Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gość gość
To się pochwaliłaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1212
Gonia gratuluję serduszka. Spokojnej ciąży życzę. Xxxx Nela niech Wam córcia zdrowo rośnie. Docierajcie się:) Xxxx Morelko super skład się szykuje;) będzie parka brzdąców. Mój M też chce dziewczynkę, a mi to jest bez różnicy. Przy pierwszym mieliśmy fioła na punkcie córeczki. Wyszedł cudowny chłopczyk, więc jak dla mnie znowu może taki być;) Xxxx Kinia termin mam na 8.11 ale pewnie cc przeniesiemy na październikowy termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jestem załamana spada mi progesteron 3 dni temu miałam 20,70 zwiekszyli mi prolutex do 2x1 a dzisiejszy to 9,80. Czy już mogę stwierdzić że ciąży nie będzie. Dziś jest 5 dpt. Serce mi pęka bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość - każda z nas jest inna i organizm inaczej reaguje.. Ja bóle jak na @ miałam tuż po transferze aż do 12 tc.. x Nela40 - wielkie gratulacje!!! Dużo zdrówka dla Was :) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z dziś - wez dodatkową ilość progesteronu mimo zwiększenia prolutexu. Luteine pod język 3x2 nie zaszkodzi na bank lub dopochwowo i dzwon do skutku do lekarza.. x Gonia - gratuluję serduszka! x Martuska - oby dzisiejszy transfer był pomyślny dla Was.. x P.s. czy naprawdę tak ciężko się podpisać pod postem.. Odpowiada się komuś i nie wiadomo komu.. Wkurzajace.. Pomijam głupie wpisy gości rzecz jasna, może faktycznie niech się lepiej nie podpisują.. x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Trzymam kciuki za wszystkie was kobietki..:))) martuśka daj znać jak tam u ciebie..;) kinia...kiedy masz biopsje..? biedronka...nie dziekuje ;)...ale fajnie że wspieracie to jest duży plus dla mnie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też miałam problemy z progesteronem. Brałam końskie dawki 3x4 luteiny dopochwowej i 3x4 luteiny podjezykowej. Powoli zmniejszalam dawki aż do 24tc. Zwiększ progesteron. Zawsze jest nadzieja. U mnie się udało mimo bardzo niskiego progesteronu w 3dpt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Nela40 gratulacje kochana oczywiście że cię pamiętamy, dużo zdrówka dla was. Gonią wczoraj rozmawiałam z dr drugiej biopsji jednak nie będzie a już byłam zapisana na wtorek. Otóż dr konsultowala moj***adanie z ta osoba co badala te tkanki i osoba ta powiedziała że nic nie wskazywało w nim na cokolwiek złego a skoro jestem po antybiotyku to możemy odpuścić. Więc na koniec tego cyklu muszę się umówic i w kolejnym ruszamy z kopyta. Tylko mam problem bo mam wyjazd i to będzie wypadać tak w okolicy owulacji i musze przesunąć okres o tydzień, myślicie że będzie problem??? Martusia kciuki puchna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane dotrwało 5 zarodków. Wczoraj wzięliśmy dwa, a 3 zamroziliśmy. Lekarz powiedział, że są bardzo dobrej i dobrej jakości bo 5AA i 4AA. Dzięki za wszystkie zaciśnięte kciuki :) Martuskaa1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia super wieści. No więc kochana jesteś w ciąży, kiedy testujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedzi. Zwiększono mi dawkę duphastonu 3x1 oraz luteine 4x1 dopochwowo i zostaję prolutex 2x1 . Czy któraś z was oprócz agusi miała też niski progesteron i mino tego się udało. Czy to już świadczy o tym ze nie ma zbyt wielu szans na ciążę. Transfer miałam w poniedziałek 15.05. Podana 5 dniowa blastocysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś [14:57 ja dzis jestem 28dpt i tez biore Prolutex od samego początku i Crinone żel dopochwowo. W 7dpt zrobiłam test sikany i już wyszły mi 2 kreski oczywiście co zauważyłam na drugi dzień..;) i tez miałam blatosycty Także trzymam kciuki ..;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia fajnie cieszę się że i u ciebie sie pomału układa i rzeczywiście być może druga biopsja nie jest potrzebna w sumie nie jesteśmy lekarzami więc oddajemy im sie w ich rece i myśle ze wiedzą co robią..:) Dawaj znać .::))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agusia - 3x4 luteina dopochwowo, ale jaka 100 czy 200? Pod język bralas 50-tke? Bo to też istotne jaka dawka dobowa w sumie wychodzi.. Ja dopochwowo bralam 3x2 200, czyli 3x po 400j i pod język 3x2 50tki potem zwiększył dawkę do 3x2, ale 100tki.. I też skończyłam brać po 20 tc i to sporo, bo estrofem mi odstawił w 18 tc, a luteine sporo później. A przy kolejnych transferach będziesz decydowała się na weryfikację, czy już zdasz się na siebie, bo w sumie wiadomo już w czym rzecz, zwłaszcza że dostęp on line do poprzedniej weryfikacji jest ;) Pytam bo my się w końcu zdecydowaliśmy, ale tylko przez M.. Ja nie chciałam. x Martuska - kciuki dalej mocno zaciskam, bo blastki śliczne.. Ciąża musi być :D x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona ja brałam 3x4 (100mg) dopochwowej i 3x4 (50mg) doustnej. Czyli tak jak Ty. Ja raczej juz nie bede się decydowac, mialam weryfikacje 3 razy wykupione, wiec znam schemat postepowania - zwiekszania i zmniejszania dawek, także będę badać sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agusia - no wlasnie.. Ja też nie chciałam tych weryfikacji.. Ale M się uparł.. Chyba mi nie ufa ;) A tak serio to mnie do nich chyba jedynie skloniło to, że wcześniej był to świeży transfer, a teraz jest crio.. Lekarz powiedział, że jest inne postępowanie w przypadku crio, no i to chyba zaważyło na naszej decyzji.. Też zdecydowaliśmy się na AH. Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy miał ktoś z was po transferze skurcze macicy. U mnie dziś tydzień po transferze i od dziś zaczęły się takie lekkie skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie miałam. Moim zdaniem możesz jutro spokojnie zrobić bhcg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że powinnaś brać no spe , Ale inne koleżanki niech się jeszcze wypowiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość - Kkinia dobrze pisze.. No-spa plus magnez i względny odpoczynek.. Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No-spa i magnez oraz dużo leżeć. Martuskaa1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Zrobiłam dziś test z krwi ale wynik jutro po 15. Jeszcze mam jedno pytanie. Progesteron robiłam w 2 różnych laboratoriach i są różne jednostki: w jednym ng/ml a w drugim nmol/ l dzisiejszy wynik to 86.39 nmol z piątku 9,70 ng/ml czy ten dzisiejszy jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GONIA2381
gość dziś Witaj..:) A w jakich to dniach robiłas badania progesteronu ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki:))) U mnie ok czuje sie dobrze wrecz za dobrze..;) Pomalutku czas leci z obliczeń doktora zaczął sie 7 tydz...:))) ciągle spoglądam na zdjęcia z usg i nie moge sie napatrzeć..;) martuśka...jak tam u ciebie jak samopoczucie i ogólnie jak sie czujesz???? kinia ....trzymam kciuki kiedy startujesz dokładnie? pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nigdy nie miałam wyniku w nmol/l. Ale z boku powinnaś mieć wartości referencyjne i jeżeli mieści się w normie lub jest wyższy to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×