Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rada dla kobiet od kobiety

Polecane posty

Gość gość

Jesli chcecie miec meza lub powazny zwiazek to zacznijcie wczenie uprawiac seks, z roznymi facetami, zeby nabrac umiejetnosci i nie brzydzic sie potem roznych rzeczy, jak juz znajdziecie faceta , z ktorym chcecie byc dluzej. Mezczyzni sie zabijaja o takie kobiety i ich nie zdradzaja. No i postarajcie sie tego meza, jesli chcecie, znalezc do ok. 25 r.z. Dla mnie juz nie ma nadziei ale dla was jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy do 25rz meza ani stalych partnerow, bo to mi zawsze przeszkadza w zasmakowaniu roznych k***sow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rada mężczyzny dla autorki Nie pisz bzdur moja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie sa bzdury tylko wnioski po lekturze kafeterii i z wlasnego zycia. Jak juzmowilam - dla mnie jest za pozno, ale inne poki mlode to niech jeszcze cos z zyciem zrobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, facet chce mieć kobietę, która jest dobra w łóżku, ale nie chce mieć takiej przechodzonej przez pół wsi :P :P Bardziej to od osobowości kobiety zależy i temperamentu niż od ilośc***artnerów. Także inaczej kobieta się zachowuje w łóżku jak kocha a inaczej jak ma po prostu przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jakby miala 20stu facetow to nie musi sie przyznawac, przeciez to nie jest tak, ze musi ich wszystkich przedstawiac sobie. w kazdym razie niedoswiadczone i stare maja przerabane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie potwierdz sie regula ze ta co ja pol wsi przeoroalo jest dobra w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare tzn ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare: 31-34. potem to juz sie nie liczy w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe dobre, jak kobieta dba o cere i wlosy i dupsko do i do 45 jest dobra sssamica do rzniecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nawet nie wiesz jaki świat jest mały a ludzie "życzliwi" Zapomnij o takiej opcji :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozepchana znajdzie konia predzej niz mężczyznę do zycia.Straci czucie w kroczu i koniec z seksem.Jaki to ma sens uzywac z kazdym potem niby z jednym skoro taka traci zdrowie?Bez sensu.Co za bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozepchana znajdzie konia predzej niz mężczyznę do zycia.Straci czucie w kroczu i koniec z seksem.Jaki to ma sens uzywac z kazdym potem niby z jednym skoro taka traci zdrowie?Bez sensu.Co za bzdury xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx to sa bzdury, co napisales :) nic sie nie traci. jesli kobieta miala wielu partnerow, to znaczy ze lubi seks i jest atrakcyjna. wolalbys chyba taka a nie jakas niedotykana-niespodzianke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Rozepchana znajdzie konia predzej niz mężczyznę do zycia.Straci czucie w kroczu i koniec z seksem.Jaki to ma sens uzywac z kazdym potem niby z jednym skoro taka traci zdrowie?Bez sensu.Co za bzdury x jaka rozepchana ? jakie straci czucie? cos ci chyba na mozgu usiadlo :D a tobie tez sie robi co raz cienszy ? i tracisz czucie ? tobie na pewno kiedys przestanie stawac i stracisz czucie,to moze stac sie juz za chwile i nieodwracalnie,a kobieta zawsze moze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Najlepiej jak to prawiczki rozprawiają o walorach kobiecej waginy ;) Idąc Twoim tokiem rozumowania jak będziesz używał dziewicę po slubie to zrobisz z niej rozepchana rurę :) I co ty zrobisz biedaku, konia będziesz musiał jej kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta twoja rada jest z d**y wzieta autorko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej wzieta z doswiadczenia. widze w jaki sposob ja zmarnowalam zycie, wiec przestrzegam. Moglabym jeszcze dodac: nauczcie sie kochac seks oralny i analny, bedziecie mialy prosciej w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dla mnie juz nie ma nadziei ale dla was jest." x Wybacz, ale ja rady przyjmują wyłącznie od ludzi sukcesu (obu płci), a nie od teorii przegranych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V12
Autorko, piszesz bzdury jak malo ktory ;) Kobieta z gigantycznym "przebiegiem" nie jest atrakcyjna dla meszczyzny szukajacego "materialu" na zone, wrecz przeciwnie. Tak naprawde liczy sie kobiece libido, to jest to i tylko to ;) Dla swojej zony bylem "tym pierwszym", przez pierwsze miesiace uczyla sie swojego ciala, mojego ciala, akceptacji i zaufania. W momencie kiedy bralismy slub (po niecalych trzechy latach bycia razem), byla kochanka doskonala. Absolutnie zadna kobieta z ktora bylem przed moja zona, nie potrafila mnie w stu procentach zaspokoic. Moja zona to potrafi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzilo mi o to, zeby nie wstrzymywac sie z seksem, a nie zeby miec 50 na liczniku. bo jak kobieta jest dlugo albo cale zycie bez powaznego zwiazku i nie uprawia seksu to znaczy ze ma slabe libido i to jest dla mezczyzn informacja, zeby sie taka nie interesowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, kobieta powinna być dobra w łóżku, namiętna, otwarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie chyba malo jest kobiet kiepskich w lozku, bo malo jest kobiet wolnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi robi się coraz wiekszy i w tym problem.Pamietam od poczatku jakiego mialem.Ten aytor o rozepchaniu ma troche racji.W burdelu poznalem taką co sama powiedziala,ze jest już luzna i nie może czasem isc z kim chce.Faktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luzne tylki nie bez przyczyny.Po co kombinowac i klamac,ze jest inaczej.Czeste uzywanie penisa duzego doprowadza do ponad miarowego ruszania miekkiej tkanki.Bardziej sie dostosowuje do wymiaru.Dziwicie sie potem,że mniejszy nie ur******* kobiet.To jasne ,ze potem szukaja muzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Raczej wzieta z doswiadczenia. widze w jaki sposob ja zmarnowalam zycie, wiec przestrzegam. Moglabym jeszcze dodac: nauczcie sie kochac seks oralny i analny, bedziecie mialy prosciej w zyciu. x to wole byc sama i mam duzo prosciej :D dupa jest od srania , a ciula to niech se facet sam wylize jak mu sie tak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co?W kiszke stolcowa ?Nie ,o nie .Tam jest kupa .Tylko debil uzywa tej dziury do seksu.W ucho też wsadzasz penisa?Za dobrze slyszysz?A moze do nosa se wsadź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra rada dla kobiety:Nie oszukujcie w milosci mezczyzn a bedzie wam dobrze.Nie ma nic gorszego jak falszywa miłość z przygrywami wspolnie ze zlodziejami.Chore psychicznie kobiety,ktorym zabrano dzieci niszczą się i pogarszają swoją sytuacje.Psychilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczorają w Sekretach Chirurgii pokazywano kobietę lat 28 , w ubraniu wydaje się atrakcyjna a bez- pochwa luźna jak wiadro po urodzeniu dziecka, źle zszyte krocze, a piersi opadnięte i pomarszczone jak u 70 latki. Takie kobiety też mają mężczyzn, mężów. Najlepsza rada to nie oceniać innych i nie mędrkować a zająć się swoim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks analny kręci niewielu facetów. Ale bez oralnego nie ma udanego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teorie o rozciąganiu są cudne :D No tak, bo od seksu z setką facetów się rozciąga, a od 100 stosunków z mężem już nie :D Skoro pochwa dostosowuje się do rozmiaru, to znaczy, że jak kilka lat używa się tamponów, to zostaje luźne miejsce na tampon? :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×