Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Alexvandekol piękny przyrost! Nie mogę uwierzyć, że jesteś w ciąży, bo urodzilas chwilę przede mną :) ale bardzo się ciesze i trzymam kciuki ;) Felicita ja nie robiłam tych badań w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex super przyrost. Nic się nie martw! Felicita nie pomogę, bo nigdy nie miałam tego badania. A ja właśnie robię glukozę. Mdli mnie okrutnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten gość z wczoraj z 21.. to ja Zocha82, jeszcze raz gratuluje Alexvan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczyny !!! dziś będę dzwonić umawiac sie na środę na wizytę serduszkowa.... zuzka- glikoza to bylo dla mnie najgorsze badanie. ten smak pamietam do dzis ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alex będę głaskać brzuszek żeby i w końcu na mnie przeszło :) Witajcie dziewczyny. Ja już po urlopie... w sumie to już o nim zapomniałam. Czytanie na forum już nadrobiłam. Za tydzień robię pozostałe badania od immunologa i wizytę chyba umówię sobie też na 18 września żeby dwa razy trasy nie robić. Tak pojedziemy najpierw Poznań, później do Łodzi i do domu. Czekamy wtedy jeszcze na wynik kariotypu i powrót do kliniki. Martuskaa1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Biedrona1979 Trzymaj sie kochana i głowa do góry..nie poddawaj się trzeba próbować probowac i jeszcze raz próbować..oczywiście jeśli sytuacja nam na to pozwala a nasze uczucia kobiece..wiesz jak to z nami po nie udanej próbie rozklejamy sie na maxa i zwalniamy tempo do walki dalej ale zawsze jest nadzieja o którą musimy walczyć i tego Co życzę z całego serca...siły i wiary....:)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia - Biedrona juz ma synka z ivf, który ma 13 m-cy, został im jeden zarodek, podeszła do transferu ktory niestety się nie udał. Pisała ze juz nie podejdzie do kolejnego ivf, dlatego wszyscy życzą jej naturalnego cudu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
a_gusia88 Kojarzyłam że ma juz synka ale nie byłam do końca pewna bo nie jestem juz na bierząco z tematami..;) W życiu róznie bywa ja też nie wierzyłam że kiedyś bede miała jeszcze szanse spróbować a jednak..sprobowałam i sie udało. Biedrona trzymaj sie kochana..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Alexvandekol bardzo bardzo ci gratuluję, warto wierzyć w cuda które czasem nas zaskakują. Biedronko nie pisz że cuda cię omijają bo twoje pierwsze dziecko to olbrzymi ,największy cud , prawda???Ja okres dostałam 3 dni po odstawieniu leków. U nas w przyszłym tyg kejny transfer. Martusia witamy po urlopie Gonią jak się czujesz?? Malami mocno trzymam kciuki, mam nadzieję że okres nie przyszedł i beta ruszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Alex gratulacje... Gonia miałaś robioną tą amniopunkcję? W U mnie niedługo usg połówkowe jak ten czas szybko leci, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Kinia i Małami trzymam za Was kciuki ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miała któraś z was powtarzana histeroskopie??? Ja miałam robiona w grudniu 2015 później byla ciąża w marcu 2016 . Wczoraj na wizycie dr zasugerowała że może warto by było powtórzyć histeroskopie bo może po tej ciąży coś zostało czego nie widać na usg dlatego te zarodki nie chcą z nami zostawać. Trochę jestem wkur... Program dofinansowania ma ruszyć na jesień a ja mając zamrożone zarodki nie mogę być zakwalifikowana do programu. Nie dość że leczę się tak długo, wydałam multum kasy to refundacji nie dostanę ,skandal ( chyba że uda mi się wykorzystać zarodki do tego czasu) Malami odezwij się?¿?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Kinia U mnie ok czuje sie super:)) Eliza Nie robiłam amimopunkcji :) Kiedy masz badania połówkowe i na kiedy termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Felicita Witam na forum..;) Jak po wizycie??? Odezwij się..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkinia - wierze... ze zadne kolejne dofinansowania nie beda Wam juz potrzebne. Tak... Masz racje... Nasz synek jest ogromnym cudem :) Malamii - ??? Gonia - dziękuję :) x Biedrona 1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia83
Kiniaa ja miałam tylko jedna histeroskopie. Ale faktycznie moze warto. Od razu zrobią Ci scratching przed kolejnym transferem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Gonia połówkowe mam w przyszłym tygodniu. Termin mam na 4 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Ucięło mi posta.... Gonia a ty na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
gośćEliza Połowkowe mam 30.08 a termin na 10 Stycznia..:))) Także startujemy ktora pierwsza...;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dziewczyny chyba zawalu dostane!! dzisiaj mam 17dtp bete mialam zrobic tydzien temu...ale balam sie tydzien temu mialam dostac @ ....nie przyszla.. dzis pojechalam na bete bo leki mi sie koncza beta 3238 w 17dpt chyba pomylka no bo nie wierze....m zaraz jedzie po test ....moze potym uwierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami łzy w oczach się kręcą, gratuluję!!! Uwierz w swoje szczęście to się dzieje naprawdę!!!!!! Tak bardzo się ciesze z twojego szczęścia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malami :-) zaglądając tu od czasu do czasu miałam ogromna nadzieje, ze wreszcie przeczytam Twój post o pozytywnej becie :D Gratuluje !! Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morela15
Malamii beta jest raczej bardziej wiarygodna od testu zwyklego:) suuuper! Teraz dzwoń po recepte na leki i umawiaj sie na wizyte!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gusia88
Malamii bardzo się ciesze! Podziwiam za cierpliwość i życzę cudownej i spokojnej ciąży :) wynik jest idealny jak na 17 dpt! Coz za wspaniałe wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamii mam ciary!!! Kciuków nie puszczam! To transfer ostatniego zarodka który mieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malamii , aż mnie ciary przeszły!!! Jeszcze nie gratuluje, ale zaciskam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze..... musi być dobrze!!! Ściskam Cię mocno Martuskaa1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dzieki dziewczyny:* teraz to sie dopiero stresuje czy bedzie ok przyrastac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
tak julia to byl nasz ostatni zarodek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malami teraz to powinnaś się tylko cieszyć bo i tak nie masz na nic wpływu. Myśl pozytywnie a tak będzie. Sprawdź przyrost i umawiaj się na usg powyżej 1500 widać już pęcherzyk. Trzymam kciuki za rozwój sytuacji! Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Malami Super..:))) Gratuluję...ta walka i czekanie zostało Ci wynagrodzone..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×