Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gość Morela15
Kinia jesli to przyszly tydzien to juz bedziesz wiedziała czy jestes w ciąży, więc wtedy ewentualnie byn powiedziała babci o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia wszystko dobrze. Raczki widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecina. Kinia wszystko dobrze. Widzialam raczki ,nozki nie widac bylo. A tak poza tym wszystko okej. Golf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZosiaD- gratulacje dziewczynki, bedzie parka :) już chyba nawet domyślam się jakie imię jest faworytem ;) Zocha82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf bardzo się ciesze że wszystko jest dobrze. Martusia z kalendarza wynika że dziś ty masz wizytę oczywiście po daj znać co postanowiliscie z doktorem. Morelko mój dzień to 19.07 dzień prawdy. Dziś mam 38dc okresu brak ale zapewne to sprawka leków. Im bliżej dnia "O" tym coraz mniej nadzieji, dziś pada deszcz jest pochmurno, smutno i tak też się dziś czuję. Miśka dziękuję za informacje odnośnie tego wirusa paskudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia czemu tak dlugo czekasz z testowaniem? Moglabys juz dzisiaj isc...po co sie tak męczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
~Zocha82 wybraliśmy inne imię, a raczej mąż wybrał a ja się zgodziłam :) Walczymy z Wojtusiem z gorączką od 3 dni, dzisiaj mieliśmy największy skok do 39,8 co najgorsze po nurofenie temperatura nie spadła, pojechałam do lekarza, dostaliśmy receptę na inny lek, mąż zrobił mu chłodną kąpiel, ja później okłady i zasnął z temperaturą 38,2. Okropne jest to że dzieci chorują. ~ Kinia, podziwiam Cię za cierpliwość i trzymam mocno kciuki by beta była wysoka! Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZosiaD- zdrówka dla Wojtusia, najgorsze te choróbska i to jeszcze latem, ech... Kiniaa- obyś @ nie dostała przez następne naście miesięcy. Ale emocje, jeszcze dwa dni! Leżysz w domku na l4? Zocha82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zochad dużo zdrówka dla Wojtusia oby szybciutko go puściła ta gorączka. Macie rację dziewczyny, sama się jak zwykle katuje. Zosiu nie jestem na l4 ale dziś i jutro wolne Dziś 11dpt jadę na bete, wóz albo przewóz, albo marzenia prysna jak bańka mydlana albo nadzieja zostanie że mną....Tak bardzo się boję, gdzie mój optymizm i olbrzymia wiara która mialam Biedronko daj znać po transferze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
~Kinia trzymam mocno kciuki za wysoka bete! ~Biedronko za Twój transfer też :* Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gusia88
Zosia.D dużo zdrówka dla Wojtusia! Oby szybko doszedł do siebie! Biedrona kciuki zaciskam! Kinia czekamy na wieści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krew oddana, emocje jakie dziś mi towarzysza są nie do opisania, wychodząc z laboratorium mówiąc " trzymajcie za mnie kciuki"już łzy lecialy, no i tak sobie lecą co parę minut. Czy dzielą mnie godziny od zabrania mi marzeń, czy dziela mnie godziny od mocnego upadku na pysk a może dzielą mnie godziny od histerii placzu z radości.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kinia kciuki!!! wierze, ze to beda lzy z radosci!!!:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia muszą to być łzy radości nie ma innej opcji. Życzę by to był Twój jeden z najwspanialszych dni. Zosia zdrówka dla synka. Ciężaróweczki dbajcie o siebie i maleństwa. Starające się trzymam za Was kciuki i wierze,że Wam się uda. Pozdrawiam Kiciolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia kciuki zaciśnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia?? Golf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konia trzymam mocno kciuki, czekam tylko na pozytywne wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za kciuki możecie je puścić, nic z tego wynik 0,2. "Moja siła nie wzięła się z podnoszenia ciezarów. Moja siła wzięła się z podnoszenia samej siebie, za każdym razem gdy zostałam powalona przez życie" Histerii nie ma jutro dzwonie do kliniki, odstawiam leki ,czekam na okres, pożyczam od kogoś pieniądze i w przyszłym cyklu ruszamy. Przez 23 lata nie złamała mnie choroba mojej matki więc nie złamie mnie nic!!!!! Jestem silna i dam radę!!!!!Wszystkie damy!!!! Martuska, Malami damy radę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
~Kinia będziesz mamą! Na pewno! Podziwiam Cię za Twoja siłę i cierpliwość! Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia jesteś bardzo dzielna. I będziesz wspaniałą mamusią. Jak przyjdzie chwila zwątpienia to pamiętaj ze to tylko przegrane bitwy..wojna będzie wygrana !! Jakie myśli takie życie - uśmiech na twarz i do przodu kochana! Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia piękny ten cytat, nie poddawaj się. Na forum objawy ciąży po in vitro była dziewczyna (z którą mam kontakt do dziś telefoniczny poza forum i mam nadzieję że nie obrazi się że przytacza tu jej historie) która dziś jest mama 3 letniego chłopczyka i rocznego chłopczyka. Pierwszy to był w zamiarze ostatni transfer chyba z 6 czy 7 procedury i jest!!! Cały i zdrowy. Ile transferów w tych procedurach nie jestem w stanie powiedzieć, dużo. Drugi to kolejny transfer po ciąży od razu udany. Wierz ale i odpuść. Mam tylko jedno pytanie, czy miałaś włączony clexane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczytuje Was i kibicuje,kinia podziwiam i wiem ze dasz radę w tej walce o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Kinia Przykre..serce ściska..ale wierze ze przyjdzie w końcu czas i zostanie ci to wynagrodzone;) Z całego serca ci życze i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kinia Kochana bardzo mi przykro:( wierzylam,ze chocuaz Tobie sie wkoncu uda.... podoba mi sie Twoje podejscie...z takim podejsciem napewno zostaniesz mama;) xxx ja w sobote mam transfer istatniego mrozaka...pozniej decydujemy sie na AZ... jak to sie nie uda to koncze z tym: Biedrona jak tam po transferze?? dziewczyny jakie leki teraz bralyscie do crio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
czy moj post sie dodal wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×