Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

MiskaD Twój Maluszek ma ogromna potrzebę ssania. Tak jak moj. Ja w pewnym momencie miałam dość kp jak jadł non stop co 2h, a tak jak u Ciebie to sobie nie wyobrażam. Dobrze ze od razu zaryzykowałam z tym smoczkiem bo pózniej pewnie byłby problem jak u Ciebie, albo u mnie z butelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miska powinien załapać aventa bo jest cienki ten smoczek i dość maly..mojej pasuje. Chociaż sa dzieci które na smoczek mają odruch wymiotny no.mój syn tak mial 15 smoczków i wszystkie blee. Jest godzina 2:20 a ja boje sie zasnąć bo gdy tylko ogarnia mnie sen, z łóżeczka dochodzi meee od 20:00 to juz chyba z 20 razy ..piata noc taka .. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miska trzymam kciuki za tego smoka, bo to nie życie, w takim rytmie można do głowy dostać..u mnie bylo podobnie jak sobie z Canpola tak ciumkala w nocy..pisalam o tym może pamiętasz 40 minut jedzenia śpiąc , 40 odbijania , nie zdążyłam odłożyć i na nowo ..;-) masakra Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są dni że mam dosyć wszystkiego, bo mały tylko przy cycku. C Często robi sobie ze mnie smoczek i nie umiem go oduczyć, bo smoczka za chiny nie toleruje... Czasami są dni, że ryczę, bo nie umiem sobie z tym poradzić. Ale najczęściej wyczuwam go i odstawiam jak się naje. Często po 10 minutach jest już najedzony. Mój to też zdecydowanie high need baby. A smoczek próbowałam mu podawać już w drugiej dobie życia i nic z tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska, Malena moja Mała tez tylko cycus, smoczek tylko od wielkiego dzwonu i to podany przez inne ręce niż mamy (zapach mamy = cycus). Najgorsze, ze Mała odkryła swoje rączki i pcha namiętnie do buzi, a potem ulewa. Ja cały czas powtarzam, ze byle do 3 Mca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kochane! Przede wszystkim gratulacje dla nowych mamusiek i ciezarowek. Dla wszystkich staraczek powodzenia i siły. O nas. Matteo oddycha samodzielnie od poniedziałku, wszystkie badania kontrolne w normie. Problemem jest jedzenie...nie chce w ogole jeść. ..i traci na wadze... Miał podwyzszone crp co swiadczy o tym, ze mialam jakas infekcje...no i mój pitulek też... Mam nadzieje, ze zacznie jeść i przybierać na wadze... U mnie laktacja w porządku, jakos idzie... Położne na oiomie sa niesamowite i za to polecam ten szpital przy klinicznej... Ja lepiej, aczkolwiek nie za dobrze.... Nie mogłam małego konkurować, bo cos mi wyskoczylo w nosie i bałam się, ze to opryszczka....mialam go na rękach raz i choc przez krótką chwilę nie czułam się pusta... Enrico kangurowal go dwa razy, za każdym razem się usmiechal... Cały czas jest posiniaczony po porodzie....i nie wygląda najlepiej moje biedaczysko. Jednakze jest piękny!!!! Mieszkanie znalezione. Dziewczyna, ktora mieszka we Włoszech, nie ma za co przepraszać. My planujemy się przeprowadzic w przyszlym roku... Nadzieja, ja rozumiem twoja reakcje do kamilii. Kamila czepila się miski i nadzieja zareagowala. Kamila nie bierz tego do siebie, my tu mamy wirtualna rodzinę i bronimy się jak lwice. Jak ktoras ma priblem to zawsze reagujemy pozytywnie...po to to jest stworzone...ja tez nie mogąc przytulac mojego małego moglabym gadac głupoty do mam, które mają inne problemy....kiedy problem dotyczy nas i naszych dzieci jest zawsze najwiekszy i nqjwazniejszy... Ja jestem wdzieczna za cale wsparcie. Jestescie cudowne.. Napiszę wiecej jak bede miala chwile. Boje sie, ze utnie mi posta. Wtedy sie poddaje.... U nas przeboje jeden za drugim...opisze buziaki Lucy1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy, dobrze że się odezwałaś, trzymajcie się tam dzielnie. Mały jest silny i da radę! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lucy dobrze ze się odezwałaś i wszystko zmierza ku dobremu :-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Lucy wieści coraz lepsze :) Dużo siły Wam życzę, trzymajcie się dzielnie. * Zaczynamy stymulację, ale się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllka
