Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Obsesja na punkcie starszego mężczyzny

Polecane posty

Gość gość

Hej Mam bardzo duży problem a mianowicie jestem w szkole sredniej a mam wielką obsesję na punkcie 50-cio letniego faceta. Nie mogę przestać o nim myśleć. Wystarczy jeden sms, jedno spojrzenie a ja potrafię bc najszczęśliwszą do konca dnia! Kocham gdy przy mnie jest gdy się zbliży dotknie moja rękę... Uwielbiam z nim rozmawiać na wszystkie tematy... On przejawia duże zainteresowanie mną i oczywiście jako facet w tym wieku pewnie dokucza mu kryzys wieku średniego i dlatego na mnie spojrzał ale to dla mnie i tak cos wielkiego Nie powiem ze nie, bo mam powodzenie u chłopaków, ale jeszcze nigdy nie wpadłam na dojrzałego faceta. Mamy wspólną pasje wiec widujemy się w pewnym miejscu i w sumie to on mnie uczy tego, zawozi mnie na te zajęcia. Jest to typ człowieka który lubi kobiety i lubi je podrywać, prawic komplementy, ale zawsze sa one szczere z tego co zauważyłam. Jesli powie ze któraś ma śliczne włosy to faktycznie tak jest. Wiec nie jestem jedyna w jego zyciu, ale on zawsze mnie wyróżnia. Mówi ze jestem naidealniejsza jaka poznal i ze najbardziej na niego działam. Facet ogólnie nie wygląda na swój wiek. Dalabym mu nie więcej niż 45 lat. Nie jest jakiś przystojny a mimo to ma w sobie to cos. Jest to również człowiek sukcesu i biznesu człowiek który musi być zawsze na samej górze który musi miec pieniadze dobrą furę i pracę ma on również niestety żonę i dzieci... Mam dosyć myślenia o nim o tym czy napisze by się umówić na zajęcia... Snie o nim budze się to mam go w glowie q dzień to samo przed snem znów o nim myślę. Probuje się czymś zająć ale zawsze musi wpasc gdzies do mej glowy. Co mam robic!?!? Czy ja się zakochałam? Jak poradzić sobie z obsesja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz tatusiowi o swojej szansie na znajomość z tym dziadem, jak mu wp*****l spuści to przestanie gadać o twojej idealnosci młoda oślico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaw się w tej sytuacji zamiast od razu oczerniać różne przypadki chodzą po ludziach a uczucia nie sługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy naprawdę nikt już nie ma nic do powiedzenia? :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ma on również niestety żonę i dzieci..." No i to powinno zamykać temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostarcz nam namacalne dowody na potwierdzenie tej historii to uwierzymy cwelu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak trudno uwierzyć w zauroczenie w kimś starszym? -.- pewnie macie przed oczami starego dziada i dlatego tak podchodzicie do sprawy.... Tymczasem on naprawdę dobrze się trzyma i za nic nie przypomina jakiegoś oblecha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma żonę,dzieci,rodzinę, odpier się od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli to obsesja należy ją leczyć. Zgłoś się do psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja na córewski seks
WALCZ! Może zostawi dla Ciebie żonę i dzieci. Zrobi sobie nowe przecież. >>> To idiotyczne, młode pokolenie. nie będzie przyszłością tego narodu. Witamy Ukraińców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam sobie robi problemy to jego wola jak się zachowuje a to ze ja połknęłam ten haczyk to dla mnie bol nie radość bo naprawde mam dosyć myślenia o nim może te wakacje pomogą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga autorko, uciekaj póki czas. Na razie to zauroczenie, ale nie pozwól sobie się zaangażować. Ma żonę i dzieci, a mimo to ogląda się za innymi kobietami i flirtuje z nimi - to nie jest porządny facet. Żona może to akceptuje... a może nic o tym nie wie. Nie chcesz przecież, żeby ta rodzina się rozpadła za Twoją przyczyną. Nie oceniam Cię, w przeciwieństwie do tych szanownych użytkowników, co już zdążyli się wypowiedzieć. Mam 19 lat i spotykam się od roku z mężczyzną o 20 lat starszym. Także ma dzieci, z tą różnicą, że jest rozwiedziony, a przede wszystkim - wszyscy o nas wiedzą. Mimo, że poukładaliśmy sobie to wszystko, to nasze życie wcale nie przypomina bajki. Gdybym miała wybierać po raz drugi, nie pakowałabym się w to. Kocham go bardzo, ale dzieli nas za dużo lat, za duży etap w życiu musiałam przeskoczyć, żeby go dogonić. Dlatego jeszcze raz powtórzę - uciekaj! Czasem to co niemożliwe po prostu się dzieje. Mimo, że teraz pewnie w to nie wierzysz, może przyjść dzień, że między Wami do czegoś dojdzie. A potem zagalopujesz się uczuciowo. Nie daj sobie zrobić krzywdy i zniknij. Lepiej przecierpieć fatalne zauroczenie niż się zaangażować i pokochać. Mila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówi jej,że na niego działa.....to pedofil jeden :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie Ci dziękuję Mila za Twoją wypowiedź, bo tak naprawdę jedyna coś wniosłaś do mojego serducha. Postaram się w to dalej nie zagłębić, choć to tak strasznie trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tym światem jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×