Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do mężczyzn. Co sądzicie o goleniu się kobiet? (nogi, ręce)

Polecane posty

Gość gość

Chciałam poruszyć ten temat, ponieważ jeszcze ok 40 lat temu nikt w Polsce nie golił nóg, a teraz robią to już chyba wszystkie kobiety? Co o tym sądzicie"? Czy włoski na nogach są naprawdę takie obrzydliwe i odpychające? Przecież są one naturalne, mężczyźni też mają wszędzie włosy i mnie na przykład to nie przeszkadza. Czy naprawdę to dla was MĘŻCZYZN jest to takie istotne czy to jest bardziej robione dla innych kobiet żeby nas nie obgadały, taka rywalizacja i wymysł kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężczyźni też mają wszędzie włosy i mnie na przykład to nie przeszkadza x ja tam widze, ze coraz więcej facetów nie ma owłosienia, wielu potrafi miec ładniejsze i gładsze nogi niż kobiety :) jesli ci to przeszkadza to pojdz do Japonii czy Korei, tam uwielbiają np włochate pipy, mają na tym punkcie prawdziwego pie/rd/olca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Festus
przecież to golenie vaginy, nóg i pod pachami wymyśliły brazylijskie prostytutki a przemysł kosmetyczny 'kupił' ten pomysł i zarabia na kobietach miliardy dollars rocznie , do tego buisnessu dołączył przemysł farmaceutyczny i sprzedają kobietom TONY pigułek lub jakieś roztwory chemiczne na grzybicę pochwy a każdy GIN zarabia na pacjentkach kuupę kasy i w czasie wizyty kobiety ostrzega, żeby nie golić vaginy dla własnego dobra , jednak kobiety nie słuchają i Gin-a w zadzie mają , więc to golenie kobiet wymyśliły kobiety i teraz same się nakręcają a do tego golenia nie wtrącajcie facetów i większość facetów powie , po cholerę te golenie ? Anka, Gośka, Mańka, Elka, itd. wolę abyś była zdrowa i nie ogolona i nie wydawała forsy na te bzdurne zabiegi a w czasie bzykania to owłosienie wcale nie przeszkadza , fajne masz te krzaczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Festus
faktycznie , Azjatki znowu są normalne i normalnie owłosione na vaginach zapominając o istnieniu 'panty'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcel_m

OWŁOSIENIE U KOBIETY NIE JEST ZBYT PRZYJEMNE, GŁADKIE CIAŁO JEST NAJŁADNIEJSZE I NAJPRZYJEMNIEJSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×