Lucy . duzo dobrego słyszałam o Klinicznej wiec Twoj synek jest w dobrych rekach xxx co do smoczkow my uzywamy Lovi.Tez mi sie wydawal duzy ale mala daje rade xxx jak Kuba byl maly to przy butelkach Nuk uzywalismy smoczkow kauczukowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllka
Czy przy kp stosujecie diete?ja nie stosuje i czasami jak mała spi to przez sen placze zgina sie i zapewne boli ja brzuszek.mysle ze czasami tak sie dzieje przez to co zjem. nie myslalam ze kp na początku jest tak trudne i bolesne.Z lewej piersi idzie nam dobrze natomiast jak mam podac jej prawa to lzy cisns się do oczu taki to bol.przewaznie jak juz zassie to bol jest delikatny ale zanim wezmie dobrze do buzki to wyc mi sie chce.czasami nie mogę sie przelamac i wtedy sciagam laktatorem.moze to jest spowodowane tym ze od poczatku mi bardzo pogryzla brodawke i choc juz jest zagojona to boli.Sprobuje chyba znow przez nakladke karmic.raz w jednej a raz w drugiej piersi zrobil mi sie bolacy guzek spowodowany zapchaniem sie kanalika.na szczescie pomogły zimne oklady po karmieniu,masowanie i przykladanie liści kapusty.Mam nadzieję ze z dnia na dzień bedzie lepiej nam szlo kp. xxx Wczoraj bylismy u lekarza bo od poczatku malej ropieje oczko w szpitalu przemywali sama sola fizjologiczna,ja w domu tez ale zrobil sie stan zapalny i smarujemy oczko mascia.W ciagu 10dni Malutka przybrala 330g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllka
A nasz synek po 2-3dniach po naszym wyjsciu ze szpitala zrobil sie nieposluszny.predzej zawsze reagował na nasze zakazy i zwrot 'nie wolno' teraz my mówimy a on dalej robi swoje.staramy mu poswiecac swoj wolny czas ale mysle ze przez takie swoje zachowania chce bardziejna siebie zwrocic swoja uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę Malena nie wiedziałam ze Twój synuś mie toleruje smoczka. Współczuje! Czyli nie ma reguły czy wcześnie podany i tak nie wziął. Moze spróbuj jakieś inne rodzaje smoczków bo sie wykończysz. U mnie z kp coraz lepiej. Synuś najada sie czasem nawet w 5 minut, coraz mniej ulewa. Brzuszek nie boli. Tak jak Annie czekałam do 3 miesiąca i juz prawie ma. Jeszcze kilka dni, ale juz jest super. Annie moj tez pcha rączki do buzi i ślini sie bardzo :) Lucy tak jak pisałam juz za chwile będziesz w pełni szczęśliwa mamusia. Dlaczego maluszek posiniaczony? Pozdrawiam Was dziewczynki z plazy na Helu :) Mały śpi w swoim namiociku a pogoda marzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy milo, ze sie odezwalas. Ciesze sie, ze idzie ku dobremu. Z dnia na dzien bedzie lepiej i lzej, maly szybko nabierze sil. Trzymam za Was mocno kciuki, zycze calej trojce zdrowia, cobyscie mogli przytulac sie bez ograniczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już próbowaliśmy niekapka ale jest ten sam problem - Wojtek nie potrafi ssać niczego poza cyckiem!!;) Xxxx Aleczka ja też miałam takie wrażenie po jakimś czasie od narodzin bączka. To chyba chodzi o to, że laktacja się stabilizuje. Ja w tej chwili mam cały czas wrażenie pustych piersi. Dopiero kiedy mały pociągnie kilka razy czuję mrowienie i wtedy wypływa mleko. Na początku to nawet był temat do zmartwień, bo myślałam, że tracę pokarm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa dziewczyny jak długo używałyście monitorów oddechu? My do tej pory;) i jakoś trudno mi go odłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy ściskam mocno i dużo zdrówka, teraz