Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Szmacioszka biszkoptów nie będę jej dawać napewno :-) a kasze mam nadzieje ze załapie jeszcze łyżeczka, póki co jest ok nie ma ciśnienia ;-) najważniejsze oprócz mleka które do roku jest nr.1 na tym etapie są warzywa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nadzieja ja też biszkoptów dużo nie podaję, jest to może jeden na tydzień. Głöwnie owoce i warzywa. Do tego czasami rybka lub mięsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez będę gotowała sama ale póki co nie opłaca mi sie, bo dopiero próbujemy co smakuje (czasem zje dwie łyżeczki i dojada mlekiem a czasem cały słoiczek ) a po drugie na sam początek wole przebadany słoiczek niż warzywa ze sklepu bo niestety nie mam dojścia do takich super z przebadanej na bieżąco ziemi :-) czy mięsa cielęciny, królika z pierwszej ręki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Ja też początkowo kupowałam gotowe, aby sprawdzić co małemu smakuje. A teraz już mu gotuję sama. Głównie króliczka, bo można kupić w Lidlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz owoce ze swojego sadu to super :-) ja miałam śliwki to wcinała mus , nawet kilka słoiczków pasteryzowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biszkopt na forum urósł do rangi owocu zakazanego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Tak mam owoce z ogródka cioci. A w ogóle to dla Juniora słoiczek to za mało, on wcina pękatą bulionówkę owoców i taką samą obiadku. Mąż i mama dziwią się ile mu przygotowuję, i że tyle zjada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz jaka sensacja dla Ciebie:D nie musisz książek czytać wystarczy o biszkopcie i cały zafascynowany ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Niby dużo je, a waga 8930 g i wzorst 80 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba optymalna ? Jaką miał urodzeniową? Ja niewiem jaki moja ma wzrost bo u nas nie mierzą, musze sama to zrobić (body zakłada na 74 przeważnie, i ogólnie ubranka) ale waży 8700 g i nie ma na rączkach i nóżkach kiełbasek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w końcu normalna noc 20:30-02:30-6:00 chociaż nie pogardziłabym drzemka do 8 mmm marzenie ;-) udanego dnia wszystkim PS.u nas lalo cala noc teraz 8 stopni brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmacioszka- mam pytanko. Pamiętam, że miałaś robić usg genetyczne w evi-med, chyba go nie zrobiłaś ostatecznie, ale czy byłaś tam kiedykolwiek u ginekologa? Moj syn kończy za 8 dni rok i waży 9850g a ubranka dopiero teraz zmieniłam na 80 cm. Nadzieja- spróbuj kaszkę Humana kukurydzianą bezsmakową lub jaglaną hippa. Moj syn nie je kaszek bobovita i Nestle, za smakowymi nie przepada i ja kupuję te do których dodaje jego mm. Jak zaczęłam rozszerzać dietę to kupiłam krzesełko do karmienia z regulowanym oparciem także mogl w nim jeść jak jeszcze nie siedział prosto. Do wprowadzania posiłków podeszłam czysto zadaniowo. W głowie miałam plan i realizowałam kolejne etapy , jeśli byłby problem z warzywami to nie wprowadziłabym owoców i jeśli już zaczęłam podawać obiadek to już tak było codziennie, nieważne ile zjadł, teraz nie ma warzywa którego nie lubi, wcina każde które mu dam i jeszcze nowości domaga się więcej. Mam też kilka zasad czego mu na pewno nie dam do jedzenia,ale nie będę tutaj o tym pisać. Nad morzem także deszcz. Ania- ale in vitro będziesz mieć w klinice tak? Oby wszystko udało się jak zaplanowaliście. Azzurro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azzurrobz z tym nie siedzeniem to byla przenośna;-) moim zdaniem po prostu nie daje sie jedzenia dziecku które niepewnie trzyma głowę w pionie jesli nie jest podparta..dla mnie to takie logiczne. Karmie ja w leżaczku Tiny love i jest ok, nie kupuje krzeselka narazie bo chce drewniane ze zdejmowanym stolikiem. Kaszki Nestle czy Bobowity tez miesza sie z mlekiem modyfikowanym oczywiście ;-) Ale może rzeczywiście kupie bezsmakową..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azzurro gdzie kupujesz Humane ? Je samą czy dodajesz mus jakiś owocowy do niej? A co do wzrostu to oboje jesteście wysocy i synek chyba tez urodził sie dlugi? Pewnie później pójdzie w górę jak burza ..moja teraz idzie bo 68 juz za małe a na krótki rękaw mam kilka body na 80 cm i dobre.. Jak w ogóle się czujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1986_86
