Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Ja tak jak biedronka też nie słyszałam tu o tej mutacji. Malami czy twój okres już przyszedł???? Czy coś się zaczęło dziać u ciebie???? Ja od jutra badania, badania,badania.... Golf jak tam po transferze???? Kiedy testujesz???? Julka zaglądasz czasem do nas¿?? Martusia, gonią jak samopoczucie? Jakieś ciążowe objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia:). Czuje sie dobrze. Chyba w piatek testuje. Golf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po wszelkich badaniach, została jeszcze chlamydia ale plamie i nie mogę póki co zrobić. Chciałam opóźnić okres a ten dziad jak na złość jest chyba na zakręcie, chyba że to po biopsji plamie i boli brzuch jak na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedrona, to prawda zgodze się w 100%, nie można tu mówić o jakichkolwiek zależnościach, czy normach każda z nas jest inna i każda potrzebuję określoną ilość czasu. Kliniki wykonujące zabiegi w stylu pick-up są najlepsze, ponieważ żadna z nas nie jest w stanie przewidzieć reakcji organizmu na stymulację czy inne czynniki. Dlatego w takich wypadkach, klinika powinna uwzględniać potrzeby pacjentów w tym zakresie. Po pierwsze leczeni niepłodności to nie jest jakaś tam sobie prosta sprawa, tylko bardzo skomplikowany proces – tu musi być na czas. Ja leczę się w Invimedzie właśnie. Jestem zadowolona również ze względu na stały kontakt z lekarzem i koordynatorką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Kinia U mnie ok...poza tym ze czasem mam zawirowania złego samopoczucia to ok ale wszystko zganiam na Prolutex ktory jeszcze biore i pogode..;) No cos musze wymyśleć..:) Byłam na weekend w pl porobilam badania i wyniki juz mam takze14.06 wizyta i tydzien urlopu bawimy sie na weselu w rodzinie..:)) A jak u ciebie kochana...dostalas juz okres? Rozumiem ze jak dostaniesz to ruszacie z cała procedurą? Super ciesze sie i trzymam kciukasy mocno mocno a jak akupunktura? Co ile bedziesz miec seans..? Martuska...:) Jak tam u ciebie jak sie czujesz? Kiedy pierwsze usg,? Pozdrawiam was wszystkie..:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Golf Trzymam kciukasy za pozytywne dwie najwspanialsze na świecie kreski...:))) Daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Morela15 Jak malenstwo i mamusia sie czują...:))) Kurcze ten czas leci tak szybko u mnie juz 10tydz. sie zaczął...:)))) Juz nie mozemy sie doczekac naszego cudeńka. W weekend bylismy u przyjaciół na obiedzie i dostalismy prezent otwieram a tam śpioszki i buciki z napisrm VIB...very important baby..:))) Wszystkim łezki poleciały...;)))) Buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski napiszcie w którym dc miałyście transfery na cyklu sztucznym.( nie pamiętam jak to było u mnie) Rozumiem że na sztucznym można sterować cyklem ale boję się że jak jutro mi się okres rozkręci to nici z mojego wyjazdu , gdyż podczas wyjazdu będę w 14-18 dc(a tu pewnie powinien być transfer) Gonią my zapladniamy oocyty więc bez stymulacji tym razem, tylko ciekawe co z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie ok. Jestem cały czas na L4. Trochę pobolewa mnie brzuch jak na @, dużo siusiam i od kilku dni jestem zmęczona, ale to zmęczenie to może też i pogoda tak na mnie wpływa. W poniedziałek pierwsza wizyta. Raczej nie spodziewam się serduszka bo to będzie za szybko, ale pęcherzyk już będzie widać. Odliczam dni do poniedziałku Pozdrawiam Was kochane Martuskaa1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gonia Ty to jesteś niesamowita. Masz chyba jakieś siły i zdrowie nadprzyrodzone :) 11 maja walczyłaś o życie, 15 kuśtykałaś w gipsach a 17 już wyprawa do PL. Tylko podziwiać! :) Od kilu tygodni pracujesz i żyjesz na pełnych obrotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkinia ja miałam transfer 17 dc Martuskaa1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gusia88
Kinia ja miałam transfery na cyklu sztucznym ok 19-21dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Kinia Ja mialam transfer pierwszy 18 dc A drugi 22 dc. Sadze ze to zalezy od przygotowania lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