musi być juz tylko lepiej :* Xnxx Dziewczyny jaka matę polecacie dla Maluszka, nasza córcia pięknie sie juz rozgląda i jest ciekawa świata, koniecznie musze coś zamówić, będę dźwięczna za wszystkie rady. Xxxxxx Sylka ja jem ostrożnie i wprowadzam pojedyncze produkty rano i obserwuje, z czasem kp staje sie przyjemne, bądź cierpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Sylkaa- ja tez mialam problem z prawa piersia (podobno wiekszosc kobiet to spotyka i nikt nie jest w stanie wytlumaczyc dlaczego akurat z prawa). Umowilam sie z polozna laktacyjna i okazalo sie, ze o ile do lewej piersi przystawialam malego prawidlowo, tak do prawej juz zle. Kilka dni pracy i bylo duzo lepiej, chociaz do tej pory jeszcze zdarza sie, ze zle dostawie malego i znow boli. Najwazniejsze, zeby dziecko chwytalo cala otoczke, a u mnie z dolu zawsze zostawala. X Dzisiaj w nocy w koncu troszke pospalam, bo lacznie 4,5h. Filip ladnie jadl i pozniej zasypial. Chyba wystraszyl sie, ze nie odpuszcze smoczka ;) Nadzieja ja nie zawsze go odbijam, jak widze ze twardo zasnal to probuje odlozyc. Dzisiaj kupilismy smoczek z aventa. Poki co nie bylo okazji do zastosowania, bo cale popoludnie walczylismy z bolem brzuszka :/ X Lucy- wszystko sie ulozy, zobaczysz! W koncu zacznie jesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka ja jadlam absolutnie wszystko, zadnej diety nie stosowalam, a do palpitacji serca doprowadzalam moja tesciowa jedzac czekolade czy kapuste, generalnie wciaz mnie strofowala o jedzenie. Mlodemu nic sie nie dzialo, a brzuszek moze dziecko bolec, bo ma niedojrzaly uklad pokarmowy, stad tez te nieszczesne kolki. Nas ominelo, ale my bardzo czesto kladlismy go na brzuszku, zgodnie z zaleceniami pediatry i poloznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska cos w tym jest, co napisalas odnosnie tego, ze dziecko zawsze tolreuje lepiej jedna piers. U mnie najpierw lepiej szlo z prawej. Polozna laktacyjna w szpitalu nawet mowila cos o tym i kazala na rozne sposoby przystawiac do drugiej.no i jak tak sobie pracowalismy nad lewa, to sie przestawil na druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ściskam kciuki z całych sił! X Syllka, mnie bardzo bolały sutki przy karmieniu, mały zbyt płytko chwyta, łzy mi leciały, zaciskałam palce u nóg, ale się nie poddałam. Po czasie przestało boleć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllka
Miska Może faktycznie zle cos ja przystawiam.Z lewej elegancko je,a właśnie z prawej moze zle chwyta brodawke bo boli mnie najbardziej na dole.Tylko ze bardziej na dole boli nawet przy sciaganiu laktatorem.Jeszcze porozmawiam o tym z polozna tylko ze ta ma teraz 3tyg urlopu a musze jej pokazać jak przystawiam bi tłumaczenie przez telefon nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja78
Zuzka używaj monitora do roku, po co masz go teraz odłączać..a spróbuj z niekapka wyjąć zaworek i założyć tylko ustnik, posadź synka i powolutku przechylaj mu kubeczek :-) mojej sie to spodobało i teraz sama sobie trzyma siedząc w leżaczku i po troszku popija :-) cieszy sie no samo leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annie my mamy Tiny Love i szczerze mogę polecić:-) ma fajne żywe kolory, milą muzyczkę warto zainwestować. Do porównania mam farmę Canpola i juz nie jest tak bardzo ciekawa dla małej..zaraz poszukam i wstawię link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko próbowałam bez zaworka. Zachłystuje się sierotka! Chociaż wlewam dosłownie kilka kropelek! Poza tym po chwili się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka to troszkę poczekaj parę dni, a może bidon- ze słomki pociągnie..kilka dni a będzie duża różnica , w końcu cos załapie nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×