Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gość zuzka1212
Martuśka serdecznie gratuluję. Faktycznie to piękny wynik jak na 7dpt. Prawidłowych przyrostów i nudnej ciąży życzę!:) Xxxx A ja dzisiaj podsłuchiwałam swojego maluszka na wizycie. Serduszko bije jak dzwon;) Trochę się martwiłam, bo nie czuję ruchów. Naszego W w tym terminie już czułam wyraźnie. Wszystko ok. Pani dr żartuje, że pewnie mniejsza dziewczynka i to dlatego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martuska Super kochana...ja w 10dpt wynik miałam 100! takze twój wynik jak na 7dpt to idealny wynik..:) oby wszystko sie teraz utrzymało i życze ci najlepszego :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_gusia88 moje testy przy pierwszym ;podejściu wychodziły negatywnie i beta też wyszła negatywnie. Przy drugim testy zrobiłam 5 i każdy pozytywny jak i beta pozytywna. Być może są mylne no ale ktoś głupi tego nie wymyślił..jeśli są w sprzedaży i my z nich korzystamy, może nie wszystkie ale większość z nas..;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Martuska super:** gratulacje:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia Biedrona ma racje, nie szalej kochana małymi kroczkami a do przodu..;) Pozytywne myslenie ale bez wariacji ..pamietaj że pewnych rzeczy nie przeskoczymy i nie jesteśmy w stanie przewidzieć tego co ma się wydarzyć..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martuska gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzej to ja golf. Ja w piatek transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martuska - gratulacje :D Moja beta w 7 dpt to 41 ;) czyżby bliźniaki :) x Kkinia - piękne życzenia... Też się wzruszyłam.. Malamii, Kkinia - z całego serducha wierzę, że w końcu się uda i już niebawem będą Wam oplatać szyje takie korale z dziecięcych rąk :*** x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morela15
Martuska beta piękna!!! Trzymam kciuki za idealny przyrost! Gonia najbardziej wiarygodny jest jednak test bhcg z krwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie ja juz o krok dalej jestem, we wtorek mam pick up a w sobote za tydzień transfer. Zaczynam sie powaznie denerwowac juz wszystkim, szczególnie ze w piątek dostałam wykaz leków i dawkowanie na okres po pobraniu i transferze w sumie chyba ponad 20 tabletek na dobe. wy tez tyle tego macie? a jeszcze niemąż na innym kontynencie. do kliniki pojade z teściami niby fajnie ze mi pomagaja ( to cudowni ludzie) ale jakoś tak to dziwne. Moja mama sie śmieje ze bedzie dziecko robione zaocznie :P bo ojciec daleko. Nie za bardzo mam z kim o tym pogadać i tak troche wariuje. Przepraszam ze moze wpis troche chaotyczny ale mam mentlik w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stysienka ja brałam samej luteiny podjezykowej 12 tabletek, dopochwowej tez 12 i estrofem 3 tabletki dziennie, acard 1 tab, kwas foliowy... więcej nie pamiętam, ale mogłoby coś jeszcze. Ja na udany transfer pojechałam z moimi tesciami :) także powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stysienka ja również brałam z 20tabletek dziennie, a w pewnym momencie bylo chyba 27, bo mialam zwiekszona ilosc luteiny:p także to normalne:) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowiedz, brakuje mi wsparcia bo chwilowo jestem w tym sama a rodziców tez mam 500 km stąd. przeprowadziłam sie na do Mojego w paździeniku a on ma taka prace ze ciągle w delegacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stysienka mój M tez ciągle w delegacjach, wiec rozumiem :) jak potrzebujesz się wygadać, to pisz śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela tak zgadzam sie też zrobiłam testy sikane ale beta dla mnie byłam pewniejszym wynikiem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane dziś powtórzyłam bete i wynik z dziś to 145. Mam też trochę podwyższone leukocyty ale się nie martwię bo myślę że jest to spowodowane moja alergia. Martuska1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuska gratuluję! Piękny przyrost :) trzymam kciuki za spokojna ciążę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jutro o 8.00 mam pobranie juz sie denerwuje szczególnie ze musze wstac o 3.00 bo dojazd do kliniki zajmie mi ponad 3 godziny. trzymajcie kciuki za mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stysieńka84 w takim razie życzę obfitych plonów. Trzymam kciuki za jutro Martuskaa1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stysienka daj znać po. KciuK za owocne zbiory. Martusia super !!!!!kiedy wizyta u dr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuska Super..:))) wiedziałąm że ci sie uda..;) Gratuluje i życze najlepszego ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martuska jakie leki zażywasz po transferze tak z ciekawości pytam bo ja nadal jade na Prolutex i Crinone...czyli co 2 tyg. koło 800zł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gonia dziś 11dpt. Na wizytę zapisałam się na 12 czerwca. Ja biorę prolutex, letrox i acard. Na ten moment to wszystko. Oczywiście biorę jeszcze witaminy. Martuska1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja tak na szybko mam do wydania prawie całe opakowanie zelu Crinone. oddam za darmo. Prosze pisać na aneczka881@poczta.onet.pl. pozdrawiam Wszystkich kiciolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam zalecona luteine i estrofem 3 razy dziennie dopochwowo. Jutro wracam do pracy i bede musiała jedna z dawk brac w czasie pracy powidzcie mi czy po aplikacji trzeba lezec? boje sie ze zaraz wypadnie i nic sie nie wchłonie. jak to było u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×