Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki zegarek Michael Kors?

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich. Bardzo podobają mi się zegarki Michaela Korsa. Ma ktoś taki? To znaczy chciałam się poradzić, jaki jest dobry. Dzięki serdeczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie każdy zegarek będzie dobre. One kosztują tyle, że muszą być wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby Ci długo służył...ale faceci dbają o swoje "zabawki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolega zegarek już kupił ale fakt ciekawy ten smatwatch ze sferisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież kors to zwykle badziewia tylko ładnie wyglądają i sprzedają je w galeriach wiec ludzie kupują. W tej cenie kupisz dobry zegarek uznanej i dobrej firmy zegarmistrzwskiej np. Seiko citizen orient adriatica.. . Kors niczym się nie różnie od chińskiego badziewia za 50 złoty, tylko trochę ładniejszy jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale tak nie uważam, zegarek ten jest bardzo ładny, estetyczny i dobrze się nosi. Koleżankom, które go widziały, też się bardzo podoba. Oczywiście widziałam podobne też w galeriach, ale to chyba dobrze. Wiem, że są lepsze zegarki, ale zegarka za 10 tysięcy ani nie chcę ani mnie nie stać :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze,że jesteś zadowolona,oby się dobrze nosił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończ już z tą nachalną reklamą sferisu w każdym wątku, nikt się na to nie nabierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam czy to było do mnie? Lubie wchodzić na ich stronę to fakt,sama chcę kupić kilka rzeczy od nich. Mam taki charakter,że jak ktoś czegoś szuka to pomagam znaleźć,czy to będzie sukienka z lumpika czy żelazko. Ktoś spojrzy na produkt ze sferisa ale cena nie będzie mu pasowała to kupi gdzie indziej-ja bym zrobiła tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne i firmowe zegarki można kupić na stronie tego sklepuwww.zegarki-magar.pl . Ceny niższe niż gdzie indziej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooo :) super te zegarki, chyba sobie na swieta kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinabe
ja szczerze mowiac wole Miugo niż Korsa. Wcale nie sa gorszej jakosci, a jednak sporo tansze, ostatnio widzialam, ze Marta Wierzbicka nawet reklamuje... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie zegarki
Ogólnie Michale Kors ma bardzo ładne zegarki i jest to w ostatnim czasie bardzo ceniona marka przez kobiety. Nie wiem jak w Polsce, ale na zachodzie, bardzo popularna marka. Tu macie dużo tanich oryginalnych zegarków od Micheal Kors alejapromocji.pl/sklep/e-zegarki/ Tu również ale niektóre ceny wyższe alejapromocji.pl/sklep/swiss/ alejapromocji.pl/sklep/wkruk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ortajek
Szczerze powiedziawszy to teraz tak przeglądam ofertę tego sklepu e-zegarek.pl i wydaje mi się, że skuszę się na pewien model zegarka właśnie Michael Kors chyba nie dla mnie bo to forma prezentu, ale dla 21 latka chyba się nada, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ile procent tych komentarzy jest sponsorowanych. Czy nie ma jakiegoś forum na którym mogą wypowiadają się same osoby wymieniające się doświadczeniami a nie tylko reklamujące coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imienniczka

Ja swoim zegarkiem cieszyłam się tydzień. Kupiłam w poniedziałek, już w piątek wskazówka godziny zahaczała o wskazówkę sekundnika. Zgłosiłam reklamację.
Po trzech tygodniach dostałam ze sklepu informację że zegarek jest gotowy do odbioru.Pojechałam . Przy odbiorze okazało się jest nadal zepsuty i znowu zgłosiłam reklamację. Przede mną była kobieta która również reklamowała zegarek Michaela Korsa / zapięcie/ Bardzo długo zastanawiałam się jaki zegarek kupić 
Pod uwagę brałam różne marki. Teraz widzę że mój wybór był fatalny. Zegarek kupiłam 15 lipca , cieszyłam się nim 4 dni i do dzisiaj jest w naprawie. Nie wiem kiedy go znowu ujrzę . Nigdy w życiu nie kupię już zegarka ''modowego'' tylko jakiejś znanej marki. Najgorsze jest to że nie mogę go wymienić i z dopłatą wybrać coś porządnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja przyjaciółka ma ten https://zegarownia.pl/zegarek-damski-michael-kors-bradshaw-mk5605, dostała go na 18 urodziny a w tym roku skończyła 23 lata i zegarek bez szwanku, pomimo częstego noszenia. Ostatnio uświadomiłam ją, że ma wodoszczelność 100 metrów o czym nie wiedziała, a i tak używała go w trakcie kąpieli, tak więc budowa na pewno wytrzymała. Plus za baterię, bo też jeszcze nigdy nie wymieniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×