Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zbyt brzydka na seks

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Czy są wśród Was kobiety, które czują się tak nieatrakcyjne, że niemal niemożliwym wydaje się, by ktokolwiek zdrowy na umyśle w ogóle brał je pod uwagę w wyborze partnerki seksualnej? Biorę leki hormonalne, ale i tak ważę 80 kg i schodzi wtedy, gdy trenuję kilkanaście razy w tygodniu. Organizm lubi wtedy mówić dość kontuzją. Teraz właśnie zerwałam sobie więzadło w kolanie, więc znowu tyję od oddychania. Nawet poza tym mam dużo defektów, o których nawet nie chce mi się pisać. Jestem naprawdę paskudą. Mężczyźni nigdy nie byli mną zainteresowani. Były wyjątki: upośledzeni, bezzębni alkoholicy... no i mój narzeczony. Po rozwodzie i z nadszarpniętym poczuciem własnej wartości - no i myślę, że po prostu byłam łatwym łupem na podbudowanie ego. Sam mówił, że początkowo nie brał mnie na poważnie, tylko tak jakoś wyszło, że dobrze nam się spędzało czas i tak już zostaliśmy. Tylko dalej nie wierzę w żaden komplement, bo byłam początkowo ochłapem do wzięcia, w każdej innej sytuacji pewnie nie brałby mnie w żaden sposób pod uwagę. Kocham go i jest cudowny, z dobrym sercem. Nasz związek jest idealny... oprócz życia seksualnego. Tzn. seksu praktycznie nie ma. Mam w głowie, że to nie dla mnie, właściwie seks ze mną to obrzydliwość, o której nie chce myśleć, a mój facet ma jakieś potrzeby. Dziewczyny na boku nie chce szukać, chociaż dużo razy go namawiałam. Więc jest - raz na miesiąc, dwa. Poza tym czasami wsuwam się pod kołdrę i robię mu dobrze. Mam wyrzuty sumienia, ogromne. Co mogę z tym robić? Jak Wy radzicie sobie, jeśli macie podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lecz się, nie ma z czego, to dobry materiał na dwie laski. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylka34567
Masz bardzo małe poczucie własnej wartości popracuj nad tym jeśli nie dasz rady sama to może jakiś specjalista Ci pomoże. W wolnej chwili zajrzyj tutaj http://www.sexish.pl/ Mój znajomy otworzył właśnie sklep online ma naprawdę świetne ceny i jakość produktów zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×