Mam wspaniałe, a przede wszystkim dobre wiadomości :-D !!! Żołądek mojego Synka jest na miejscu, dzisiaj wstałam przed 5, zmotywowałam się by coś zjeść i tym sposobem zapełniłam brzuszek śpiocha ;-) :-) Jestem po prostu szczęśliwa i spokojna. Dziękuję za wsparcie! P.S. Nadzieja, ja kupuję do dzisiaj ubranka Nexta dla Synka. Uważam je za jedne z lepszych gatunkowo. Zaczęłam kupować zanim jeszcze maluch się urodził, dziś ma skończone 2 latka i nadal jesteśmy chociaż częściowo wierni Nextowi ;-) pozdrawiam Was ciepło, ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z tym rozszerzaniem diety tez nie mozna dac sie zwariowac. Nowe wytyczne who mowia o tym, ze zarowno u dzieci karmionych piersia jak i mm nalezy rozszerzac diete po 6-tym miesiacu. Nie ma co naskakiwac na kogos, ze zwleka z tym. Mam znajoma, ktora po 5 m-cu rozszerzyla dziecku diete poprzez blw i ja bylam pelna podziwu jak pieknie sobie radzi z jedzeniem, innej dziecko nie chcialo jesc nic innego poza mlekiem do 8 m-ca, konsultowala sie z trzema pediatrami, bo ja to strasznie martwilo. Odpowiedz roznymi slowami, ale generalnie brzmiala, najwyrazniej nie jest gotowa na inne pokarmy, skoro je mleko i jej to wystarcza to dobrze, ale konsekwentnie probowac z nowymi pokarmami. Teraz dziecko je wszystko. Moje dziecko czasami zje biszkopta, czasami zje chrupka kukurydzianego albo kukurydziano-jaglanego,wafelki do lodow, kilka razy jadl herbatniki i paluszki, ale tez nie jest tak, ze zajada sie nimi codziennie. Czasami to jedyna rzecz, ktora jest w stanie utrzymac go w wozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nadzieja, waga ok, przybiera i to jest najważniejsze. A urodził się z wagą 4140g i też nie ma baleronów, jest szczupły i wysoki. X Azzurro dobrze pamiętasz, miałam umówioną wizytę w evi-med, ale nie poszłam i nigdy nie byłam tam u gina. Chodziłam do szpitala w Wejherowie. Dr też miał certyfikat fmf. Zależało mi wtedy na konsultacji odnośnie przezierności. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja- ja kupuje Nexta, są zajeb..., oczywiście nie kupuję tam ciągle, bo cenowo sporo wychodzi ale jak coś mi się szczególnie podoba to biorę. Fantastyczne ciuchy ma też Mayoral , ale również trzeba trochę kasy wydać, jednak te z serii bardziej eleganckiej to są prawdziwe perełki. Kaszki Humana są tak jak Hipp pakowane w kartoniki. Ja kupuję w Rossmann ,Auchan, były w Kauflandzie ale ostatnio chyba zlikwidowali bo ostatnio u mnie nie bylo. W tym pierwszym widziałam wczoraj, że są na promocji z 12zl na 7,59. Są wydajne bo wrzuca się tylko 3 łyżki, jest kilka sposobów przyrządzania gdyż one są także dla alergików. Ja wybrałam sposób pół mleka pól wody. Kupuję wszystkie ich rodzaje oprócz jednej, właśnie smakowej - kukurydziano jabłkowej, bezsmakowa jest bardzo dobra. Mój uwielbia ich gryczaną. Nie dodawałam żadnych owoców do 10 miesiąca, teraz czasem coś dodam ale rzadko bo synek zjada na deser duży słoik musów więc zaspokoja nawet nieco ponad normę dzienne zapotrzebowanie. Kaszę je codziennie na drugie śniadanie, pierwsze to mleko:-) Co do mnie to w 9 tc miałam stracha bo dostałam ponownie plamień ale jeszcze z silnym bólem brzucha. Miałam schodzić z luteiny a jeszcze mi doszedł duphaston. Po kilku dniach na szczęście było już dobrze, teraz jestem 11 t 2 d i za tydzień jak będzie wszystko Oki to powiem w pracy że jestem w ciąży, rodzina jeszcze nie wie. Do lekarza muszę chodzić z synem bo