gość dziś Nie naleze do osob ktore sie użalają no moze czasem..;) Jesli mialabym usiasc płakac i zastanawiac sie jak to bedzie ..to szkoda życia. Życie mamy jedno czasem jest z górki a czasem pod górkę...z tego co.pamietam to wiecej mam pod górke niz z górki ale ide do.przodu i nie cofam sie do przeszłosci bo to mi nic nie da. Trzeba zawsze wierzyć w lepsze jutro,byc dobrym dla innych i cieszyć sie kazdą chwilą czego i wam życzę..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Martuska Ktory to dzien bedzie w poniedzialek? U mnie w 25dpt bylo widac juz serduszko..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 dpt będzie na wizycie Martuskaa1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gonia kiedy dokładnie miałaś transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Martuska Miałam 22.04 i podano 4 dniowe blastocysty. Mam nadzieje ze na wizycie zobaczysz juz serduszko...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gonia skoro miałaś transfer 22.04. To jakim cudem zaczęłaś 10 tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćccc
Dziewczyny, w przypadku pco jak wygląda stymulacja? Jest większe ryzyko przestymulowania i zagrożenia zdrowia i życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
gość wczoraj A takim cudem ze doktor prowadzacy liczy ciaze od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki! Nie lubie pisac z kims lub do kogos kto sie nie podpisuje wiec moja prosba podpisz sie nastepnym razem bedzie milej..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gonia tak, od ostatniej miesiączki wiec kiedy ta ostatnia miesiączka bo dziewczyno mocno kręcisz i koloryzujesz tą rzeczywistość... podpisuje się :) Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna aaaaaaaa
Koleżanki, czy któraś z Was miała badany poziom homocysteiny? Jeśli tak to jaki był optymalny wynik wg. Waszego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda, z moich obliczeń wg transferu Goni 22.04 wychodzi dzisiaj 9t+1d ciazy. Z miesiączki może być inaczej, dlatego powinno się liczyć wg transferu. Ale jakby nie patrzeć to początek 10tc. Cytryna ja nie miałam tego badania. Gość ja mam pcos, lekarze różnie podchodzą, jedni stosują krótki inni długi protokół. Ja mialam 3 razy dlugi. Leki dobierane indywidualnie. Tylko raz miałam podany świeży zarodek (pobrano wtedy 15 oocytow), przy kolejnych dwóch procedurach było ryzyko przestymulowania, bo pobrano aż po 25 oocytow, dlatego transfer był później. Ja nie miałam żadnych powikłań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A_gusia 9 tydzień ciąży to 9 tydzień a nie 10. Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, 9t i 1d oznacza skonczony 9tc a rozpoczęty 10tc, czyli jest w trakcie 10tc:) sie czepic nie masz czego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia u mnie wszystko dobrze:) leci 22tc:) w tym miesiacu mam usg polowkowe:) Kinia trzymam okropnie mocno kciuki za Ciebie! Martuska licze, że zobaczysz serducho!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę nie rozumiem po co sobie dodajecie ten tydzień do przodu. Bez sensu. Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GONIA2381
gość Magda dziś Posłuchaj mnie koleżanko jeśli masz jakiś problem to udaj się z pytaniami do swojego doktora i jestem pewna że odpowie ci na wszystko co cie zainteresuje. Jeśli moje...i ogólnie nasze wypowiedzi ci nie odpowiadają to przykro mi musisz zmienić forum gdyż za długo tu jesteśmy i za bardzo sie już znamy abyś ty w taki sposób się do nas wypowiadała! Więc się zastanów! Ja czasem też miewam gorsze dni ale napewno nie próbuje tego wyładować na tym forum i na innych ludziach bo nikt ci nicz nas złego nie zrobił. Miłego wieczoru ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela15 To fajnie ciesze się..:) Kurcze ten czas tak leci naprawde nim się obejrze a tu już weekend.:) No i teraz czekamy na Kinie..:)))) Aby i ją dopisać do kalendarza a i jeszcze Golf....ciekawe jak testowanko..??? Dzisiaj miałam chwile i wyłapałam na necie kartki dla przyszłych dziadków bo w przyszłym tygodniu będę sie widzieć z teściami no i myslę że :o:o:o bedą zaskoczeni..;) Pozdrawiam was wszystkie..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×