jej to przyjemności ze większość kobiet woli normalny seks przy którym podobno każda kobieta dochodzi z czym.ja się nie zgadzam. Wiem że brzmi to wszystko śmiesznie ale proszę was o opinie czy lubicie dawać kobiecie przyjemność z seksu oralnego, czy Wam to się podoba, czy ważne jest dla was zaspokojenie kobiety i jaki stosunek macie do seksu, co on wam daje. Jeszcze proszę Panie o pomoc :-)co wam sprawie większą przyjemność, minetka czy seks i przy którym wariancie zawsze dochodzicie. Dziękuję bardzo za odpowiedzi :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbim sprawiać radość partnerce. I mniej istotne jest tu, co to będzie za pieszczota. Ale sam fakt, że ona dzięki temu odczuwa przyjemność jest dla mnie ogromnie podniecający. Szczerze mówiąc, po seksie czuję się bardziej spełniony gdy widzę jej przyjemność niż własną, bo to dowód sprawdzenia się w ważnej dla faceta dziedzinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy minetce to facet raczej nie dojdzie :P ale jest to bardzo przyjemna czynność i nie wyobrażam sobie seksu bez wypieszczenia kobiety ustami i językiem, a mając do wyboru minetkę lub seks... wybiorę minetkę. Oczywiście że seks uprawia się głownie dla przyjemności, ale czasem może to być również sposób na rozładowanie negatywnych emocji, zwłaszcza ten ostrzejszy seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mlody to dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×