nie mam z kim go zostawić, ostatnio całą wizytę się wydzierał że lekarz wypisując kartę ciąży narobił błędów i kilku badań nawet nie wpisał. Mdłości przeszły, brałam na nie tabsy mamarin. Syn przy urodzeniu miał 54cm. Azzurro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Ola, super, że wszystko ok. X Nadzieja mam kilka rzeczy z nexta i są super jakościowo. Śpiochy bawełniane rewelacja. X Azzurro dobrze, że bóle mineły. Pamiętam, że mnie cały czas bolało. Po 20tc było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Griszanka- oczywiście że nie można dać się zwariować ale też wytyczne who które ciągle się zmieniają są dla mnie akurat mniej ważne. Bardziej polegam na 'własnym podwórku ', doświadczeniu pokoleniowym i fachowej literaturze napisanej przez polskich specjalistów. Zanim urodziłam swoje dziecko, zajmowałam się cudzymi niemowlakami, cała 4 będąc na mm jadła inne rzeczy od 4 miesiąca, nikt 15 lat temu nie korzystał z neta i jakiś wytycznych who. Oczywiście jak dziecko nie jest gotowe to na sile nie ma co wciskać jedzenia, ja też nie wciskałam i zaczęłam rozszerzanie jak maly miał 4,5 miesiąca. Koleżanek dzieci wcześniej. Ostatnio chirurg szczękowy mi powiedzial że polskie niemowlaki nie mają rozwiniętego aparatu rzucia, bo za długo jedzą papki, jak się zacznie późno dawać inne pokarmy to wtedy może być tak że roczne dziecko nie potrafi gryźć grudek. Ale to już każdego sprawa. Szmacioszka- dziękuję. Ja chyba wlasnie tam pójdę na genetyczne. Jeszcze myślę. Ola- świetne wieści Azzurro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Griszanka masz racje z wprowadzaniem nowości, Junior raz chce samo mleko, a innym razem jest blee i chce tylko obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez kupuje z Next i podzielam Wasze zdanie :D tylko się zastanawiam czy może ktos ma jakiegoś poleconego dostawcę z allegro, i jest taniej niż w sklepie :-) ? X Azzurro no to dobrze ze się układa..nie masz lekko bez pomocy..chociaz ja jej tez nie mam ;-) ale do lekarza czy kosmetyczki mogę z m zostawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja- mój syn to jest teraz na takim etapie że nawet nie zostanie z nikim prócz mnie i męża, szuka nas i płacze. Więc nawet koleżanka nie może go popilnować. Do dentysty też z nim pojechałam. Nie wiem jak zrobię usg genetyczne bo ono trwa dłużej . Jak mąż nie będzie mógł się urwać z pracy to kiszka. Jeszcze gorzej będę mieć jesienią bo najprawdopodobniej mąż pojedzie na kontrakt do Niemiec na min 9 miesięcy. W ogóle to mnie przeraża jak sobie poradzę po urodzeniu drugiego dziecka, syna zapisalam do żłobka i chyba od stycznia pójdzie, oby nie chorował. Gdybym była w innej sytuacji zdrowotnej albo miała zamrożony zarodek to wcześniej niż po dwóch latach od porodu bym się na dziecko nie zdecydowała. No i już więcej też nie planuję ciąż, jak donoszę tą, to muszę znów pomyśleć o jakieś antykoncepcji bo nie chcę utknąć na lata w pieluchach , no chyba że mnie meno wcześniej dopadnie. Szmacioszka - dla mojego synka mleko póki co to jakiś magiczny napój,jak widzi że go przyrządzam to się cały trzęsie i mnie pogania. Teraz przechodzę na numer 3. Azzurro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azurro a ty naturalnie zaszłaś teraz w ciążę?Przepraszam jeśli pytanie nie na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 14:30- nie ma za co przepraszać, niespodziewanie zaszłam naturalnie. Azzurro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia83
Nadzieja ja polecam tez kaszki Holle. Można kupic w Gemini. Maja bardzo dobry skład. Kupiłam na poczatku Next i super jakość. Tak samo chwale sobie H&M i Ralph, body po tylu praniach wygladaja jak nowe. Pinokio i cool club ok ale widac zużycie po praniach jednak. Ola wiedziałam ze tak bedzie! Gratuluje zdrowego synka. Twoje chłopaki beda razem dziewczyny rwać na imprezach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×