Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gość malamii89
Kinia 3nam mocno kciuki:* wierze, ze teraz Ci sie uda:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartuskaa1985
Kkiniaa trzymam mocno kciuki!!! Ściskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kinia ja tez 3mam. golf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane to nie mój czas. Jeszcze nie teraz!!!! Ale nie dam się, prędzej wyląduje w psychiatryku ale się nie poddam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia ;* ja pier.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Kinia Wojowniczko! Przytulam Cie i nadal trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kinia:(( jeszcze masz mrozaczki wiec masz po kogo wracac;)) 3maj sie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia83
Kinia kurde.... ale przyjdzie i Twój czas. Walczysz dzielnie. Martuśka gratulacje! Milita! Ale super ze sie odezwalas. Wywoływałam Ciebie jak byłaś w ciazy bo chciałam sie dowiedzieć jaka płeć drugiego malucha. No cudownie. Dziewczynka! Pamiętasz jak pisałyśmy ze z IVF to pewnie same chłopy beda Hihi. Super! Jest nadzieja ze czeka na mnie dziewczynka. Moj maluch ma juz 9 miesięcy i wracamy po drugi zarodek we wrzusniu tego roku lub w czerwcu przyszłego. Troche sie boje takiej małej różnicy wieku... dlatego jeszcze nie moge sie zdecydować na ten wrzesień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartuskaa1
Kinia przykro mi bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia ..dzielna jesteś wiesz . I dlatego Ci się uda, nie poddawaj sie. Głowa do góry !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Kkinia Głowa do góry... Walczymy do skutku...ten najlepszy czas jest jeszcze przed nami kochana. Wierze w to.! Trzymaj sie...odpocznij zbierz mysli do kupy i do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćmartuskaa1 - lekarza trzeba słuchać :-) Ja betę robiłam tylko 2 razy w 13dpt i 15dpt. x Ania1602 cudownie :*:*:*. Jak się czujesz ? Jakieś dolegliwości ciążowe męczą ? x Kkiniaa84 - szkoda,że to jeszcze nie ten czas. Jednak pamiętaj, że my tu wszystkie wierzymy w Ciebie. Ja wlacząc 11 lat o dzidzię po kazdym nieudanym transferze wątpiłam w powodzenie i ostatnia śnieżynka ma 4 zęby i uśmiecha się do mnie milion razy dziennie, a jak się obudzi to śpiewa ;-) Trzymam kciuki za Twoje szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję wam za kciuki i za dobre słowo. Jest ciężko, bardzo ciężko ale walczymy dalej.... Teraz zabieramy dwa zarodki( które są razem zamrożone) zobaczymy co z tego wyjdzie. Jeśli nie wyjdzie to??? Mamy zamrożone 7 oocyty i chyba ruszymy z nimi, tylko się zastanawiam czy np jeśli po rozmrażaniu zostanie 3-4 czy jest sens je zapladniac czy ruszyć że stymulacja od nowa bo z tych 4 jak nam się np zaplodni tylko 1 to znowu zapłacimy kupę kasy a tylko jedno podejście. Kolejna opcja. Ma ruszyć dofinansowanie w warszawie do ivf do 3 razy po 5 tys więc to mnie trochę podbudowywuje. W kwietniu ma być już podpisane, oby tak bylo. Jednak z tego co czytałam jest tam ograniczenie wiekowe 40 lat, myślicie że to chodzi o obojga partnerów czy tylko dotyczy to kobiet??? Hsg, histeroskopie miałam, co myślicie żebym zrobiła laparoskopie???? Fakt to wszystko do obgadania z lekarzem ale chciałabym poznać wasze opinie, jakieś dodatkowe badania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kinia masz jeszcze tyle opcji...ale zabierzesz dwa i sie uda zobaczysz;)) Ja zmienilam klinikd i dr pierwsze co to laparoskopia bo to jest podstawa w sumie tylko tego nie mialam...juz zalatwilam sibid na nfz bo prywatnie to 4500zl:/ Dziewczy y ile po laparo trzeba odczekac aby miec transfer badz stymulacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami tak się cieszę że działasz!!!!!!! Jestem z ciebie dumna!!!! Słońce zaswieci jestem pewna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami super ze działasz , ze zmieniłaś klinikę! Nowe starania, nowe wyzwania i nowe nadzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkahha :* Męczą mnie mdłości, czasem większe, czasem mniejsze i brak apetytu rano i wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartuskaa1
Dziewczyny umieram ze strachu. Dziś pierwszy dzień w pracy, 14 dpt. Wczorajszy wynik bhcg to ponad 1880. Dziś zaczął mi się tak dziwnie napinac brzuch, nigdy tak nie miałam. Po godz 17 poczułam, że coś jest nie tak... Pojawiła się krew. Zadzwoniłam do lekarza, wszystko mu powiedziałam. Kazał leżeć, wstawać tylko do toalety i obserwować czy plamienie się nasila czy nie i czy nadal pojawia się napięcie brzucha. Wizytę mam 23 ale powiedział że mam codziennie meldować co i jak. Jeśli nic się nie będzie poprawiło to wizyta będzie szybciej. Boję się jak diabli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdykam martuska wiem co czujesz bo przechodziłam przez to, bardzo mocno jestem z tobą i mam wielką nadzieję że wszystko będzie ok, zresztą inaczej być nie może!!!!! Moje kciuki mocno zaciskam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuska bierz nospe, magnez i leż naprawde plackiem. Lekarz zwiększył Ci progesteron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Martuska no niestety, ale leż. Też tak miałam, początkowo trochę zbagatelizowałam, ałe potem L4, zwiększyłam luteinę i brałam relanium oraz nospę max. X Kinia przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Martuska1 Glowa do gory..lezec i odpoczywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Kkiniaa84 Wiem co czujesz ale masz tak.jsk dziewczyny pisza inne opcje w zapasie! Zobacz pierwszy transfer mialam.nieudany i tylko 2 zarodki...teraz Podchodze do drugiego i wszystko od nowa Nikt mi nie pomaga finansowo a do kliniki mam 1300 km...wiec głowa do gory kobieto Ochłoń..odpocznij i do przodu bo czas ucieka a nie ma co czekać..;)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Martuska jak się trzymasz??? Mam nadzieję że lezysz plackiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartuskaa1985
Leżę plackiem dosłownie. Chodzę tylko na siusianie. Rano wstałam i jeszcze plamiłam. Teraz odpukać nie, raczej lekko tak "podbrudziam " (jeśli tak mogę to napisać) ze 2-3 razy podczas podcierania się. Brzuch też lepiej. Choć jeszcze trochę się napina. Jestem w stałym kontakcie z lekarzem. Wstępnie na jutro jak coś kazał nam przyjechać. I taki mamy plan. Nawet jeśli nie będę już plamić, chcę mieć głowę spokojną wiec niech mnie zbada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia83
Martuśka współczuje tego plamienia. To mega stres. Dobrze ze leżysz. Zwiększyłas progesteron? Kiniaaa ja bym wykorzystała te ooocyty co masz. Odchodzi Ci koszt całej stymulacji. To bardzo dużo. Ja robiłam histeroskopie przed druga stymulacja. Ale Ty juz miałaś. Wykazała coś wtedy bo nie pamietam? Swoja droga cudownie ze Hanka dofinansowuje IVF. Malamii świetne wieści. Gdzie teraz jestes? Wczesniej byłaś w Gynacentrum Katowice? Cos takiego tak, jesli nic nie poplatalam... Ania kiedy teraz masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×