Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Deyze

Hejka! Mam 30 lat.

Polecane posty

Gość Deyze

Mam jedno dziecko - córeczkę małą, dokładnie 4 miesiące temu zostawił mnie mój maż, dziecko ojciec również porzucił. Nie interesuje go już co się z nami dzieje, kiedyś kochał, teraz ze wszystkiego zrezygnował. Ale ja niestety nie będę o niego płakać, przecież trzeba żyć dalej dziecko jest jeszcze małe, spokojnie bynajmniej sobie je wychowam. A jak mi się trafi, kiedy lepszy to z takim sobie ułożę życie. Na razie dobrze mi samej, i nie potrzebuję tego zmieniać mam córkę,i ona mnie bardzo cieszy ,dla niej chcę żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc gratuluję. Wszystko jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dayze
Może kiedyś spojrzę na świat bardziej optymistyczniej, na razie za dużo łez i cierpienia przeżyłam z małym dzieckiem, kocham ją nad życie on dzieckiem przestał się interesować od chwili naszego rozstania się,,, on nie ma nic do niej ona jest moja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dayze
I tak jak się mała urodziła, niby jakoś żyliśmy , ale żeby córką tak pałał ze szczęścia jak inne tatusie to robią, nigdy tego nie czułam. Potem było mu już wszystko jedno obecnie jak wiem spotyka się z 24- letnią laską, a on ma 34- lata , a co mnie to obchodzi. Tylko żal mi dziecka że musiało ucierpieć , ale zawsze te dzieci nie winnie placą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś zrozumie, że to był wielki błąd - między ludźmi różnie bywać - ale nie interesować się dzieckiem to jakieś chore. Dla mnie jako ojca moja córcia jest na pierwszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałaś bad boya to masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokoo
Żeby rodzina miała szansę na przetrwanie wielu lat w szczęściu, trzeba spełnić ważny warunek. Para zanim zdecyduje się na dziecko musi tak się dobrać i dotrzeć, żeby stworzyć bardzo silny związek i fundament. Powinni żyć w harmonii i być dla siebie najważniejsi. Tak to partner powinien być najważniejszy w życiu, nie dziecko. Dopiero z tej miłości i stabilnego związku może powstać nowe życie, ale jako owoc uczucia, a nie przyczyna tego, ze rodzice są razem. Przy zakładaniu rodziny, żadnych półśrodków. Jeśli są jakieś wątpliwości co do partnera- nie decydujcie się na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, przegralals zycie, gratuluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następna panna z dzieckiem, pewnie wyjątkowa suka jak facet spíerdolił od razu po narodzinach bękarta, pewnie się kapnął że jego życie się skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co pomyśli dziecko o matce, która takiego ojca wybrała. :D Jeszcze Cię kopnie w doope i na starość będziesz sama za swój głupi wybór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deyze
Tylko się licz co do kogo piszesz dobrze? Jak już to mężatka nie panna a Ty czytaj uważnie , bo Tobie na oczy poszło ale dowalać drugiemu to potrafisz jeszcze żeby Ciebie tak nie zostawił kiedy na lodzie wspomnisz moje słowo bo dzisiaj u Polaków to nic nadzwyczajnego dzisiaj ta jutro inna, a ja nie wiedziałam że to się tak skończy do ślubu był do rany przyłóż a po ślubie okazało się inaczej jak mogłam to przewidzieć? Ale u was brak serca i litości cóż się dziwić takie czasy nastały i właśnie przekonałam się jacy są rodacy że w łyżce wody by człowieka z tej mściwości utopili żeby tylko dowalić i to niewinnie jestem dobrą matką i nie doczekanie nigdy moje dziecko tak nie zrobi bo mnie kocha nad życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×